muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

ya işte canımm bunların ilişkileri sıfır bişi istedimi ararlar abileriniii :cildir: :cildir: :cildir:

muhribe

:-\ :-\ :-\ :-\

benim de görümcem 2 oldu arıyor açmadım ilkini. az önce de açtım işim var ben seni sonra ararım dedim kapattım. canım sıkkın geçen fotoğraf olayı yüzünden  :sad1:

@Melek Yüzlüm@

@Melek Yüzlüm@

Allahım yaa insanlar niye ugraşıcak yer arar ki

ister verirsin ister vermezsin yaniii  :caca: :caca: bunlar görümcelere  :caca: :caca: :caca:

@Melek Yüzlüm@

öle oluyoruz canım zatn aslında eşler istemiyo kötü gelinler oluyor neden diğerine laf sölemezler biz eliz ya herşeyi söleyebiliyolar

bana eşim köyden bişi isteme diyo hayır hayır diyo herşeye ben istemiyorum mesela sende hiç bişi istemiyosun begenmiyosun bizi falan diyolar bu sefer halbuki eşim istetmiyo ben değil

muhribe

öyle oldu mu sen de söyle canım eşim istemiyor de
bişey oldu mu eşim suçu bana at bana bişey diyemezler diyor
ben de arada kaldım mı eşim böyle diyor diyorum çıkıyorum işin içinden  :k06:

@Melek Yüzlüm@

geçen öle dedimm canım keş göndermiş kaynana eşim sevmedi makarnaya katim dedim kokuyo bşr daha yapma dedi

sona kaynana kwş gönderiyim mi diyo yok dedim ahmed sevmiyo anam bir küstü valide agzına geleni söledi neymiş çarşıdan alsın ordakiler kokmazmış anayım ben diyo alınırım diyo falann yok böle birşey yaa

insan konuşunca rahatlıyomuş şu an çok iyiim betüşüm sağol canım :opucuk:

muhribe

o zaman görümceye yedir canım kokanları  :ehi: :ehi:

iyi olmana sevindim canım  :opucuk: ne olursa olsun içine atma hasta olursun  :opucuk: sen üzüleceğine üzülmesi gerekenler üzülsün  :flowers:

@Melek Yüzlüm@

aynen canım yer o annesi yaptıyaa :k06: :k06: :k06:

öle gene gitti benimki kaldım evde tekk başıma hiç bi iş te yapmadım he bu arada dünde eşimn teyze oğlu geldii  :k06: :k06: :k06: :k06: onda sıkıntı yok ama
:ehi: :ehi:

muhribe

otel mübarek  :-\ utanmıyorlar da ev üstüne ev kurmaya  :caca:
Allah tez vakitte kurtarsın bacım, çok zor yaşayan biri olarak iyi anlıyorum seni
gün sayıyorum ben  ::)

@Melek Yüzlüm@

yok kız o sorun değil çünkü sınavı var 2 günlük bişi :k06: :k06:

az kaldı seninde  :muzz: :muzz: :muzz:

annemi çağırdım ya sınava 15 gün kaldı hi,ç bişi çalışamadımmm gelirim dedi varmı o gibisi :love9: :love9:

muhribe

2 gün de olsun uygun değil fatmam
elin adamı sonuçta
ne bileyim ben mi çok hassasım bu gelip kalma konusunda bilmiyorum  :dontknow:
daha eşimin erkek kardeşine nasılsın demişliğim yok 5 sene oldu evleneli
senede bir kez hoşgeldin derim o kadar
gerçi eşim de öyle, sevmez erkek-kadın ilişkilerini
kafa yapılarımız aynı yani  :k06:

anne gibisi yoktur tabi  :love9:
bakma arada güceniyoruz falan ama elden kat kat iyilerdir  :flowers:

@Melek Yüzlüm@

tabi canımm elden çok iiler gelip bak desem hayatta gelmezler ki karşı taraf

sırf gelcem diye halı yıkıyomuş şimdiden işleri bitiriyim dedi :love9: :love9: :love9: ona güsel bişiler alıcammm sevinsinnnn canım benm tülbentte oyaladım

konuşmuşluk yok bizdede sevmem bende eşime diyorum eltiyle fazla muhattap olma oda geliyo eşimden izin alıyo falan sorma dedim canım işte ev bizim değilya güya herkez istedigi gibi gelebilirmiş peder öle diyoo :sad1: daha neler neler iştee yaa

muhribe

annene  :love9:

peder alsın o evi başına çalsın  :violent1:
bizim de istanbuldaki evlerin birini pederle babam ortaklaşa aldılar ama daha bi kez demediler biz aldık ettik diye.hele pedere arada kızarım ama hep sorar paranız yoksa göndereyim diye.eşim babasına betül işten çıkacak Yiğite bakacak demiş,en ufak para sıkıntısında beni arayın demiş.şükür muhtaç olmayız ama düşünmesi yeter  :amin:

eltiyle muhabbetlerine ben de çok gıcıktım  :caca: eltim ilk zamanlar eşimi cepten çaldırır kapatırdı hani okulda yapardık ya seni hatırladım gibilerinden  ??? eşime dedim senin bacaklarını kırarım kardeşinin karısı da olsa o sana el, bi daha muhabbetini görmicem dedim  :ehi: tamam dedi. şimdi bayramdan bayrama selamlaşırlar o kadar  :aferin:

@Melek Yüzlüm@

bana bakıyo konuşurkenn artıkk çok sinir olurummm :violent1: :violent1: :violent1:

rabişim uyandıı :love9: :love9: :love9:

bende denmemesi taraftarıyım biz çocuklarımıza yaptılarımızı yüze vurmamayı ögrendik babamdannn hiç yapmaz sağolsunnn :love9: