27 Nisan , 2024, 13:07:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YUMURTANIN SARISI, GİTTİ ÖMÜR'ÜN YARISI :)

Başlatan Pınar86, 30 Temmuz , 2010, 17:50:05

« önceki - sonraki »

Pınar86

Kızlar bugün oğlumu sünnet ettirdik tam erkek oldu bebeğim :) 02.07.10 doğumlu(28 günlük)
niye bu kadar erken derseniz yenidoğanlar çabuk iyileşir acı hissetmez diyorlar doktorumuzada sorduk oda onayladı aslında biz doğum yaptığımızda taburcu olurken yaptıracaktık ama şans oğlum 10 gün yoğun bakımda kaldı.

Ama nasıl derseniz oda fena bende fenayım, evlat sevgisi cok farklıymış onun canı acırsa dayanamıyorum, benimki acısın onunki acımasın diyorum
bugün 11.30 da sünnet oldu yavrum ben iceri giremedim dayanamam diye babası ile birlikte girdiler ben koridorda beklediğim halde çığlıklarını duydum, tüylerim diken diken oldu igneyle uyuşturdukları halde bu kadar kötü oldu boğazım düğümlendi gözlerim yaşlı yaşlı çıkmalarını bekledim, sonra doktoru beni çağırdı ilaçlarını ağrı kesicilerini nasıl kullanacağımı tarif etmek için içeri bir girdimki yavrum ışığın altında gözleri kıpkırmızı sanki dayak yemiş gibi sesi soluğu kesilmiş gözünü acmaya mecali yok, kanlar içinde kalmış masa :( canımdan can gitti  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

babası ile eve geldik bir süre uyudu bir uyandıkı yine çığlıklar içinde nasıl ağlıyor bir görseniz dayanamayıp bende ağladım :( Rabbim yavrularımızın acısını göstermesin :amin:
Neyse yani oldu bitti hayırlısı olsun inşallah.
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Lă_Tăhzen!

hayırlı olsun canım bencede en ıyısını yapmıssın erken kestırmekle  :icon_thumright:

Pınar86

Sağol canım çabuk iyileşir inşallah bebeğim :amin:

мiŁenα.

canım hayırlı olsun..

Bende düşünüyordum araştırmasını yaptım.. ;)

Ya 2 yaştan önce ya 4 ten sonra yapılmalı....

4ten sonraki mutlaka genel anestesi yada lokal anestezi ile olmalıymış ::)

Bende düşünüyorum şimdi nasıl bezliyorsun rahatsız oldumu pınarcım yazarmısın nasıl oldu :dontknow:

Büyüyüncede düğün gibi sünnet düğünü yapıcam oğluma :k06:

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

canım cokta zor değil ama işte minicik yavrum ağlayınca cok üzülüyorum bezliyorum evet doktor krem verdi onu bolca pipisinin çevresine sürüyorum bez değip acımasın diye birde ağrısı için fitil var bu kadar bakımı kolay. ben düğün falan yapmıycam zaten sevmiyorum seninkide inşallah hayırlısı ile olur canım :)

мiŁenα.

Hımm kolay diyorsun yani :) doktorumuza danışsak aklı kesmiyorken yapsak aslında ;D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

pinarcim hayirli olsun canim damat olusunuda gorursun insallah  :k06:
aysecim bence buyumesini bekleme babam iki kardesimide buyuk yasta kestirdi ikisindede ciddi psikolojik sorunlar gecirdiler afedersin 10 yasina kadar altlarini islatiyordi biri 6 yasinda biri 8 yasinda sunnet oldu kac yil boyunca atlatamadilar canim akli ermeden yap canim  :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Hayirli olsun cnm napacan bugun olmazya yarin, yarin olmazsa birgun sunnet olcakk  :hello2:
dedigin gibi dayanilmaz bi uzuntu oluyor insanda rabbim onlari korusun tez zamanda iyilesir insallah pipisi 

Demet_dk

Pınar86

Cok sağolun kızlar bakımı falan kolay diyorum ama onun acısı sadece kendine yeter, az önce eşimle konuşuyordum sanırım eger bir daha oğlum olursa bu kadar küçük sünnet ettirmem diyorum ama bilmiyorum emin değilim çünkü bezliyoruz o bez ete değince canı yanıyor gibime geliyor, belki bezden kesince yani ne bilim 3,4 yaşında falan. ama şükür akşam üzeri uyandığında daha iyiydi fazla sıkıntı olmadı birde ağrı kesicileri işe yarıyor sanırım oğlum şuan iyi şükür doktorumuz pazartesiye kadar bişeyi kalmaz demiş eşime, yani bir iki gün daha oğlumu ağlarken izliycem sonra Rabbim yardım etsinde atlatsın yavrum  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

eŞİMLE AKŞAM KONUŞTUM BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN DİYOR :dontknow: DOKTORA SORALIM BAKALIM DEDİ ..SIRF YAPTIRMAK İSTEMEMİN NEDENİ ETLERİ ÇABUK İYİLEŞİYOR DİYE ÇABUCAK ATLAIR ::)

paçi&uşak=bebek

canım hayırlı olsun bende 33 günlükken yaptırmıştım çok rahat olmuştu bizimde hem bebeğin sidiği daha çabuk iyileştiriyo pipisini ben yarım fitil kullanmıştım eve geldikten sonra çoğunlukla uyumuştu ballim ertesi gün hiç bişi yokmuş gibi devam etmişti neyse oldu da bitti maşallah ;D

Pınar86

ayşecim benim anne yüreği dayanmadığı için üzüntü duydum ama erken yaptırmak daha iyi anlamıyor ağrı en aza iniyor büyükken dediğimiz gibi psikoljik sıkıntı bile olur :)  canım sende fazla bekleme bence ama en iyisi yenidoğan 1 aylıkken cok iyi diyorlar seninkide hayırlısı ile olur iyileşir inşallah :amin:

paçi nickini tam yazamadım :D canım seninkide hayırlı olsun, bende yarım fitil kullanıyorum birde her alt değiştirdiğimde pipisinin etrafına krem sürüyorum şükür bugün daha iyi iyileşti gibi yarın kontrol var :)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm hayırlı ugurlu olsun...rabbım mürüvetınıde göstersın ınsallah ama yazık yaa daha cok kücükdüüü kıyamam ben yaaa...

benım oglusum olursa 3 4 yasında yaptırırım sünnet takımı daha tatlı oluyor o zaman ve dügün gıbı güzel sünnet dügünü yapardım oglusuma ...

✿گสЯเ_ќĮż✿

arkadaşım hayırlı uğurlu olsun.darısıs damatlığına olsun küçük adamın :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?