Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 10 Eylül , 2011, 20:59:27
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Eylül , 2011, 20:55:25
Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 10 Eylül , 2011, 20:49:35
bende kacc zamanlardır gelmıyorum kımsenın benı sordugu falan yok galıbaaa

siz kızdırın benı ben BÜYÜK Bİ KIYMIK olcam
göstercem hepinize :caca:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: ayyy alemsın kız
valalben sahıdım herkesler senı çok merak ettı hepımız hep dua ettık :amin:
eda bul semanın sayfasını 

şaka yapıyorum kız dua edende sagolsun sorandaa :love9: :love7: :love9:
:amin: :amin:  :opucuk: :flowers:

Lă_Tăhzen!

AYNENNNN KATILIYORUMMM HEP AKLIMIZDASIN HATTA DUN YAZMISTIM SIBEL UGRAMADIGI İÇİN ONA EKSİ REP VERCEM DİYE  :ehi: DUGUN YOGUNLUĞU İÇİNDE OLDUGUNU BİLİYORUZ SENINNNN GUZELLL ARKADASIMMM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Eylül , 2011, 21:10:18
AYNENNNN KATILIYORUMMM HEP AKLIMIZDASIN HATTA DUN YAZMISTIM SIBEL UGRAMADIGI İÇİN ONA EKSİ REP VERCEM DİYE  :ehi: DUGUN YOGUNLUĞU İÇİNDE OLDUGUNU BİLİYORUZ SENINNNN GUZELLL ARKADASIMMM
ayy canım bneımmm
eksık olma nur yuzlum guzel gozlum  :opucuk:
sagol canım
bak şimdı benı mahcup ettınız
annemler cok kalabalık oluyor bende arada eve kacıyor bugun musaıt oldum hepınızıde cok ozlemısım bu arada  :opucuk: bırde facde resmını gordum nur ne kadar guzelsın masalalhhh kapalılık ne yakııyor arkadasıma  :nazar: yorum yazmaya vaktım olmadı ınsallah gece bakacam  ;)

Lă_Tăhzen!

canımmmm benımmm cokk tesekkur ederımmmm o guzellık senın guzel bakıslarındaaa

valla acayıp sınırlıydımmm bu guzel sozlerle sınırım hafıfledı asel saolsun bıberonundakı butun sutu kanepeye dokmus   bıtaraftan bagırıyorum bı taraftan sılıyorum delı ettı benı :D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Eylül , 2011, 21:21:10
canımmmm benımmm cokk tesekkur ederımmmm o guzellık senın guzel bakıslarındaaa

valla acayıp sınırlıydımmm bu guzel sozlerle sınırım hafıfledı asel saolsun bıberonundakı butun sutu kanepeye dokmus   bıtaraftan bagırıyorum bı taraftan sılıyorum delı ettı benı :D

yok gulum senın guzellıgın dogruya dogru  :nazar:

annesı ıdare et kızma balıma işte aselde bal olunca yaptıgı yaramazlıklra kızamıyorsun oyle tatlıkı masallah  :nazar: :opucuk: annesı ıdare

✿sweet_sweet✿

nurum bu son yazdigin icinn kop kopp  :ehi: :ehi: :ehi: alinti yapmadim yoksa bir sayfayi kaplayacakti  :ehi: :ehi: :ehi: sen benim son sevdicegimsin  :toothy10: :toothy10: notanin devamini getiriyorum.. fa sol la si do  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aaaaaaa sibosumm bende ozledimm seni hemde cokkkkkkkkkkkk  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

✿sweet_sweet✿

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 11 Eylül , 2011, 08:04:47
nurum bu son yazdigin icinn kop kopp  :ehi: :ehi: :ehi: alinti yapmadim yoksa bir sayfayi kaplayacakti  :ehi: :ehi: :ehi: sen benim son sevdicegimsin  :toothy10: :toothy10: notanin devamini getiriyorum.. fa sol la si do  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aaaaaaa sibosumm bende ozledimm seni hemde cokkkkkkkkkkkk  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: CANIMSIN CANANIMSINNN  KİMSELERE YAR ETMEM SENİ SEN BENİM BİRİCK ARKADASIMSIN DİYORUM VE NOKTAYI KOUYORUMMM  ;D    :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 11 Eylül , 2011, 08:04:47

canım benımmmmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: :love9: bende bende senı çok ozledimmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: hamılelıgını merak edıyorum  ::) cınsıyetı bellı oldumu hıc bısey yazmıyorsun yada ben kacırıyorum mertım nasıl  :opucuk: arada sende gel eskı dostlarım beklıyorum  :hello2: :hello2:

Aytii

ORNA  :director:

NAgişim kankim nerelerdesin sen yaaa  :honk:

mesaj attım cvp yok msn ye bakıyorum hergün ordada yok  :dontknow:

bilen varmı  :icon_scratch:

✿sweet_sweet✿

Sibelcim simdi mesaj aricam sana  :) :opucuk:     nurummm sevdicegim muckk  :flowers: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 11 Eylül , 2011, 22:06:21
Sibelcim simdi mesaj aricam sana  :) :opucuk:     nurummm sevdicegim muckk  :flowers: :k06:
TAMAM TATLIM BEKLIYORUM  :hello2:

derbeder

sibelllll nihayet yane  :k06: nerlerdesin kiz sen, merak ettik hep birlikte...bebisin nasil canim???
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Eylül , 2011, 19:17:13
ORNA  :director:

NAgişim kankim nerelerdesin sen yaaa  :honk:

mesaj attım cvp yok msn ye bakıyorum hergün ordada yok  :dontknow:

bilen varmı  :icon_scratch:

GELDİM KANKİM GELDİMMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: TATİLDEYDİM....

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Eylül , 2011, 20:22:34
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 05 Eylül , 2011, 19:29:36
SİBELİM,PARİSLİM,İSTANBULLUM NERELERDESİN MERAK ETTİM SENİ  :director: :director:
aysenım canım arkadasım benı merak etmışsın çok tesekkur ederım canım  :opucuk: :love9:
aysegulun dedıgı gıbı dugunumuz var bır hafta sonra bıtecek ama bende dugun hazırlıgıyla beraber cok ama cok yoruldum  :-\
herseye deger canım kardesım ıcın  :love9: çok sukur ıstedıgım gıbı oldu hersey şimdıde eglencemız basladı bır haftadır devam edıyor haftayada dugun  :occasion5:
benı merak eden tek kişisin sanırım sagol aysencım rabbım sana senın gıbı guzel huylu guzel yuzlu  evlat nasıp etsın  :amin:

CANIM BENİM İİ OLMANA SEVİNDİM.  :opucuk: VALLA GÖREMEYİNCE YERİN BELLİ OLUYOR.  :laughing7:
YİĞENİMDE İYİYMİŞ MAŞALLAH  :nazar: :nazar: AMAN DİKKAT ET GÜLÜM.DAHA FAZLA YORMA KENDİNİ.  :opucuk: NEYSEKİ HAFİFLETMİŞSİN İŞLERİNİ :) :) BOL BOL EĞLEN.AY NE GÜZEL YAA.BENDE YAKIN AKARABALARIMDAN BİRİSİNİN DÜĞÜNÜNÜN OLMASINI İSTİYORUM AMA EVLENMİYOLAR  :'( :'( GÜZEL DİLEK VE DUALARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM  :opucuk:
KARDEŞİNEDE ŞİMDİDEN BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUM  :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?