Hamilelikte Çatı Ağrısı

Başlatan .:.Zamansız.:., 26 Temmuz , 2010, 09:04:25

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

34+6 haftalık hamileyim kızlar. Cumartesi'den beri çatı ağrısı çekiyorum
Benim gibi olan var mı? Sebebini bilen var mı?

polaire

Benimde o haftalarda çatı ağrım olmuştu yavaş yavaş aşağıya iniyor herhalde. Doktoruma sordum bir sorun yok demişti ben erken doğumdan korktum ama bir sorun olmadı merak etme ama yinede doktoruna bir danış herkeste aynı olmayabilir.

yarın doktor kontrolüm var nasipse sorucam kendisine

elif35

bebek ağırlakştıya iyice büyüdü aşşağıya basınç yapıyordur büyük ihtimalle korkma hiç

Pınar86

Canım çatın doğuma hazırlıyor kendini, bende çektim o ağrıları hatta bazen acaba doğummu başladı diyordum bilmediğim için :)

Normal yani korkma hiç :) Şükür doğurdum darısı sizlerin başına :) :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

****SeRaP-27****

dr a gidince bize de haber ver canım sağlıklı haberlerini alalım inşallah bayağı büyümüş bebişimiz  :wave:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Alıntı yapılan: Pınar86 - 26 Temmuz , 2010, 21:54:21
Canım çatın doğuma hazırlıyor kendini, bende çektim o ağrıları hatta bazen acaba doğummu başladı diyordum bilmediğim için :)

Normal yani korkma hiç :) Şükür doğurdum darısı sizlerin başına :) :amin:

amin pınarcımmmmm :amin:
doktora gittim bugün canım, doktorumda bebeğin kafası aşşağıda olduğu için birde giderek büyüyor baskı yapıyor, nts'ye de girdik sorun yok dedi :hello2:

****SeRaP-27****

:nazar:  :nazar:    maşallah canım doğumunu nasıl düşünüyorsun

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 27 Temmuz , 2010, 11:38:16

normal düşünüyorum serapçım, rabbim nasip eder inşallah :D

elif35

bende 2 gün sancı çektim ama nst de sancı çıkmadı  :k06: :k06: benim kız neler karıştırıyo acaba içerde  :k06:

Alıntı yapılan: elif35 - 27 Temmuz , 2010, 13:03:43
bende 2 gün sancı çektim ama nst de sancı çıkmadı  :k06: :k06: benim kız neler karıştırıyo acaba içerde  :k06:

kurtlu dans ediyordur ne olcek :k06:

elif35

he kız nst de görcektin güldüm hep kalp atışı tıkır tıkır tıkır ritminde gidiyo poposuyla bir vuruyo tıkk diye ses geliyo aletten sonra gene kalp atışı tam gaz devam  :ehi: :ehi: şimdi de geldimizden beri hiç durmadı her doktordan gelişimde böyle çok kıpırdak oluyor kurcalanmaktan hoşlanmıcak anlaşılan  :ehi:

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 27 Temmuz , 2010, 11:55:54
Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 27 Temmuz , 2010, 11:38:16

normal düşünüyorum serapçım, rabbim nasip eder inşallah :D

inşallah canımm  :amin:  :amin:

Alıntı yapılan: elif35 - 27 Temmuz , 2010, 15:01:51
he kız nst de görcektin güldüm hep kalp atışı tıkır tıkır tıkır ritminde gidiyo poposuyla bir vuruyo tıkk diye ses geliyo aletten sonra gene kalp atışı tam gaz devam  :ehi: :ehi: şimdi de geldimizden beri hiç durmadı her doktordan gelişimde böyle çok kıpırdak oluyor kurcalanmaktan hoşlanmıcak anlaşılan  :ehi:

:ehi: :ehi: benimkide beni deli etti..şimdi durmuyor yerinde nts ye girdik bugün ilk kez uyukladı dingil :ehi: yaw sabah kalkar kalkmaz kıpır kıpırdı kahfaltıda yapıp gittik..yok çikolata yedim üstüne kıpır kıpır kıza tutukluk geldi :ehi:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 26 Temmuz , 2010, 09:04:25
34+6 haftalık hamileyim kızlar. Cumartesi'den beri çatı ağrısı çekiyorum
Benim gibi olan var mı? Sebebini bilen var mı?

Ahh çekmez olur muyuz canım. Yaklaşık iki aydır çekiyorum ona benzer ağrıları, tam çatıda değil, birazcık yukarıda, doktor Braxton Hicks kasılması bunlar dedi, çok normalmiş, yalancı sancı diye biliniyormuş, doğuma hazırlık sancıları,rahim kendini doğuma hazırlıyor. ödüm patlamıştı ilk olduğunda. Resmen doğum sancısına yakın , bir anda bir vuruyor, tüm dünya ile iletişimim kesiliyor, ses bile çıkaramıyorum, herkes alıştı artık, ''sakin ol, derin nefes al,ver '' falan diyorlar:)

http://www.mumcu.com/html/article.php?sid=491