♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 16:11:57
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 22 Mart , 2011, 18:32:53
kizimmmmmmmmmm
dunyalar guzelim  :love9: :love9: :love9: dun dogumgunundu melegim  ;D ;D sen dunyamiza geleli 1 yil oldu tatim  :nazar: aslinda bir yil sayilmaz oncesinde seni ozlemle bekledigim hasretini yuregimde hissettigim 9 ay 10 gun daa var melegim   :love9: nihayet sagsalim 21 marta saat oglen 11 civarlari kucagimdaydin bitanem  :love9: :love9: gozlerime oyle derin oyle manali bakiyodunki cok saskin bitkin ama cok mutluydum bu sefer acidan degil mutluluktan agliyordum  :y25: kuzu gibi memeeeeeeee diye agliyodun babanda ayni kuzu gibi demisti baktim oda agliyordu  :love8: seni cok sevdik kizim cokkkkkkkkkkkkk  :love9: ve buyudun abla oluyorsun  :love9: umarim oda senin gibi cok tatli ve cok guzel bir bebek olucak  :binkybaby: :binkybaby: ikinizide cok seviyorum meleklerim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: iyiki dogdun kizim ve iyiki benim kizim oldun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duygulandım okurken  :-[ Allahım herkesin evladını bağışlasın  :amin: maşallah tontiş kızına bu arada geçen gün resimlerini görmüştüm imzanda çok tatlı  :love9: :nazar: :nazar:

sagolasin aytencim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: darisi sana canim sende dogdugunu dislerini yaslarini gorursun insallah  :amin: :amin: :amin:
resim fazla koymuyorum dogumgunu icin koymustum babamiz azcik kiskancta  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

:k06: ah bu babalar

ama olsun ben gördüm o prensesi  :love9: gerçekten çok sevimli  :love9: :nazar: maşallah

inşallah bende görecem o günleri  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 16:17:25
:k06: ah bu babalar

ama olsun ben gördüm o prensesi  :love9: gerçekten çok sevimli  :love9: :nazar: maşallah

inşallah bende görecem o günleri  :amin:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: insallah canim  :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Minnoş Azramın güzel anneciği Rabbim sizi hiç ayırmasın bir ömür boyu sağlıklı huzurlu bir şekilde yaşayın inşallah aileye yeni katılacak olan mercimek mutluluğunuza mutluluk katsın  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 21:46:09
Minnoş Azramın güzel anneciği Rabbim sizi hiç ayırmasın bir ömür boyu sağlıklı huzurlu bir şekilde yaşayın inşallah aileye yeni katılacak olan mercimek mutluluğunuza mutluluk katsın  :amin: :amin: :amin:

sagplasin gozdem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah sizide ayirmasin  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

KIZIM AZ ONCE SAAT 1.14 TE ILK ADIMINI ATTI OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY DOGUMGUNUMDE KIZIMDAN EN GUZEL HEDIYEYI ALDIM VALLA  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: SENI COK SEVIYORUM MELEGIM  :love9: :love9: :love9: :love9:

SiRiNe

Aynurcumm ilk adiminiz hayirli olsunnnnnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°o.O євяυ O.o°

wuuuuuuuu harikaa aferin azraya :aferin: :aferin: :aferin:

:wav:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 27 Mart , 2011, 02:17:29
KIZIM AZ ONCE SAAT 1.14 TE ILK ADIMINI ATTI OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY DOGUMGUNUMDE KIZIMDAN EN GUZEL HEDIYEYI ALDIM VALLA  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: SENI COK SEVIYORUM MELEGIM  :love9: :love9: :love9: :love9:
MasALLAH benim gelinime  :nazar:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

afferin benim melek azrama
artık seni yormadan tıpış tıpış yürüsün aynurum inşallah

Lă_Tăhzen!

MASALLAH NE GUZEL HAYIRLI OLSUN  :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

duygucum , ebrucum, aysegulcum,edacim ve nurcum cok sagolun canlar opuyoruz hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 27 Mart , 2011, 02:17:29
Minik kuşuma kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Annesinin ilk göz ağrısı  :love9: :love9: :love9:
Sağlığı daim olsun  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagolasin gozdem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: darisi ruzgar pasamiza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Mart , 2011, 19:38:57
sagolasin gozdem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: darisi ruzgar pasamiza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Benim oğlanda bu patateslik varken yaşından sonra kesin  :ehi: