Minik Balığım Mustim İyi ki Doğdun :)

Başlatan ѕєν∂α¢αη, 06 Haziran , 2011, 14:06:26

« önceki - sonraki »

ѕєν∂α¢αη

06.06.2010 saat 10:20 elimi karnıma koyduğumda orada olduğunu hissettiğim son andı. Yanımıza gelmek için nasıl tekmeler atıyordun canım oğlum. Anestezinin etkisinden sıyrılıp sana dokunmak için sabırsızlanan annenin kucağına geldiğinde o oncuk gözlerinle hayatı sindirmiştim içime. Canım yavrum nasıl geçti 1 sene bir an bile ayrılmadan değil mi? Yemediğin içmediğin uyumadığın onca günleri hiiiç hatırlamıyorum bile. O kadar masum bişeysin ki sen ömrümün sebebisin.
06.06.2011 gözlerimi açtım sen varsın ve bundan sonra Allah ayırmasın hep yanımda olacaksın. Hastalığınla sağlığınla sana gözüm gibi bakmaya devam edeceğim oğlum. Şu an uyuyan meleğim seni çok seviyorum, iyiki geldin hayatıma. İyiki doğdun canım yavrum.

Uploaded with ImageShack.us

Nezo

Ah Canım Benim Doğum Günün Kutlu Olsun Minik Şehzade  :nazar: :nazar: Kocamın da Adaşıymış Ayol Yerim Senin Tombik Yanaklarını Ben. Allah Bağışlasın Güzelim Nice Nice Mutlu Yıllar Kutlamanız Dileğiyle  :flowers:

<<<betty>>>

MAŞALLAH ÇOK DA YAKIŞIKLIYMIŞ PAŞA :nazar: :nazar: :nazar:
NİCE YILLARI OLSUN İNŞALLAH RABBİM HER DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMANIZI NASİP ETSİN,
UZUN SAĞLIKLI MUTLU BİR ÖMRÜ OLSUN YAKIŞIKLININ  :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

iyiki dogdun musti nice yaşlaraaa inşallahh  :opucuk: :love9: :love9:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

iyiki dogmusun musti inş ömür boyu hep gülersin kaderin güzel olsun yavrucum

ѕєν∂α¢αη

Balböceği

iyiki dogdun mustafa  :muzz: :muzz:

Rabbim sana hayirli uzunnn omurler nasip etsin.  :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

doğum gününüz kutlu olsun   :flowers: :flowers:  maşallah  :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

MUSTİM BENİM OĞLUMUN KANKASI İYİ Kİ DOĞMUŞSUN
ANNECİK SENİ İYİ Kİ DOĞURMUŞ
HAYATINDAN SAĞLIK TEBESSÜM MUTLULUK EKSİK OLMASIN
DÜNYADAKİ TÜM GÜZELLİKLER SENİNLE OLSUN
ANNEN VE BABANLA DAHA NİCE GÜZEL YILLARINIZ OLSUN
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ѕєν∂α¢αη

yerim sizi bennnn dualarınızı Allah kabul etsin inşallah hepimize hayırlı evlatlar versin muckk