3aylıkken boş gebelik nedeni ile kürtaj :(

Başlatan cansın83, 08 Temmuz , 2010, 15:01:20

« önceki - sonraki »

cansın83

08 Temmuz , 2010, 15:01:20 Son düzenlenme: 08 Temmuz , 2010, 15:04:47 cansın83

SLM ARKADAŞLAR....

BENDE YENİ ÜYE OLDUM BU SİTEYE PAYLAŞMAK İSTEGİ DUYDUM BURADA SİZE,
BENDE BAZI ARKADAŞLARIMIZ GİBİ BOŞ BİR GEBELİK YAŞADIM....

İSTENİLEN GERCEKTEN COK İSTENİLEN BİR GEBELİKTİ BİR MAYIS GİBİ KONTROLA GİTTİGİMİZDE DÜNYAMIZ BAŞIMIZA YIKILMIŞTI SANKİ.
KALP ATIŞINI BEBİŞİMİZİ İLK GÖRECEKTİK O GÜNÜ AMA MALESEF OLMADI , DOKTORUM KONTROL EDERKEN COK ŞAŞIRMIŞTI
BAKIP BAKIP KESEDEN BAŞKA BİRŞEY GÖREMEDİ....SONUC OLARAK 8.MAYISDA KÜRTAJ OLDUM 3AYLIKKEN.
COK ACI İNSAN O AN İNANMAK İSTEMİYOR BU OLANLARA AMA BİR GERCEK İŞTE.... :crybaby2:

VE ŞUAN YİNE KENDİMİ HAZIRDA HİSS EDİYORUM AMA KORKUYORUM TEKRAR AYNISI OLUR DİYE BİZİM DOKTOR KORUNMANIZ GEREKMİYOR DEMİŞTİ....

Uploaded with ImageShack.us

Lă_Tăhzen!

ÇOK UZULDUM CANIM HAKKINDA BOYLESI HAYIRLIYMIS UNUTMAMAMK LAZIMKI HER ŞERDE BIR HAYIR HER HAYIRDA BİR ŞER VARDIR İNSALLAHH RABBIM İKİNCİ KEZ KARNINI DOLDURUR VE ONU SAGLIKLA ALIRSIN KUCAGINA  :amin: :amin:

cansın83

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 08 Temmuz , 2010, 15:10:45
ÇOK UZULDUM CANIM HAKKINDA BOYLESI HAYIRLIYMIS UNUTMAMAMK LAZIMKI HER ŞERDE BIR HAYIR HER HAYIRDA BİR ŞER VARDIR İNSALLAHH RABBIM İKİNCİ KEZ KARNINI DOLDURUR VE ONU SAGLIKLA ALIRSIN KUCAGINA  :amin: :amin:

ZATEN ÖYLE OLUNCA HAYIRLISI BÖYLEMİŞ DEDİM ZATEN AMA YİNEDE İNSANIN BİR TARAFI BURUK KALIYOR SANKİ,ZATEN HAMİLE DÖNEMİMDE ÜZÜNTÜLÜDÜM ONDAN KAYNAKLANMIŞ OLABİLİRDE ... SENDE HAMİŞSİN ALLAH SAGLIKLI BİR HAMİLELİK VERSİN İNŞALLAH SAPA SAGLAM ALIRSIN BEBİŞİNİ KUCAGINA  :nazar: :amin:

Balböceği

cansın83

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: cansın83 - 08 Temmuz , 2010, 15:16:00
Alıntı yapılan: ASEL'İM - 08 Temmuz , 2010, 15:10:45

ZATEN ÖYLE OLUNCA HAYIRLISI BÖYLEMİŞ DEDİM ZATEN AMA YİNEDE İNSANIN BİR TARAFI BURUK KALIYOR SANKİ,ZATEN HAMİLE DÖNEMİMDE ÜZÜNTÜLÜDÜM ONDAN KAYNAKLANMIŞ OLABİLİRDE ... SENDE HAMİŞSİN ALLAH SAGLIKLI BİR HAMİLELİK VERSİN İNŞALLAH SAPA SAGLAM ALIRSIN BEBİŞİNİ KUCAGINA  :nazar: :amin:

TABI YA 3 AYDA OLSA ONUN SEVINCIYLE YATIP KALKIYOSUN UZULMEMEK ELDE DEGIL BEN HAMILE DEGILIM 1.5 AYLIK BIR KIZIMM VAR  :binkybaby:

cansın83

08 Temmuz , 2010, 15:53:23 #6 Son düzenlenme: 08 Temmuz , 2010, 15:54:55 cansın83
O ZAMAN GÖZÜN AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN KEM GÖZLERDEN KORUSUN :nazar:
NE MUTLU SANA .......
EVET 3AY AZ DEGİL ASLINA BAKARSAN ŞİMDİSE 5AYA GİRMİŞTİK
AMA KISMET DEGİLMİŞ İŞTE,İNSAN NE KADAR HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ DESEDE
BAZEN BOGULUR GİBİ OLUYORUM AKLIMA GELİNCE BİR HAMİLE VEYA BEBEK GÖRÜNCE
ELBETDE İCİM ACIYOR NİYE BÖYLE OLDU DİYE AMA CARESİZ KALIYORSUN O AN ELİ KOLU BAGLI GİBİSİN
:dontknow:

