hamilelik sonrası kilo kontrolü ve doğru beslenme.

Başlatan hatice tekin, 15 Ocak , 2007, 17:39:37

« önceki - sonraki »

hatice tekin

hamilelik sonrası kilo kontrolü ve doğru beslenmeyle ilgili tüm sorularınızın cevabı...
HATİCE TEKIN

Emine

Hoşgeldin Hatice.Güzel paylaşımlarını bekliyoruz.. :icon_flower:

minekavlak

jbdun

hatice hoşgeldin ve ne zaman başlıyorsun tavsiyelere :sad1:
seni merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruzzzzzz :notworthy: :toothy10:

estim

merhaba hatice. aramıza hoşgeldin. tavsiyelerini can kulağıyla dinliyorum.  :wav:

hatice tekin

16 Ocak , 2007, 16:25:15 #5 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2007, 16:29:35 hatice tekin
herkese merhabalar Ben HATİCE TEKİN. Nişanlımın vasıtasıyla bu siteyle tanışdım.
Wellness Sektöründe Bağımsız olarak calışıyorum. Fazla kilolarınızdan nasıl kurtulursunuz, nelere dikkat etmelisiniz ve sağlıklı beslenme konusunda tüm bilgilerimi sizlerle paylaşabilirim ve yardımcı olabiliri. Katılımlarınızı beklıyorum. Tesekkurlerrrr...

hatice tekin

Sizce sağlık bir insanın bir günde ne kadar su içmesi gerekir...?
Suyun insan yaşamının vazgecilmez elementlerınden biridir. İnsan vucunun 2/3 sıvıdır ve
bir günde tüketilmesi gereken su miktarı cok önemlidir. Kiloya göre su içimi değişir.
Örneğin : 60 kilo olan birisi günde 2100 mgr yani 2,1 litre su içmesi gerekmektedir.
Sizde kilonuza göre hesalpayınız ve günde ne kadar su içmeniz gerektiğini biliniz.
1 kg * 35 mgr Su
kilonuz * 35 mgr su

Su = HAYAT  Unutmayalım...

Emine

Teşekkürler Hatice.Bu durumda 53*35=1855 mgr su içmem lazımm.Ama emziren anneler ve hamileler daha çok su içmeli sanıyorum  :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

emine zaten emziren anneler ve hamileler otomatik olarak daha fazla su içiyor. kiloyla çarpılıyo ya :D
ben karar verdim musluğa bir hortum çekip belli bir ayarda açıp ağzıma tutacağım :D

Alıntı yapılan: Emine - 16 Ocak , 2007, 18:46:29
Teşekkürler Hatice.Bu durumda 53*35=1855 mgr su içmem lazımm.Ama emziren anneler ve hamileler daha çok su içmeli sanıyorum  :icon_scratch:

jbdun

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Şubat , 2007, 19:13:33
ben karar verdim musluğa bir hortum çekip belli bir ayarda açıp ağzıma tutacağım :D

:toothy10: :ehi: :toothy10: :toothy10:
hiç güleceğim yoktu safakrazi,sağol canım çok ihtiyacım vardı :flowers:

Almiş'inAnniş'i

ne demek hayatım her zaman beklerim. unutmayın burda sizlerin morali bozulduğunda neşelendirecek bir karadenizli arkadaşınız var :P

nagihan

ilahi razi. yalnız dikkatini çekerim bize iki hortum lazım. biri musluğa diğeri wc yeeeeee  :basardim: :basardim:

Almiş'inAnniş'i

nagiş bunun cevabını sana msn de vericem burda abest olmasın şimdi :D

Alıntı yapılan: nagihan82 - 22 Şubat , 2007, 19:03:10
ilahi razi. yalnız dikkatini çekerim bize iki hortum lazım. biri musluğa diğeri wc yeeeeee  :basardim: :basardim:

aslı

bunun devamını getirmeyecek mi acaba hatice tekin kilolar duruyorda....