4444 SALATI TEFRİCİYE OKUMAYA BASLADIM BEBEĞİM OLSUN DİYE NİYET ETTİM.

Başlatan AŞKIMCIM SCS, 09 Temmuz , 2010, 11:11:12

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: n-i-d-a - 09 Temmuz , 2010, 12:50:54
allah kabuletsin canım rabim inanarak yapılan hiç bir şeyi geri çevirmes bak gör senide geri çevirmicek  :flowers:
allah razı olsun canım inş aminnnnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 09 Temmuz , 2010, 11:36:30
ben bu tefriciyeye gercekten cok inanıyorum nezaman okuduysak bir niyet için kabul olmustur birde samimi yapılınca ve inanarak yapıldıgı için Allah kabul etsin insallah
:amin: :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 09 Temmuz , 2010, 12:47:02
Alıntı yapılan: ASEL'İM - 09 Temmuz , 2010, 11:36:30
ben bu tefriciyeye gercekten cok inanıyorum nezaman okuduysak bir niyet için kabul olmustur birde samimi yapılınca ve inanarak yapıldıgı için Allah kabul etsin insallah
aynen cnm sana katiliyorum  :icon_thumright: :icon_thumright:

Askimcim rabbim kabul etsin cnm  :amin:
sagol balböceğim amin allahım herkese nasip etsin yarabbim  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nurtaç

slm aşkımcım ben nurtaç canım bende senin gibi niyet etmiştim salatı tefriciyeye okudum çok iyi geldi vallahi tatlım şu anda 13 haftalık bebeğim inş.seninde duan kabul olur inan gerçekten kalben inan oluyo bebde bebişimi çok bekledim.....şu andada bırakmadım hala okuyorum bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilmek için allah gönlüne göre versin canımmm  :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: nurtaç - 11 Temmuz , 2010, 15:14:41
slm aşkımcım ben nurtaç canım bende senin gibi niyet etmiştim salatı tefriciyeye okudum çok iyi geldi vallahi tatlım şu anda 13 haftalık bebeğim inş.seninde duan kabul olur inan gerçekten kalben inan oluyo bebde bebişimi çok bekledim.....şu andada bırakmadım hala okuyorum bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilmek için allah gönlüne göre versin canımmm  :amin:
CANIM BEN HEP CANI GÖNÜLDEN OKUYORUM ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN ALLAHIM HAYIRLISINI VERSİN SAGLIKLI SIHATLI EN ÖNEMLİSİ BU İNŞ BU AY GELİR ARTIK BEBİŞİM BAKALIM YARIN ADET GÜNÜM OLMAZSAM CARSAMBA GÜNÜ KAN VERCEM İNŞ HAMİŞİMDİR ALLAHIM NE OLUR KURBAN OLDUM RABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: DİLEKLERİN İÇİNDE ALLAH RAZI OLSUN
BENDE DUYDUM NİYET ETTİM BASLADIM BAKALIM ALLAH KABUL EDİYOMUS HERSEY DUAYLA BUNA İNANIYORUM İNŞ ALLAH-IM KABUL ETCEK GERİ ÇEVİRMİCEK İNŞ KULUNU  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

NESLİİİ

canım çok iyi yapmışsın.çok kıymetli bi duadır.bende başlıycam en kısa zamanda inşallah.ALLAH seninde dualarını kabul etsin .inşallah. :flowers:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: NESLİHAN FİLİZ - 12 Temmuz , 2010, 01:22:51
canım çok iyi yapmışsın.çok kıymetli bi duadır.bende başlıycam en kısa zamanda inşallah.ALLAH seninde dualarını kabul etsin .inşallah. :flowers:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: benim içinde cok kıymetli dua
                       1101 OKUDUM

AŞKIMCIM SCS

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