--elif--

geçmiş olsun RABBİM bir daha böyle birşey yaşatmasın cnm  :amin:
üzülme demek saçma olacak biliyorum ama herşeyde bir hayır vardır belki böylesi daha hayırlıdır biz bilemeyiz RABBİM hayırlısıyla bir daha verir inş. hiç korkma  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: cansın83 - 08 Temmuz , 2010, 15:53:23
NE MUTLU SANA .......
ELBETDE İCİM ACIYOR NİYE BÖYLE OLDU DİYE AMA CARESİZ KALIYORSUN O AN ELİ KOLU BAGLI GİBİSİN
Cnm bende 5 haftalikti kaybettigimde dr gittgimde 8 haftalik olmasi lazimdi bide ben yurtdisindayim randevumu 2 ay sonraya vermisler yani randevu gunumuz bile gelmemisti kanamam oldu dr gittim cocuk 5 haftalik dedi dusuk yapiyon dedi dunya basima yikildi sandim  :y25: :y25:  o dusuk acisini yasadim sabaha kadar sonra kurtaj oldum
genelde 3 ay bekleniyordu kurtajdan sonra ben beklemedim ilk adetten sonra hamile kaldim simdi 14+2 gunluk hamileyim
dun dr gittik kalp atislarini boyuna posuna baktik  :k06: :k06:

cansın83

ASLINDA ATLATTIM COGU ACIYI AMA ARA ARA TEKRARLIYOR
O ZAMAN PİSKOLOJİK OLARAK KÖTÜ OLUYOR BUNU EŞİMEDE YANSITIYORUM
İSTER İSTEMEZ....... ALLAH HERKESE HAYIRLI EVLATLAR VERSİN BANADA TABİKİ ::)
BÖYLE BİR ACIYI KİMSEYE YAŞATMASIN :amin:

Balböceği

Cok haklisin ben tekrar hamile kaldiktan sonra cok bunalima girdim acaba yinemi dusecek
acaba gelismiycekmi diy diye geldik bu gune insanin psikolojisi acayip bozuluyorrr
ama hep sunu dedim eger rabbim verirse hayirlisi olsun dedim hep  :amin:

cansın83

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 08 Temmuz , 2010, 16:03:32
NE MUTLU SANA .......
Cnm bende 5 haftalikti kaybettigimde dr gittgimde 8 haftalik olmasi lazimdi bide ben yurtdisindayim randevumu 2 ay sonraya vermisler yani randevu gunumuz bile gelmemisti kanamam oldu dr gittim cocuk 5 haftalik dedi dusuk yapiyon dedi dunya basima yikildi sandim  :y25: :y25:  o dusuk acisini yasadim sabaha kadar sonra kurtaj oldum
genelde 3 ay bekleniyordu kurtajdan sonra ben beklemedim ilk adetten sonra hamile kaldim simdi 14+2 gunluk hamileyim

ALLAHIM SAGLIKLI BİR EVLAT VERİR İNŞALLAH SİZE............
BENDE HAMİLE OLDUGUM SIRA YURTDIŞINA CIKMIŞTIM VE O ZAMAN 7HAFTALIKTI BEN 5HAFTALIKKEN GİTMİŞTİM DOKTOR BİR AY SONRA GEL DEMİŞTİ
BENDE DÖNDÜGÜMDE HEYECANLIYDIM SEVİNCLİYDİM DOKTORA GİDİCEM DİYE AMA HAYAL KIRIKLIGI OLDU .......
PEKİ SEN KÜRTAJDAN SONRA KAC GÜN SONRA ADET GÖRDÜN

Balböceği

Alıntı yapılan: cansın83 - 08 Temmuz , 2010, 16:12:30
Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 08 Temmuz , 2010, 16:03:32
NE MUTLU SANA .......

ALLAHIM SAGLIKLI BİR EVLAT VERİR İNŞALLAH SİZE............
BENDE HAMİLE OLDUGUM SIRA YURTDIŞINA CIKMIŞTIM VE O ZAMAN 7HAFTALIKTI BEN 5HAFTALIKKEN GİTMİŞTİM DOKTOR BİR AY SONRA GEL DEMİŞTİ
BENDE DÖNDÜGÜMDE HEYECANLIYDIM SEVİNCLİYDİM DOKTORA GİDİCEM DİYE AMA HAYAL KIRIKLIGI OLDU .......
PEKİ SEN KÜRTAJDAN SONRA KAC GÜN SONRA ADET GÖRDÜN
anladim cnm ben tam kac gunde adet oluyorsam oyle adet oldum yani 31. yada 32. gunde oldum
ama oyle boyle adet olmadim paket paket ped bitirdimmm cok acyip sekilde adet oldum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın inşallah

AŞKIMCIM SCS

gecmiş olsun tatlım allahım saglıklı sıhatlı tekrar nasip etsin  :amin: :amin: