muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

burcum

muhribe

neler yaptınız anlat bakalım
ne dedi başka doktorunuz  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 15 Ocak , 2013, 15:55:14
::) :'( :sad1:
balım seni gördüm yazmadan çıkamadım

bu ne hal bi anlat çözül bakayım

herkese selam kızlar

ayy

BALIMMMM HOŞGELDİNN YAVRUUUU :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nükü derin nasıl kuzum  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

Balböceği

Ama beni kırdılar geçen moralim bozuldu  :y25: :y25:

Hayat telerim koptu  :y25: tel ayrıca o  :'(

kelebegimm

slm kizlar :opucuk:
gecmisi okuyamadim derin nasil merak ediyorumm
bizde dun asi olmusduk atesler icinde yandi yavrum dusurdum yanima aldim yatti koca adam gibi inledi uyuyana kadar :y25: :y25: :y25: :y25:
sabah beri yeni oturdum canim cikdi bide hamur yogurdum cicek ekmek yapicam
allahim yazdim iki saattir gonderemedim yaaa
kaynatam is kazasi gecirmis parmaklari kirilmis ameliyata almislar tel susmadi ne kaygisiz benim kaynanam yaaa :cussing: :cussing
gunu var camiideymis adamin yanina gitmio aksam gelin dedi die gitmiomuss adam iki hafta yatcakmis hastanede ameliyattan cikcak bi ihtiyaci varmi yokmu demio is elbisesiyle gitti bari pijama goturrr :violent1: :violent1: :violent1:
esim beni aradi hastaneye git die ben nasil gidiyim gitsem bilgi alamicam dil yok adam musaitmi deilmi bilmiom pijamasi bile yok yaninda hey allaim yaa

]

muhribe

15 Ocak , 2013, 16:10:42 #60742 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2013, 16:15:05 ..Sosyetik.Anne..
ayşenurum büyük geçmiş olsun
pardon da sen el kadar bebeyle nasıl gidecekmişsin hastaneye  :icon_scratch: hasta mı olsun o sabi  :caca: karısının düşünmediğini sen mi düşüneceksin  :dontknow:

Balböceği

Geçmiş olsun canım hem babana hemde Efe'ye ilaç ver gerçi doktor demiştir..

Bizde öyle ateşli geçirdik hep  :-\

Fazla kalabalığa hastaneye kesinlikle sokma çocuğu Allah muhafaza hasta olur.

@Melek Yüzlüm@

edacım seni kim kırdı canımm :flowers:

ayşenur geçmiş olsun canımm yaa hem bebişine hem  kayınbabanaa :amin: :amin:

ayy

kuzum seninde kuzuna geçmiş olsun :opucuk: :opucuk: :opucuk:

eda kız boşlama bak burayı  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
seni seviyoruz bizzzz :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

ben kaçar sonra gelirim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ..Sosyetik.Anne.. - 15 Ocak , 2013, 16:10:42
ayşenurum büyük geçmiş olsun
pardon da sen el kadar bebeyle nasıl gidecekmişsin hastaneye  :icon_scratch: hasta mı olsun o sabi  :caca: karısının düşünmediğini sen mi düşüneceksin  :dontknow:

hsb canimm he ya esim ole hemen korkusuna aramisda ben deyince de annesine fena izdi cebi yanindami arayim sunu dediii
gorumcem gitmis adamin yatis islemleri hicbiseyi yapilmamis pijama felan istemisler kaynanami aramis ee sen evden lsana diyomus yaa umursuzzzz
hsb edam ve fatmam saol aysecim :opucuk: :opucuk:

valla dun efenin atesini dusuruken hep nuket aklimdaydi kiz kac zmandir ugrasiyo bole igrasmasi sorun deilde ici aciyo insanijnn :y25: :y25:

]

@Melek Yüzlüm@

nükümm sanada geçmiş olsun ya canımm düzelicek inşş  :amin: :amin: :amin: hep dua ediyorumm cnımm

Balböceği

Nende  ;D

Üç silahşörler  :y25: o suçluların isimleri şöyle  :ehi: :ehi: :ehi:

Nildoş
Gülçin
En önemlisi avarel  :toothy10: Ceylan  :caca: :ehi:

Çok çok çok üzüldüm  :y25:

Ceylan gelirse okusun üç gen olarak gideceğim dikdörtgen olarak geleceğim  :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

Bide atlet giy dedi  :ehi: :y25:

Diğer ikisi güldüler bana  :y25: :y25:  :ehi:

muhribe

eda anladık senin kafa iyi değil  :ehi: :ehi: ne var kız bunu dedilerse espri yapmışlar  :opucuk: