♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

Aytii

bence bu defa oğlun olacak Aynur  :nazar:  ::)  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 28 Şubat , 2011, 14:12:16
bence bu defa oğlun olacak Aynur  :nazar:  ::)  :love9:
hayirlisi canim   :amin: oglan olursa cok acemilik cekerim heralde  :k06: :k06: kiza alistigim icin cok heycanli ve degisik olur benim icin  ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

moralim bozuk bugun kizim  :( :( :( :( :(
anneanneye kardesin olacagini soyledim fircayi yedim  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
sonrada internet kapandi dahada acmadi  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
offffffffffffffffffffffffffffffffffffff moralim sifirrrrrrrrrrrrr  :'( :'( :'( :'(
iste bu yuzden soylemek istemiyordum herkes boyle dicek moralimi bozucak  :cussing: :cussing:
9 ay artik kimseyi aramicam  :-\
annem turkiyeye gelme o zaman dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
biri kucaginda biri karninda nazardan basima is acarsin gelme dedi  :y25: :y25: :y25:
gitmicem bende offffffffff

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Mart , 2011, 23:36:11
moralim bozuk bugun kizim  :( :( :( :( :(
anneanneye kardesin olacagini soyledim fircayi yedim  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
sonrada internet kapandi dahada acmadi  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
offffffffffffffffffffffffffffffffffffff moralim sifirrrrrrrrrrrrr  :'( :'( :'( :'(
iste bu yuzden soylemek istemiyordum herkes boyle dicek moralimi bozucak  :cussing: :cussing:
9 ay artik kimseyi aramicam  :-\
annem turkiyeye gelme o zaman dedi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
biri kucaginda biri karninda nazardan basima is acarsin gelme dedi  :y25: :y25: :y25:
gitmicem bende offffffffff
Canimin ici dunurum, Rabbim vermis ammenna ona diyecek lafim yok

ama annen seni dusundugunden soylemis simdi 9 ay akli sende kalacak

yanindada degilsinki gelsin gitsin sana yardim etsin  :y25: benim annemde

bana kizdi dikkat et hamile kalma dedi  :-\

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

haklisin edacim ama bende destek bekliyorum zaten zor durumdayim morale ihtiyacim var  dun gece saatlerce konustuk esimle o rahatlatmasaydi beni uyuyamazdim once Allaha sonra bana guven diyor  :love8: :love8: biz istiyoruz bakan biziz ceken biziz diyor  :'( neyse annemde alisir yavas yavas  :-\

Aytii

yahu ne alakası var? benim annemde Fransada ben Türkiyedeyim. bana asla öyle birşey demez. bana öyle birşey dese  :honk: Türkiyeye gidincemi nazar değiyo sadece anlamadım ben  :dontknow: nazar heryerde değer. o çocuk senin ve sen bakacaksın ona. annen neden bu kadar tepki gösterdi bunuda anlamış değilim  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Mart , 2011, 14:39:53
haklisin edacim ama bende destek bekliyorum zaten zor durumdayim morale ihtiyacim var  dun gece saatlerce konustuk esimle o rahatlatmasaydi beni uyuyamazdim once Allaha sonra bana guven diyor  :love8: :love8: biz istiyoruz bakan biziz ceken biziz diyor  :'( neyse annemde alisir yavas yavas  :-\

2. çocuk hemen peşine geldi diye dedi annen. eşinde doğru demiş yani annenmi gelip bakacak sanki? adam haklı evlat sizin evladınız Allah verir bir kolaylığını sen takma kafana  :opucuk: :love9:

Angel

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 26 Şubat , 2011, 14:01:27
CANIM MELEKLERIM IKINIZIDE COKSEVIYORUM  :k06: AZRACIM BUNDAN SONRA ILKLERINE KARDESINLE OLAN MACERALARIMIZIDA EKLICEZ BIZ ARTIK BIR BEDENDE IKI CAN DEGIL UC CANIZ  :k06: :k06: :k06: RABBIM KORUSUN IKINIZIDE  :amin: :amin: :amin:

azram seni hala emziriyorum cicisleri hep isiriyosun yara oldular  :crybaby2: bide hamilelik acisi derken tek bundan sikayetciyim  :'( ama yinede sonuna kadar emzirecem seni guzel kizim  :k06: senin hicbiseyin eksik olmucak hedefim 1,5 yasta kesmekti zaten doguma kadar 1,5 olucaksin  :nazar: belki ozamanda kesmem arada kacamak yapariz senle  :ehi: kardesinden artan sutleri senle paylasirim  :love9: :love9: :love9: canimsiniz ikinizde sizi cok seviyorum  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

ayy bayildim ben bunaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:43:22
yahu ne alakası var? benim annemde Fransada ben Türkiyedeyim. bana asla öyle birşey demez. bana öyle birşey dese  :honk: Türkiyeye gidincemi nazar değiyo sadece anlamadım ben  :dontknow: nazar heryerde değer. o çocuk senin ve sen bakacaksın ona. annen neden bu kadar tepki gösterdi bunuda anlamış değilim  :icon_scratch:
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:47:38
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Mart , 2011, 14:39:53

2. çocuk hemen peşine geldi diye dedi annen. eşinde doğru demiş yani annenmi gelip bakacak sanki? adam haklı evlat sizin evladınız Allah verir bir kolaylığını sen takma kafana  :opucuk: :love9:

aytencim annemde gurbette ustuste iki cocuk dogurmus cok zorlanmis benim icin uzuluyo iste  :-\ annelik duygusu ama ben bukadarini beklemiyordum konusmanin basinda gel diye yalvariyordu hamile oldugumu ogrenince gelme istemiyorum dedi  :sad1: cok uzuldum napim aldirimmi oldu iste hosgeli sefa getirdi baskasinin cocugumu benim helalimin cocugu ben cok eminim saglikla doguracam bakacam insallah  :k06: aslan gibi kocam var sukur  :k06: :k06: hem ucuncude kaza olmasza eger cocuk defterinide kapatacam keyfime bakacam sonra  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Angel - 09 Mart , 2011, 14:51:38
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 26 Şubat , 2011, 14:01:27
CANIM MELEKLERIM IKINIZIDE COKSEVIYORUM  :k06: AZRACIM BUNDAN SONRA ILKLERINE KARDESINLE OLAN MACERALARIMIZIDA EKLICEZ BIZ ARTIK BIR BEDENDE IKI CAN DEGIL UC CANIZ  :k06: :k06: :k06: RABBIM KORUSUN IKINIZIDE  :amin: :amin: :amin:

azram seni hala emziriyorum cicisleri hep isiriyosun yara oldular  :crybaby2: bide hamilelik acisi derken tek bundan sikayetciyim  :'( ama yinede sonuna kadar emzirecem seni guzel kizim  :k06: senin hicbiseyin eksik olmucak hedefim 1,5 yasta kesmekti zaten doguma kadar 1,5 olucaksin  :nazar: belki ozamanda kesmem arada kacamak yapariz senle  :ehi: kardesinden artan sutleri senle paylasirim  :love9: :love9: :love9: canimsiniz ikinizde sizi cok seviyorum  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

ayy bayildim ben bunaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KARDELEN CANIM HAMİLEYKEN BEBEĞİ EMZİRİLMİYO DİYE BİLİYORDUM BEN  ???

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynurum sen takma kafana fani şeyleri  :love9: :love9:
Bak hamişsin alıngansın morale ihtiyacın var  :love9:
Sen güzel gönlünü ferah tut bebeğim  :love9:
Annende alışacaktır emin ol ondan sonra o yardımcı olmak isteyecek sana  :icon_thumright:
Anneler hep böyle bilmez misin önce köpürürler sonra fıss diye sönüverirler bizde anneyiz azcık çakmaya başladık sanırım  :k06:
Sen bütün ilgini alakanı önce Azra'ma daha sonra karnındaki yavrucuğa ver herşey çok çok çok süper olacak :love9: :love9:
Siz muhteşem 4 lüsünüz unutma  :love9:
Size sizden başka kimseden yarar yoktur  :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynurum hiç takma kafaya
inşallah herşey yolunda gidecek
annende alışır bu fikre,oda senin için üzülmüştür
yoksa niye öyle tepki versin

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Mart , 2011, 15:00:42
aytencim annemde gurbette ustuste iki cocuk dogurmus cok zorlanmis benim icin uzuluyo iste  :-\ annelik duygusu ama ben bukadarini beklemiyordum konusmanin basinda gel diye yalvariyordu hamile oldugumu ogrenince gelme istemiyorum dedi  :sad1: cok uzuldum napim aldirimmi oldu iste hosgeli sefa getirdi baskasinin cocugumu benim helalimin cocugu ben cok eminim saglikla doguracam bakacam insallah  :k06: aslan gibi kocam var sukur  :k06: :k06: hem ucuncude kaza olmasza eger cocuk defterinide kapatacam keyfime bakacam sonra  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

iyiliğine başlarım ben onun  :ehi: demesin hamile kadına öyle  :-\ sinir oluyorum  :( kendisi çekmiş diye sende çekeceksin diye bişey yok moral versin sana yaaa bi anne olarak

Aynurun annesiiiiiiiiiiiii huuuu sana sesleniyorum bak üzme kızınıııııııııııııııııııııııııı  :director:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 15:03:54
KARDELEN CANIM HAMİLEYKEN BEBEĞİ EMZİRİLMİYO DİYE BİLİYORDUM BEN  ???
canim doktorlar sakinca gormedi simdiye kadar  :k06: :k06: ilerleyen donemde ne olur bilemem  :-\