muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ay bu geçtiğimiz pazar turgutluya pekdemir alışveriş merkezi açıldı. dün bi gidelim dedik. millet coşmuş,ipini koparan gelmiş  :ehi: :ehi: :ehi: yürüyen merdivenlere biniyolar göreceksiniz b
daha iniyolar,inip inip biniyolar  :ehi:

laracroftt

he valla yaa az uyuyor :sad1:

Bı kere mamaya kalktı yedı yıne uyudu

Oznurum gecmıs olsun canım bak yokmus bısey sukur.
Asyada ara ara gogusunde karnında  mınık mınık sıvılce gıbı seyler oluyor bazen sınek ısırıgı gıbı

Inek sutu vermıorum. Yumurta vermedıgım zamanda da oluyor. Ama cok terlıor sanırım sıcaktan.

°•.ℓανιηуα.•°

gülçinim sıcaktan olmuştur canım asyanınki. sarperinki öyle bi kabarmış ki, kıpkırmızı olmuş. ciciannesi duş aldırmış da kaşınmaktan kurtulmuş yavrum.  :-[

muhribe

aman şu minnoşara bişey olmasın ya  :sad1: :amin:

laracroftt

hee yok benım kız kasınmıo oznurum

Bende hep suphelendım ama dokunacak hıcbısey vermıorum. Artık kesın karar verdım sıcaktan terden dıye cunku kasımıo kendını

muhribe

alerji olsa çok kaşınır
Yiğit süt içtikten sonra kaşınıyor mesela
uzun zaman ara veriyorum
sonra azıcık tattırıyorum sütten
yine başlıyor kaşıntı  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

ciciannesi diyince....

kızlar kısmetse temmuzda kendi evimiz bitiyo ve taşınıyoz. yeni evimiz ciciannemize biraz uzak. gelemem derse naparım ben.  :honk: ondan başkasına güvenemem sarperi. kadın kendi öz evladı gibi bakıyo. ALlah var 2 yıldır bakıyo,bir gün olsun aklım evde kalmadı. hep içim rahat işime geldim.

inşallah gelemem demez.... yol parasını herşeyini karşılicam.  :(

muhribe

15 Mayıs , 2013, 10:58:28 #84712 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2013, 11:08:01 Organik°•.Anne
yol parasını verirsiniz
olmadı sabah siz alırsınız evinden, akşam siz bırakırsınız
sonuçta küçük bi ilçe
ne kadar uzak olabilir ki

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım öyle valla artık gerekirse biz alır bırakırız. napalım...

...ŞehzadEfe...

inşallah gelir öznurum kadına ısınmışın hazır

eltişim 6 ay sonra kesin baslıcanmı peki

gülçin hoşgeldin
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

öyle düşünüyorum eltişim
ama bakıcaz duruma göre  ;)

°•.ℓανιηуα.•°

nagişim işşallah gelir.

sen nasılsın, efem nasıl. sen doktora gitmiştin tahlil sonuçları falan nasıl çıktı. takip edemedim  :sad1:

laracroftt

hb nagısım

Oznurum gelır gelır
Onceyol parası vermeyı teklıf et
Olmaz derse bız alır bırakırız de
Ama bırakma sakın,neyap et ıkna et
Sarperde ıyıce alıstı cunku bı baskasına alısması ona zor olur.bocalar :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

öyle valla gülçinim... o gün üst komşum anlatıyo. sizinkilerin her gün sesleri geliyo. kadın çok seviyo,oyunlar oynuyo diyo. bi de doğduğundan beri elinde ya. o da çok seviyo sarperi. 

...ŞehzadEfe...

efe iyi iyice dillendi eve gidiyoruz bir anlatıyor bir anlatıyor hiç susmuyor  :k06: dişleri çıkıyor 6 tane kaldı hayırlısıyla bi çıksa onlarda

ben de ilaçlarımı içiyorum ileri derece de anemi hastasıyım bakalım bakıcaklar ilaçlar fayda etmezse kan vericekler falan filan öznurum 15 gün sonra gidicem yeniden doktora
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var