29 Nisan , 2024, 05:19:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Şubat , 2012, 14:24:42
Hoşgeldin canımm ohh iyi yapmışsınn insan deşarj oluyor bende cumastesi gunu geldim turkıyeden  kafam bayagı bi dagıldı ailemi görmek iyi geldi ayrılık olmasa keşke  :'(

SAOL NURUM.SENDE HOŞGELMİŞSİN :opucuk: AY EVET YAA AYRILIK OLMASA KEŞKE. :'( AMA NE YAPALIM NURUM ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLARI YERİNDE SEVDİKLERİMİZİN HUZURLU VE MUTLUYUZ.  :amin: RABBİM BAŞKA TÜRLÜ AYRILIKLAR GÖSTERMESİN  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Şubat , 2012, 14:25:59
sevindim aysenim inş diğer dileğinde olacak en yakın zamanda

İNŞALLAH CANANCIM İNŞALLAH.RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.  :amin:
AMA ARTIK HİÇTE TAKMIYORUM BEBEK OLAYINI.  :muzz:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 01 Şubat , 2012, 14:29:12
ayşen adanamın kokusunu şööööle doya doya çekseydin. toprağım... gidemedim ne zamandır  :y25:

KUZUM SEN ADANALIMIYDIN  ::) ::) DOYA DOYA ÇEKTİM KOKUSUNU MERAK ETME.ADANAMIZ GİBİSİ YOK BE HEMŞERİM.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA GİDERSİN MEMELEKETİMİZE  :opucuk:

HASRET!M S@N@

takma canım salla gitsin bende bugünlerde takmıyorum hiç kafamaaaa

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Şubat , 2012, 14:37:35
ayşen adanamın kokusunu şööööle doya doya çekseydin. toprağım... gidemedim ne zamandır  :y25:

KUZUM SEN ADANALIMIYDIN  ::) ::) DOYA DOYA ÇEKTİM KOKUSUNU MERAK ETME.ADANAMIZ GİBİSİ YOK BE HEMŞERİM.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA GİDERSİN MEMELEKETİMİZE  :opucuk:

evet canım annem tarsuslu,babam kayserili ama ben adana doğumluyu ve ailem orda yaşıyo  :love9: :love9: :love9:

doğumdur,kardır kıştır derken gidemedik bu sömestrde de.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

orası gibisi yok. tabi yazları işkence ama olsun. adanam yaaa.... ahhh canım kebap çekti  :hungry:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Şubat , 2012, 14:35:34
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Şubat , 2012, 14:24:42
Hoşgeldin canımm ohh iyi yapmışsınn insan deşarj oluyor bende cumastesi gunu geldim turkıyeden  kafam bayagı bi dagıldı ailemi görmek iyi geldi ayrılık olmasa keşke  :'(

SAOL NURUM.SENDE HOŞGELMİŞSİN :opucuk: AY EVET YAA AYRILIK OLMASA KEŞKE. :'( AMA NE YAPALIM NURUM ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIKLARI YERİNDE SEVDİKLERİMİZİN HUZURLU VE MUTLUYUZ.  :amin: RABBİM BAŞKA TÜRLÜ AYRILIKLAR GÖSTERMESİN  :amin: :amin: :amin:

Amin canım aminn  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 01 Şubat , 2012, 14:40:47
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Şubat , 2012, 14:37:35

evet canım annem tarsuslu,babam kayserili ama ben adana doğumluyu ve ailem orda yaşıyo  :love9: :love9: :love9:

doğumdur,kardır kıştır derken gidemedik bu sömestrde de.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

orası gibisi yok. tabi yazları işkence ama olsun. adanam yaaa.... ahhh canım kebap çekti  :hungry:

YAZIDA KIŞIDA BAŞKA GÜZEL BE HEMŞERİM.İNSANLIĞINA ZATEN DİYECEK YOK.BİR KEZ DAHA ANLADIM MEMLEKETİMİN DEĞERİNİ KIYMETİNİ  :love9: NERESİNDE YAŞIYOR AİLEN

