29 Nisan , 2024, 12:46:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

ayy

kuzum seneler önce yine Türkseldi sanrım aradı mıçtı agızlarına ya şu borcu adam gibi düzeltirsiniz yada borcumu öder kapatırım hattı eşe dosta kim gelirse önüme mlleti kazıkladıgınız söylerim dedi..sanrım düzelttiler yanlışlık olmuş çünkü ama eşim yinede o gün bugundür vodofonda hemde tl hesaplı hatlı bile kullanmıyor sinirden..
ara kuzum hakkımı arıcam de eşimin dediklerinide de  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Aşkk

betülüm ödediniz mi yani faturayı  :-ooo
ayşem yok bu fatura ödenmeyecek yani elimizden ne gelirse yapıcam mailse mail dilekçeyse dilekçe arkadaş nasıl bi hırsızlıktır bu haram zehir zıkkım olsun  :cussing:

muhribe

yok daha ödemedik canım
dedim ya bizimkisi fazla değil
normalde 15 lira gelmesi gereken fatura 28 tl gelmiş, kota aşmışsınız dediler, annem farkında olmadan ek konuşma süresi aldım sanmış ama almamış öyle diyorlar ekstradan konuşmuşmuş güya
fazla olsa üstüne giderdim de bunun için kavga edemicem kimseyle

ayy

banada avea yaptı aynısını güya bildiriyorlardı kota aşınca..aman dikkat kota aşınca 2 katı yazıyor adiler :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:ben ödemek zorunda kaldım eşime söylemedim söylese onlarad mıcardı...ve hattı hemen kapatamadım 5 ay daha kullanmak zrunda kaldım :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
yüksek lisans yapıyordum farklı bi yerde ve sürekli yollardaydım kontörlüye gecemezdim zaten ugrasacak vakitimde yoktu mecburen kullandım ama işim bitince hemen vodofona gectim bidaha asla hatlı kullanmam yüklerim bolca Tl mi olur :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Aşkk

aman betüş o kadar için heralde kavagaya değmez  :k06:
yine görüştüm bilmiyorum bakalım ama az mı ya 20 lık fatura 300 lira olsun  :-ooo
kadın dioki dk larınız bittiği için üzerine 198 liralık konuşulmuş ve diğer tutarlar da vergisi o yüzden 300 lira olmuş  :caca: :caca: :caca:
kızlar annemin kotası da dün bitmiş dünden bugüne 300 lira olur mu söleyin  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

@Melek Yüzlüm@

kociş geldi kızlarr

ne yaptık ceylanım ödedik mecburrr :sad1:

ayy

ceyim aveada ki kızda bana aynısını dedi kota dolunca vergi katlıyor. konuşmada katlıyr...
kılıfına uydurmuşlar köpekler bağırdım çagırdım kociş duymasın die uzatmadım ödedim  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
şimdi olsa ödemezdim ugraşırdım :BangHead: :BangHead: :BangHead:
ama bir günde bukadar pes yani resmne dolandırıcılık bu :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Aşkk

yani uçurum var arada çıldırmamak elde değil hiçte susup ödeyip bu konuyu kapatmaya niyetim yok  :caca: :caca: :caca:

muhribe

kaç dakika ekstra konuşma yapmış ki annen ceylan
sor bakalım müşteri hizmetlerine bu görüşmeler bi günlük mü
çok saçma ya  :dontknow:

Aşkk

evet betüşüm dünden bugüne 300 lira olmuş   :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
dün akşam üstü anneme sms gelmiş doldu kotanız die annem de sona aramamış tabi beni bile dün hiç aramadı kadın ben aradım  :sad1: hadi sms gelene kadar farkına varmadı bittiğinin olsa olsa 10-20 lira oyna en fazla bu kalmaz onların yanına bişiler yapcaz bakalım :icon_scratch:

Aşkk

hee bide uma günü ben vodafone hattımı kapattım çünkü azıtmaya başlamıştı artık neyse dkkalrım da bitmemişti faturayı da ödeyelim kapatalım dedik 20 lık faturayı 50 lira ödedik kapatma parası  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

muhribe

taahhütlü aldıysan kapatırken süresi dolmadıysa onun vergisini alıyorlar canım

Aşkk

yok be betüşüm kaç yıllık hattımdı o benim vodafone artık bokunu çıkardı die iptal edeyim dedim bunların hepsi aynı halt sanırım  :caca: :caca: :caca: :caca:
acaip gerildim  :cildir: :cildir: :cildir: bi çıkıp hava alayım diyorum açık temiz hava iyi gelir  :dontknow:

burcum

selam kızlar :y25: biz geldik :sad1:

Balböceği