Evimize ekonomik desdek

Başlatan özgül_34, 22 Temmuz , 2010, 17:42:31

« önceki - sonraki »

özgül_34

Ben başörtü ve oya yapıyorum yani kısacası elişilerini hepsini yapıyorudum ama giresundayım alan yok sizce ne iş yapabilirim ewde acaba eşimde boşda eli kesik önerilenizi bekliyorum :honk:  :'(

Balböceği

Ben ev kusuyum el isim pek yoktur ogrenmedigime cok yaniyorumm
ne guzel sen yapiyorsun benim tanidigim cok kisi el oyasindan koseyi dondu kizz  :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: özgül_34 - 22 Temmuz , 2010, 17:42:31
Ben başörtü ve oya yapıyorum yani kısacası elişilerini hepsini yapıyorudum ama giresundayım alan yok sizce ne iş yapabilirim ewde acaba eşimde boşda eli kesik önerilenizi bekliyorum :honk:  :'(

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM
GEÇİM SIKINTISI ZOR TABİ
BİYERE İŞE GİRİP ÇALIŞAMASMISIN  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

canım allah yar ve yardımcınız olsun...

Ev dışında çalışmana izin veriyorsa eşin bulursun iş inşallah..

eşinde en kısa zmanda iş bulur inşş :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Esiyin elimi kesildi hay allah ben ne okudum acaba  :-\
gecmis olsun neyse napacan allah yardimcin olsun
bazilari varki koca yatiyor burda karisi veya kizi calisiyor herif yiyor  :cildir: :cildir: :cildir:

✿sweet_sweet✿

ozgulcum oncelikle esine cok gecmis olsun.. Allah yardimciniz olsun insallah en kisa zamanda yoluna girer..

canim ben turkiyede yasamiyorum ancak sana bazi seyler yazabilirimm

1-el isi yapiyormussun boyle kadinlar arasinda gunler falan oluyor arkadaslarina soylesen onlar seni onerse olmazmi

2-yada bazi internet siteleri oluyor,yaptigin elislerini orada satmayi deneyebilirsin..

3-ev isi olarakk bi arkadasimin annesi vardi, boyle fabrikadan yeni cikmis kumaslarin armalari oluyor o armalardaki ipleri sokerdi tane basina para alirdi.. evde hepsini yapardi tekrardan aldigi yere verirdi cokk iyi para kazanirdi..tabi yaptigi seyin adini bilmiyorum uzun zaman oldu unuttum.. hatta bu konuyla ilgili sana bir alinti yapmam daha aydinlatici olur

(Mağazalardan satın aldığımız boncuklu, işlemeli kazak ve tişörtlerin çoğunun hala elde hazırlandığını biliyor muydunuz? Bunun için tekstil firmaları, giysilere yapılacak boncuk veya işleme işlerini aracı kurumlara devrediyor. Aracı kurumlar özellikle ev kadınlarından oluşan ekiplere sahip. Kuruma başvurduğunuz taktirde işleyebileceğinize inandığınız miktarda ürün alabilir ve evinizde otururken işleyebilirsiniz.
Öneri: Size en yakın konfeksiyon atölyesine veya tekstil firmasına danışabilirsiniz.
belki senin etrafindada yapan varsa onlara danisabilirsin..)

4-yine ev isi olarak bebek yahut cocuk bakabilirsin evde..

5-yaptigin el islerinin resimlerini bu siteyede koy istersen belki almak isteyen olursa sana ulasabilirler..

6-birde aklima kozmetik urunler vss satabilirsin genellikle bayanlar merakli oluyor boyle seylere..

turkiyede yahut giresunda yasasaydimm inanki hepsini almak isterdimm.. cunku emek vererek yapilan seyleri cok seviyorumm..

sana bol sanslar.. saglicakla kal. :flowers:

DER!N

Alıntı yapılan: özgül_34 - 22 Temmuz , 2010, 17:42:31

Allah c.c. kolaylık versin yar ve yardımcınız olsun.
Eşine de geçmiş olsun inş.

Gresunda o çevrede hemen her kadın el işi yapıyor oyadır, tülbenttir danteldir o sebeple yaptıklarını satman epeyce güç.
Çevren genişse kozmetik ya da sağlıklı beslenme türünde ürünlerin satış temsilciliğini yapabilirsin, tabii bu da çevrendekilerin bu tür konulara eğilimiyle alakalı.
El işlerini kendine bir site açarak online satmayı deneyebilirsin.
İmkanlarınız nedir ne değildir bilemiyorum Giresunun merkezinde ya da kampüs civarda ikamet ediyorsanız ev yemekleri yapıp ikram edebilirsiniz öğrencilere.

Hatta yaptığın işleri bu siteye de ekleyebilirsin almak isteyenler olacaktır. Akmasa da damlar.

Bizler senin için ne yapabiliriz? Çekinmeden söyleyebilirsin.