29 Nisan , 2024, 16:01:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

hosgeldin eda

sardin mi sarmayi  :hungry:

muhribe

ben de yarin yaprak sarma mi sarsam  :hungry:

Balböceği

Şar anam sar süper olur  :hungry:

Oğlan varya beni öldürecek  :ehi: :ehi:

Kocaman bir paket kabuklü fıstığı evin her yerine döktü  :cildir:

muhribe

:k06: :k06:

tam yaramaz  :love9:

yigit de agzini babasinin dizine carpti agladi  :y25:

๑ஐtek tabancaஐ๑

ben geldim ama geri gidicem ne var ne yok nasılsınız şekerler  :flowers:

๑ஐtek tabancaஐ๑

benim büyük kızda kafasını yatağımın ayak ucundaki tahtaya vurdu yavrum bir saattir ağlıyodu yeni sustuda yattı  :y25:

muhribe

hosgeldin cnm niye gidiyosun  :flowers:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ağustos , 2012, 22:03:25
hosgeldin cnm niye gidiyosun  :flowers:

hoşbulduk cnm  :opucuk: biraz işim var  :suclu: bana net yasaklanacak yoksam

tulayysl

Uzun atafan sonra slm kizla muhabbetinizi ozlefigimi farkettim simdi bak,kim nerde napiyo yakalamam uzun zaman alacak sanirim

Balböceği

Buraya yazıyorum diye başka yere yazdım.. :(

Hoşgeldiniz kızlar  :love9:

tulayysl

Hosbulduk canim hakan pasa cok yakisikli bir delikanli olmus masallah

serra_emine

kızlar bende geldım tanımayanlar için kendımı tanıtayım yakında bebişimin resımlerı ıle daha ıyı tanırsınız benı.adım emine 27 yaşındayım fatma serra dıye akıllı bı kızım var 3bucuk yasında. ıkıncı kızım dunyaya gelecek ınsallah eylul un 17 sı gıbı falan.hee bu arada kızım hangı burc olacak yaa :k06:  hiç anlamam özelligı ne oluyor.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

°•.ℓανιηуα.•°

selam millet. ben de şööle bi bakayım ceeee diyip kaçayım dedim.  :ehi:

çok yoruldum bu gün her yeri temizledim,camları sildim halıları eşim yıkadı  :k06:

pazartesi okula başlıyoruz malum,eve cici annemiz gelecek  :laughing7: pis görmesin kadın.

velhasıl hışım çıktı. bi de sarper cadısıyla oyun oyna  :ehi: abooovvv bittim. :tongue3:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: serra_emine - 31 Ağustos , 2012, 22:19:23
kızlar bende geldım tanımayanlar için kendımı tanıtayım yakında bebişimin resımlerı ıle daha ıyı tanırsınız benı.adım emine 27 yaşındayım fatma serra dıye akıllı bı kızım var 3bucuk yasında. ıkıncı kızım dunyaya gelecek ınsallah eylul un 17 sı gıbı falan.hee bu arada kızım hangı burc olacak yaa :k06:  hiç anlamam özelligı ne oluyor.

merhaba eminecim ben de öznur. 1 yaşında oğlum var,yakında 15 aylık olucak.

maşallah kızına. hiç üzmemiş annesini  :nazar:

ben de 16 eylül doğumluyum  :k06: başak burcu yani.

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: serra_emine - 31 Ağustos , 2012, 22:19:23

mrb emine hoşgeldin  :flowers:
bende emine adaşınım yani  :opucuk: