29 Nisan , 2024, 04:10:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

burcum

deli canan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: haklısın sen güzel bir değişikliği hakkettin aslında :icon_thumright: :nazar: eee analarınız ne zaman gidecekler gitsinler sizi rahat bıraksınlar artık :k06:
nagişim :opucuk: :wave:
ceylanım bende normal doğum istiyordum hemde nasıl istemek olmadımı olmuyor canım :sad1: kız delimisin sen ideali 14 kilo :icon_thumright:
oh oh eski arkadaşlar geliyor bugün maşallahhhhhh hoşgeldin duygucum :opucuk: demek baha paşamız pek yaramaz :binkybaby: hoşgeldin kervanımıza :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çıtır anne

iyi geceler gulcinim nagisim  :opucuk:

HASRET!M S@N@

ceylan canım bende çok istedim ve çok ağır şeyler yaşadım hayırlısıni ışte gerçi bende hep hayırlısi dedim ama ışte allah gönlüne göre versin sanırım hamilesin sağlıcakla kucağına al benim yaşadıklarımı hiçbir anne yaşamasın gülçin iyi geceler kuzum bende mana saatini bekliyorum yesin yatacağım buarada nagisim çok teşekkurler benı görüp slm verdiğin için şükür şimdilik yolunda pazartesi de kızım çıkacak inşallah SEN nasılsın hamilelik nasıl rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin geç cevap yazıyorum malum telden girince

Sır_Çiçegi

Hos buldum cnm nikler degismis kimler kim bilemedim :-) canancim nasilsin bebekler nasil hic kinusamadik umarim sende bebeklerde iyidir
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

çıtır anne

ceylanim kuran okumayi biliyomusun
bende normal dogum yapmak icin yapilcaklar listesi var
ablamda yengemde onlari okudular yaptilar cok sukur dogumlarida
cok kolay oldu  :nazar: :nazar:
bende baslicam yapmaya ins  :amin:

HASRET!M S@N@

yok nüküm başımda kimse yok sorun da orda akşam falan gelipte gidin diyen bir hastaneye giderken geliyorlar oğlana bakmaya baştan beri yanlız bakıyorum benı ne sanıyorlarsa artık :ehi: allah'tan hastane de eğitim verdiler öğrenmeden çıkarmadılar çocuğu pazar günü inşallah hastaneye gidip ordan kaçacağı :ehi: duygucum hoşgeldin canım benim     

Aşkk

sevde kız daha çok erken nerden anlaşılacak sende  :-ooo :-ooo hem ben o kadar kafayı çizmiyorum ikiz diye

olursa iyi olur bi daha ikincisi için uğraşmam hazır olur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

evet nüküm haklısın öyle dua ediyorum inş normal olur die dr lara da inanmıyorum sezaryana pek meraklılar

o yüzden korkuyorum  :y25: :y25: :y25:

canancım amin canım  :amin: :amin:  tabiki herşeyin ilk önce hayırlısı  Allahım hakkımız da hayırlı neyse onu versin:amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

ne listesi kız bi aç bakayım şunu  :icon_scratch:

burcum

canancım emin ol böylesi daha iyi öbür türlü sürekli başında herşeye karışırlar :icon_thumright: siz 4 kişilik aile olmanın tadına varın boşverinnnnn :opucuk: eşin de baştan itibaren sorumluluk almış olur birlikte bakarsınız :opucuk:
ceylanım ALLAH gönlüne göre versin :amin: :opucuk:

çıtır anne

benim 4 haftalikti tekiz dediler ama ondan  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

iyiyiz şükür duygum senin prens yaramaz galiba olsun canım hiç dert etme sağlıklı olsun da rabbim kimseyi evladı ile sınamasin ben bir on yaş daha büyüdüm üç ayda neler yaşadım aslında çok doluyum kızlar da aman gülelim bugün ve daima ahan da böyle :ehi: :ehi:   

HASRET!M S@N@

tabi orası öyle canım gelen olunca da ben koşturuyorum eşim ide çok ilgileniyor çok şükür kızlar Oğlumun mama saati geldi ben kaçtım öpüyorum hepinizi iyi bakın kendinize fırsat buldukça geleceğim   

Aşkk

amin nüküm cümlemizin inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

hadi yaaa sevdecim  o zaman tamam bilmiyodum bu kadar erken çıkabileceğini  :laughing7:

Sır_Çiçegi

Amin cnm hep dua ediyorum sizlere en kisa surede net alacagim ewr bahada buyusun rahatlarim ins. Hepinizi cok sewiyorum hayirli geceler gene girerim ins.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

çıtır anne

liste uzun watsaapptan yazarim bi ara yaa simdi cok uzun  :ehi: :ehi:
insan suresi okunuyo bebek uslu ahlakli olsun die
yusuf suresi okunuyo cocuk guzel olsun die
pirincler okunuyo sanci cekerken yiyosun sancin azaliyo
ahsabi kehfin isimlerini yazip bacagina bagligosun
peygamber efendimizin naili serifini elinde tutuyosun
hurma okuyon onlari yiyon falan