Net'e daldı oğlu boğuldu!

Başlatan мiŁenα., 10 Temmuz , 2010, 12:02:16

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Uploaded with ImageShack.us

İSTANBUL Sarıyer'deki Sinemköy Sanatçılar Sitesi, geçtiğimiz salı günü bir drama sahne oldu. İddiaya göre; işadamı Hasan Yaşar Ünlü'nün eşi Adile Selin Ünlü, sabah 3 yaşındaki oğlu Emir Ali ile birlikte villalarının bahçesindeki havuza girdi. Adile Selin Ünlü, oğluyla birlikte havuzda oynadıktan sonra, havuzun kenarında güvenlik için bulunan bariyerleri kilitleyip villaya döndü. Emir Ali ise bahçede oynamaya devametti. Bir süre sonra oğlundan ses gelmemesi üzerine şüphelenen Ünlü bahçeye koştu.
Oğlunu havuzun içinde çırpınırken gören Ünlü, komşularını çağırdı. Ünlü ile komşuları, Emir Ali'yi Amerikan Hastanesi Zekeriyaköy Polikliniği'ne götürdü. Ancak Emir Ali kurtarılamadı. Ölümhaberiyle anne fenalaşırken, polikliniğe gelen Hasan Yaşar Ünlü eşine tepki gösterdi.

'SENİ BOŞAYACAĞIM'
Hasan Yaşar Ünlü'nün, eşine "İnternetin başından ayrılmıyorsun. Oğlumuz senin yüzünden öldü. Seni boşayacağım" diye bağırdığı iddia edildi. Olayın ardından anne ile babanın ifadesi alındı. Emir Ali ise KaracaahmetMezarlığı'nda toprağa verildi. Savcılığın, anne hakkında "tedbirsizlik ve dikkatsizlik sonucu ölüme neden olmak" suçundan kamu davası açma ihtimali bulunuyor, TCK'nın 22.maddesi ise kişinin taksirle ölüme neden olması halinde yaşayacağımanevi acının daha fazla olabileceğini öngörerek, ceza verilmeyeceğini belirtiyor.

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

işte internetin zararları
ne kadar üzücü  :y25:

AککORTįє

evt çok üzücü, herşeyin fazlası zarar

ben şahsım adıma o kadar tiryaki değilim eşimde öyle

günde 3/5 sefer girer bakar çıkarım

internet  faydalı her yönden, bilgi haber araştırma kaynağı yada vs.. şeyler

ama tadını kaçırırsan bu ve benzeri sonuçlar kaçınılmaz

Lă_Tăhzen!

cok üzücü kızım uyanıkken hiç girmıyorum nete çünkü daldımmı bende tam dalıyorum  :'(

can yine cannnn

çok kötü bir durum allah kimseye yaşatmasın herşeyin fazlası zarar boşuna dememişler :y25: :y25: :y25: :y25:
can dediklerim....

♥ღвüşяαღ♥

herşeyin fazlası zarar die boşuna demiolar.çok üzüldümm ufacık bi ihmal nelere mal oldu

SiRiNe

Subhanallah cok kötu bir olayyyy Alllah  kimseye yasatmasinn ailesine sabir versin, dahad dikatli olmak lazim..

Balböceği

Bu haber olali hafta olcak ama Ben nete dalmista unutmus diye dinlemedim haberi
oglani bahcede unutmus kari bildigim kadariyla  :dontknow:

esma...

bu vıcdan acısıyla  daha nete gırebılırmı acaba bu anne?