°•.ℓανιηуα.•°

canım havaalınına yakın emek mah. var biliyor musun. ordayız. ablam da carrefoura yakın kireçocağı mahallesinde oturuyo. ben orda oluyorum yani gittiğimde.  :laughing7:

memeleketimn insanı bi başka güzel... sıcacık....  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Şubat , 2012, 14:05:33
CANANCIM VE NURCUM UZUN SÜREDİR YOKTUM.MEMLEKETTEYDİM.KUZENİMİN DÜĞÜNÜ VARDI.20 GÜN ADANADA KALDIM.CUMARTESİ GECESİ GELDİM EVİME.MERAK ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BALLARIM.SİZLER NASILSINIZ  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9: ÖZLEMİŞİM SİZLERİ  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9:
ohhhhh yarasin  :muzz: :muzz: :muzz:
sana cok iyi gelmistir eminim  :muzz: :muzz: hosgeldin canisi seni cok osledik  :y25:
ya bizim aynur'dami adana'liydi  :k06: bu mesaji gormesin  :k06: hemen unutmus der  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

evet evet aynur da adanalı  :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 01 Şubat , 2012, 14:46:37
canım havaalınına yakın emek mah. var biliyor musun. ordayız. ablam da carrefoura yakın kireçocağı mahallesinde oturuyo. ben orda oluyorum yani gittiğimde.  :laughing7:

memeleketimn insanı bi başka güzel... sıcacık....  :love9: :love9: :love9:

BİLMEZMİYİM CANIM.MEYDAN MAHHALLESİNİ.ANNEANEM KIBRIS CADDESİNDE OTURUYOR.HAVAALANINA ÇOK YAKINDIR.ANNEMLERDE ALPARSLAN TÜRKEŞ BULVARINDA OTURUYORLAR.CARREFOURA YAKINLAR YANE  :opucuk: İNŞALLAH BİRGÜN GÖRÜŞMEK NASİP OLUR  :opucuk:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Şubat , 2012, 15:01:14
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Şubat , 2012, 14:05:33
CANANCIM VE NURCUM UZUN SÜREDİR YOKTUM.MEMLEKETTEYDİM.KUZENİMİN DÜĞÜNÜ VARDI.20 GÜN ADANADA KALDIM.CUMARTESİ GECESİ GELDİM EVİME.MERAK ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BALLARIM.SİZLER NASILSINIZ  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9: ÖZLEMİŞİM SİZLERİ  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9:
ohhhhh yarasin  :muzz: :muzz: :muzz:
sana cok iyi gelmistir eminim  :muzz: :muzz: hosgeldin canisi seni cok osledik  :y25:
ya bizim aynur'dami adana'liydi  :k06: bu mesaji gormesin  :k06: hemen unutmus der  :ehi:

HOŞBULDUM EDOŞUM  :opucuk: BENDE ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİ.  :love9: :love9:
NASILSIN CANIM.HAKANIM NASIL  :opucuk:

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYNURUMDA ADANALI.ODA HAVAALANINA YAKIN OTURUYOR  :opucuk:

--elif--

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 31 Ocak , 2012, 08:31:13
Aysen'im
Zehra'm
Birde ebrarın annesi nerelerdesiniz yaa  :director:

oyyy çok şükür konuyu açtığım günden bu yana biride beni merak etti ya ölsemde gam yemem :)
cnm bikaç gün yoktum eşimin arkadaşları gelcek diye annemlere gittim sonra ben annemlerdeyken kar yağdı
tabii köy yolları kapandığı için orda mahsur kaldım eşim gelemedi almaya yollar açılınca geldim
bu kezde 6 gün elektirik kesildi :/
ALLAH tan doğuda değiliz yani
sonra elektrik geldi netimizin kablosunda problem olmuş kardan -dolayı velhasıl ancak geldi
sende bu arada dönmüşsün türkiyeden iyi gelmiştir sana

Lă_Tăhzen!

Oooo ne çok şey olmuş öyle yahu neyseki atlatmışsın Hoşgeldin canımm  :opucuk: