22 Mayıs , 2024, 02:06:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

mutluluk

benimde canım çok sıkkın ama nedenini bilemiyom acaba dün anneler günüydü ondan olabilirmi. :icon_scratch:

ayrıca hepinizin anneler günü kutlu olsunnn :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: ben anne değilim ama sizler çok tatlı ve güzel annelersiniz. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

muhribe

saadetim  :opucuk:
sen de bu dünyadaki en tatlı ve merhametli anne adayısın  :amin: :flowers:

meryemcim bence üzerinde durma ve eşine yansıtma bu olayı. bazen aileler içinde bu tür çekişmeler olabiliyor. doğru olan olabildiğince kapatıcı olmak. sen üstüne gidersen olay daha büyür eşin daha çok cephe alır ailene karşı  :sad1:
annene de münasip bir dille söyle, anne eşimi biliyorsun, böyle konuşup beni zorda bırakma de  :flowers:

...ŞehzadEfe...

saadetim sende anne olucan inşallah en yakın zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canım eşindeayıp etmiş sanki ama annen daha da ayıp etmiş sıkma canını kimseye dert anlatamıyorsun  :-\
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♣ ђคtเςє ♣

slm herkese   :opucuk:  :hello: hava çookk güzellll  :muzz:

muhribe

yemeğe gidiyorum bacılar yiyemedim daha  :hungry: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

hoşgeldin haticemmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: nasılsın fındıgım nasıl  ballı lokumum  :hungry: :hungry:

meryamcim boşver sen kalbini temiz tut bozma içini  ;)

♣ ђคtเςє ♣

hb nagişimm  :opucuk: iyi teyzesii yemek yiyoruzz  :k06: efem nasıl kafasını nereye vurdu   :sad1:

melek100lü

slm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

nişliyonuz bakem  :love9: acayip derecede gerginim  atmaya çalışıyorum ama  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

♣ ђคtเςє ♣

izemsevi

slm kızlar birşey sorcam ya şimdi benim bugün itibariyle 4+5 günlük gözüküyor yarın dr kontrolü var şunu unutmuşum ya4+5 günlük hamilelik 5 haftalıkmı oluyor netten 5haftalık hamilelikler 4+0ve 4+6 arası gözüküyor 6 haftalık hamilelikte 5+0 ve 5+6 arası gözüküyor sizce şimdi kaç hafta oluyor

...ŞehzadEfe...

kafasını eltimin kapısının kenarına vurdu düştü yavrum ayağı kaydı  :y25: :y25: :y25:

muhribe

:hello:

sevalcim 5 haftalıksın canım  ;)

izemsevi

ya betül unutmuşuz 2 yılda yarın kese gözükürmü acaba :dontknow:

♣ ђคtเςє ♣

kıyamam balıma  :sad1: şişti mi  :sad1:
5 haftalık canım  :muzz: hayırlı uğurlu olsun  :opucuk:

melek100lü

ayy kıyamam kuzuşuma  :opucuk:

bilmiyorum dünden kalma gerginliğim çok bunaldım ben herşeyden  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: