4444 SALATI TEFRİCİYE OKUMAYA BASLADIM BEBEĞİM OLSUN DİYE NİYET ETTİM.

Başlatan AŞKIMCIM SCS, 09 Temmuz , 2010, 11:11:12

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: mutluluk - 28 Eylül , 2010, 16:39:00
maşallah maşallah gültanesi iyi okumuşun valla.rabbim kabul etsin tatlım.bebek nasıl. :opucuk:
iyidir canım inşallah ben iyiyim çok şükür bugünlerde dr a gidecez kuzumda iyimi bakıcaz inşallah Allaha emanet yoktur bi sorun

AŞKIMCIM SCS

KIZLAR BENİM DUAM AZ KALDI ALLAH-IM NE OLUR DUALARIMI GERİ ÇEVİRME EN KISA ZAMANDA KABUL ET AMİN

KIZLAR 3600 OKUDUM

AŞKIMCIM SCS

4000 okudum
                         444tane kaldı

pırıl

rabbim kabul etsin inşallah en kısa zamanda bebeğin olsun canım :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 05 Ekim , 2010, 14:03:33
4000 okudum
                         444tane kaldı
maşallah canım inşallah en yakızn zamanda rabbim nasip etsin hayırlı bebişler...
benim 2500 daha
azda olsa devamlı okuyorum

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: pırıl - 05 Ekim , 2010, 14:08:40
rabbim kabul etsin inşallah en kısa zamanda bebeğin olsun canım :amin:
ALLAH BÜYÜKTÜR CANIM ALLAH RAZI OLSUN İNŞ DUAMI KABUL EDER RABBİM ALLAH'IM NE OLUR BANADA SAGLIKLI SIHATLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE İSTEYEN HERKESE AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :amin: :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 07 Ekim , 2010, 12:43:13
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 05 Ekim , 2010, 14:03:33
4000 okudum
                         444tane kaldı
maşallah canım inşallah en yakızn zamanda rabbim nasip etsin hayırlı bebişler...
benim 2500 daha
azda olsa devamlı okuyorum
AMİNNN CANIM ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN BANA DUA ET SENDE HAMİŞLERİN DUASI KABUL OLURMUŞ NE OLUR DUA ET CANIM AMİNNNNNNNNNNNNNNN :amin:

AŞKIMCIM SCS

KIZLAR    4344 OKUDUM

SON 100 TANE KALDI ALLAH'IM NE OLUR DUAMI KABUL ET YARABBİM HEMEN BU AY SAGLIKLA SIHATLA HAMİŞ KALIRIM BEBİŞİMİ BENDE HAYIRLISIYLA SAGLIKLA SIHATLA KUCAMA ALIRIM İNŞ AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

AŞKIMCIM SCS

DUAM BİTTİ 2REKATTA NAMAZ KILDIM ALLAHIM HAYIRLI EVLAT NASİP ET SAĞLIKLI SIHATLI ANALI BABALI  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

allah kabul etsin canım benim in en kısa zamanda hamiş kalırsın

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: hasretimsana - 08 Ekim , 2010, 16:58:56
allah kabul etsin canım benim in en kısa zamanda hamiş kalırsın
sağol canım inş hepimiz kalırız hamiş hayırlı evlatlar veriri rabbim hepimize ins :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS