muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

melek100lü

birbirimize dokunmuyoruz bile okadar yanii  :(

melek100lü

boşanalım benim gururumu incitiyor bu durum dedim onada yanaşmıyor napiyim gidecek kimsem yok çocuğum küçük  :dontknow:

izemsevi

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Mayıs , 2013, 16:39:22
boşanalım benim gururumu incitiyor bu durum dedim onada yanaşmıyor napiyim gidecek kimsem yok çocuğum küçük  :dontknow:

doğumdan sonramı oldu canım yoksa hepmi vardı :dontknow:

melek100lü

normaldi çok olmasada haftada bir iki oluyordu  :dontknow:

rahatsızlığı varmı bilmiyorum ben neden böyle oluyor dediğimde sen ne ima etmeye çalışıyorsun dedi  :suclu:

bende öyle bişey ima etmiyorum acaba kilolarımdan dolayımı itici geliyorum dedim ne alakası var dedi  :dontknow:

laracroftt

ne alaka canım kılolu olupta saglıklı bır evlılık hayatı olan bı dunya evlı cıft var. Ayrıca senı sevıosa zayıfmıssın kıloluymussun ne farkeder,nurtopu gıbı bır evlat verdın sen ona :caca:

...ŞehzadEfe...

allah allah çok ilginç meleğim sana karsı nasıl sevgisi oğluna karsı bence rahatsızlığı var en begenmedıgı bile olsa adam nihayetinde hiç bakmadan yapar bilemedimö şimdi bence bi sıkıntısı vardır

eltişime katılıyorum sen biraz yedir bu adama olur ibde sen soyledikçe psikolojik olarakta etkilenir hiç yapamaz yedir bacım yedir enişte ver odunu ver odunu sonra deme adamı üstümden alamıyom diye de  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

kelebegimm

melegim beraber yatip kalkiyosunuz demi bide ev icinde iliskiniz nasil beraber biseyler yapiyomusunuz
ama ozellikle su yataga beraber girip cikma cinsel hayati cok etkiliyooo
sen yataga gidip adam tv basinda siziyosa ya da o once yatip uyuyo sen sonra gidiyosan o is olmaya olmaya sogukluk giriyo araya
ama ne kadar sogukluk girsede bi adam bir sene dayanamaz yaninda senin gibi bi bayan varken hemde :dontknow: :dontknow: :dontknow:

]

laracroftt

nagıhan koptum :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Hem yedır besle hemde arada laf at
Suzul azcık nebıleyım tamam yanasma ama sınyalı de ver yanı
onunde sonunda pes edecek :ehi::ehi:
Ama benım gıbı sacını topuz yapıp esofmanla dolasırsan daha cok beklersın bacımm :ehi::ehi::ehi::ehi:

melek100lü

kendime bakamıyorum çocuktan şimdi kucağımda mesela  :sad1:

yedireyim bari bişeyler gavurun herifine  :hungry: :hungry:

muhribe

melek100lü

tamam yapıyorum bugünden itibaren  :icon_thumright: :aferin:

kelebegimm

yap yap gelismelerdende haberdar et bizi :k06: :k06: :k06:

]

melek100lü

laracroftt

ne sıldın lan? ???
Ne kacırdım gene :y25:

...ŞehzadEfe...

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: eltişim k.valideyle anca pjimalı oturuyon sonra zaten aklına geliyor iştahı kaçıyor adamın içimden gelimyor herşey dört duvar arasında
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var