muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

burcum

o zaman iş bok olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kadın kısmının karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmiceksin olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

yaaaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: demek istediğim de buydu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

laracroftt

benım bı kankım var :ehi::ehi:
5 yıllık evlıler cocuk yok hatun ıstemıo :ehi::ehi::ehi::ehi:
Dedım nasıl korunuosunuz,dede yontemı dedı. Senın adam cocuk ıstemıo mu pekı dedım? Istıo da ben ıstemıom dedı :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Dedım hacı,cocuk ısteyen adam her turlu koyar o cocugu oraya :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Hala yok ben ıstemeden yapamaz dıyor :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Musade etmıomus hanımm :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Bı gun fena moraracak ama bakalım nezaman :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Ahh gelse bı kaza kursunu,ah gelsede teyze olsam :laughing7:
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Aşkk

gülçinim ben olsam inadına koymuştum çocuğu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

bi arkadaşımı hatırlattın gülçinim

bizden 1 hafta önce evlendiler, inatla çocuk istemiyorlar.. onlara hep diyorum sizin için çok dua ediyorum  :ehi: bi sefer kızın 1-2 gün gecikmiş günü, beni aradı carlıyor  :ehi: :ehi:

burcum

gülçinim bence eşi de istemiyordur yoksa mümkün değil adamı üstünden ittirecek hali yok ya ittirse bile gücü yeter mi adama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

bencede valla,ısteyen adam koyar oraya o cocugu :ehi::ehi::ehi::ehi:

Zaten tuhaf bı evlılıklerı var,15ten 15e utu :ehi::ehi::ehi::ehi:

Betus hamıle kalmıs mı arkadasın? Gunu mu gecmıs sadece? :k06:

muhribe

laracroftt

muhribe

normal tabi poşetle korunuyorlar
benimkisi gariban umudu  :ehi: :ehi:

burcum

gülçinim garip bir evlilikleri var derken :icon_scratch: kız biz de 15 günde bir ütü yaptığımız oluyor :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: demek ki bizim ki de garip :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

frhnz

izinsiz konuya muhatam oldum arkadaşlar tohum kadar tarlada önemli onlar istedikleri kadar iyi tohum atsalarda tarla kuru olunca verim olmaz :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

laracroftt

yok yahu sadece o degıl
Adam vardıyalı calısıo bırbırlerının yuzunu gormezler, kadın yemek pısırmez adam evde yemez cunku. Kocası hesap vermez,karısı nereye ısterse gıder kocası karısmaz. adam aksamları yoksa bızımkı yalnız kalamaz ya arkadaslarını toplar eve,ya anasına gıder ya o ona gelır aman nebıleyım ıste oturup 2 cıft laf etmezler,otel gıbı kullanırlar evı.
Bızım alısık oldugumuz bısey degıl
Kız kavga bıle etmezler :dontknow:

laracroftt

bugunku menum super oldu :basardim:
Karnıyarık,pılav, yanına tursu ıle yogurt cıkarıcam
Bıde ırmık helvası :hungry: