♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 09 Mart , 2011, 15:06:20
Aynurum sen takma kafana fani şeyleri  :love9: :love9:
Bak hamişsin alıngansın morale ihtiyacın var  :love9:
Sen güzel gönlünü ferah tut bebeğim  :love9:
Annende alışacaktır emin ol ondan sonra o yardımcı olmak isteyecek sana  :icon_thumright:
Anneler hep böyle bilmez misin önce köpürürler sonra fıss diye sönüverirler bizde anneyiz azcık çakmaya başladık sanırım  :k06:
Sen bütün ilgini alakanı önce Azra'ma daha sonra karnındaki yavrucuğa ver herşey çok çok çok süper olacak :love9: :love9:
Siz muhteşem 4 lüsünüz unutma  :love9:
Size sizden başka kimseden yarar yoktur  :love9: :love9:

canimsin siz bana cok moral oluyorsunuz iyiki varsiniz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Mart , 2011, 15:20:57
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 15:03:54
KARDELEN CANIM HAMİLEYKEN BEBEĞİ EMZİRİLMİYO DİYE BİLİYORDUM BEN  ???
canim doktorlar sakinca gormedi simdiye kadar  :k06: :k06: ilerleyen donemde ne olur bilemem  :-\
[/quote HAYIRLISI

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 09 Mart , 2011, 15:06:25
aynurum hiç takma kafaya
inşallah herşey yolunda gidecek
annende alışır bu fikre,oda senin için üzülmüştür
yoksa niye öyle tepki versin

evet canim insallah alisir  :amin: :amin:
zaten kimseden yardim istemiyorum sadece moral istiyorum manen yanimda olsun yeter  :'( azrayida esimle ilk ve tecrubesiz olmamiza ragmen buyuttuk bunda daha tecrubeliyiz ve kenimize guveniyoruz  :k06: :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Mart , 2011, 15:24:20
Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 09 Mart , 2011, 15:06:25
aynurum hiç takma kafaya
inşallah herşey yolunda gidecek
annende alışır bu fikre,oda senin için üzülmüştür
yoksa niye öyle tepki versin

evet canim insallah alisir  :amin: :amin:
zaten kimseden yardim istemiyorum sadece moral istiyorum manen yanimda olsun yeter  :'( azrayida esimle ilk ve tecrubesiz olmamiza ragmen buyuttuk bunda daha tecrubeliyiz ve kenimize guveniyoruz  :k06: :k06: :k06:

:icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aytencim duysun annem seni  :director: :director: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
canim tesekurler insallah anlicak oda napalim kismeti varmis bebisimin onunda azra gibi ozlenerek beklenilmeye hakki var  :binkybaby: bebegim duy seni cok seviyoruz ve bekliyoruz tatim seni cok sevecegiz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Mart , 2011, 15:26:24
aytencim duysun annem seni  :director: :director: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
canim tesekurler insallah anlicak oda napalim kismeti varmis bebisimin onunda azra gibi ozlenerek beklenilmeye hakki var  :binkybaby: bebegim duy seni cok seviyoruz ve bekliyoruz tatim seni cok sevecegiz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

duysunnnnnn  :k06:

yerim ben o bebişi  :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

aynuur takma kafana kimseyi hatta ohhh ii yaptm de öle diyenlere :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

esma...

aynur annenın tepkısı sana uzuldugunden olabılır bebegın daha kucuk oldugu ıcın zorlanacagını dusundugu ıcındır ,ama sen kuvvetlısın hırslısın bakarsın bebıslerıne annende zzamanla alısacaktır

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ღ♥ღ ĕЪ®u ღ♥ღ - 10 Mart , 2011, 09:25:38
aynuur takma kafana kimseyi hatta ohhh ii yaptm de öle diyenlere :k06:

sagol canim oyle yapicam insallah  :laughing7: :opucuk:

Alıntı yapılan: esma... - 10 Mart , 2011, 15:57:51
aynur annenın tepkısı sana uzuldugunden olabılır bebegın daha kucuk oldugu ıcın zorlanacagını dusundugu ıcındır ,ama sen kuvvetlısın hırslısın bakarsın bebıslerıne annende zzamanla alısacaktır

tesekurler esmacim keske annemde boyle dusunse  :'( hala konusmadim tlf acasim yok  :-\
iyi dileklerin icin sagol, canim  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

AAAAAA ÇOK SEVİNDİM AYNURCUM HAYIRLISI OLSUN
BU SIRALAR AMMA DUYUYORUM BEBEĞİ KÜÇÜKKEN HAMİLE KALANLARI
SİZİ KUTLUYORUM GERÇEKTEN CESARETİNİZE HAYRANIM
ÖNCE MİRY SONRA GÜLFER ŞİMDİ SEN :alkış:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN
HİÇ BOZMA MORALİNİ DAHA İYİ İKİSİ BİRDEN BÜYÜR SEN DE SONRA RAHAT EDERSİN

DER!N

Hadi atlatmışsın annene söylemekti çekincen bak söyledin kurtuldun attın yükünü
merak etme annen kıyamaz sana hiç sıkıntı etme, zaten 2.den sonrasını rafa kaldırıcam demişsin biraz okudum önceki mesajları o halde ilkindeki tecrübesizlikle yapamadıklarını, abarttıklarını bu bebeğinle yaşa bu zamanını da değerlendir sıkma canını sakın.
Rabbim sağlıkla doğmasını nasib etsin. Emin ol en çok annen sevecek yeni yolcuyu.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 11 Mart , 2011, 22:28:30
AAAAAA ÇOK SEVİNDİM AYNURCUM HAYIRLISI OLSUN
BU SIRALAR AMMA DUYUYORUM BEBEĞİ KÜÇÜKKEN HAMİLE KALANLARI
SİZİ KUTLUYORUM GERÇEKTEN CESARETİNİZE HAYRANIM
ÖNCE MİRY SONRA GÜLFER ŞİMDİ SEN :alkış:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN
HİÇ BOZMA MORALİNİ DAHA İYİ İKİSİ BİRDEN BÜYÜR SEN DE SONRA RAHAT EDERSİN

tesekurler nuraycim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyi dileklerin icin sagol canim  umarim hersey yolunda gider  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: DER!N - 12 Mart , 2011, 08:33:16
Hadi atlatmışsın annene söylemekti çekincen bak söyledin kurtuldun attın yükünü
merak etme annen kıyamaz sana hiç sıkıntı etme, zaten 2.den sonrasını rafa kaldırıcam demişsin biraz okudum önceki mesajları o halde ilkindeki tecrübesizlikle yapamadıklarını, abarttıklarını bu bebeğinle yaşa bu zamanını da değerlendir sıkma canını sakın.
Rabbim sağlıkla doğmasını nasib etsin. Emin ol en çok annen sevecek yeni yolcuyu.

evet gulfercim soyledim kurtuldum sukur  :k06:
ama daha aramaya korkuyorum  :honk: negatif seyler duymak istemiyorum annem bile olsa bebegimin hesabini vermek istemiyoum  :-\ o benim bebegim kimseyi ilgilendirmez annemi bile  :-\ yanimda olursa sevinirim yok olmazsa surekli laf soylerse daha aramam kendisini  :sad1:

xxcansuxx

AMAN CANIM SIKMA CANINI :)
BENDE ANNEMLE KONUŞMAYA KORKUYORUM BEBE KONUSUNU AÇACAK DİYE  :k06:
EMİN OL BÖYLE BİR DURUMUN OLSA DAHA KÖTÜYDÜ ŞÜKÜRKİ RABBİM VERMİŞ CANINI BUNLAR İÇİN SIKMA ÜZÜLME HAYAT SENİN HAYATIN AİLEN SENİN AİLEN... BUNLARI DÜŞÜNEREK BEBİŞİNİ ÜZME ODA HAKEDİYOR BEKLENMEYİ, SEVİLMEYİ RABBİM YA BİR CAN O KIYAMAM KİM NE DERSE DESİN VALLA HAMİLELİĞİMLE GURUR DUYARDIM... RABBİM NASİP EDERSE BENDE ARKA ARKAYA BEBE YAPMAYI TERCİH EDERİM 2SİDE ARADAN ÇIKAR KEYFİME BAKARIM :icon_thumright:  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Mart , 2011, 16:23:50
AMAN CANIM SIKMA CANINI :)
BENDE ANNEMLE KONUŞMAYA KORKUYORUM BEBE KONUSUNU AÇACAK DİYE  :k06:
EMİN OL BÖYLE BİR DURUMUN OLSA DAHA KÖTÜYDÜ ŞÜKÜRKİ RABBİM VERMİŞ CANINI BUNLAR İÇİN SIKMA ÜZÜLME HAYAT SENİN HAYATIN AİLEN SENİN AİLEN... BUNLARI DÜŞÜNEREK BEBİŞİNİ ÜZME ODA HAKEDİYOR BEKLENMEYİ, SEVİLMEYİ RABBİM YA BİR CAN O KIYAMAM KİM NE DERSE DESİN VALLA HAMİLELİĞİMLE GURUR DUYARDIM... RABBİM NASİP EDERSE BENDE ARKA ARKAYA BEBE YAPMAYI TERCİH EDERİM 2SİDE ARADAN ÇIKAR KEYFİME BAKARIM :icon_thumright:  :opucuk:

sagol canim aynen bende oyle dusunuyorum  :k06: bebegimi seviyorum ve ozlemle bekliyorum  :k06: egerki kim uzecek bisey soylerse daha ne ararim ne konusurum zaten uzaktayim herseyi yaniz esimle kizimla yasiyorum istedigim sadece manevi destek onuda vermicekse annem yazik olur daha aramam o benim annemse bende bebegimin annesiyim bende bebegimi dusunuyorum insallah fikri degismistir  :amin: