♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

CANIM KIZIM COK UZGUNUM DAHA DIKKATLI OLMALIYDIM  :crybaby2:  :crybaby2:
YA CAMASIR ASARKEN KIZIM PUSETINDEN YUZUSTU DUSTU BURNU KANADI SISTI YARA OLDU  :y25:  :y25: NASIL AGLADI ZOR SUSTURDUM MELEGIMI  :y25: SIMDI UYUYOR TATLIM BENDE AGLADIM  :crybaby2:  :crybaby2:
HEP NAZAR AMA HAYATTA DUSMEZDI  :crybaby2: ESIMIN TEYZESI SUREKLI KIZIMIN BURNUNDAN BAHSEDERDI YOK NE KADAR GUZEL BURNU VAR BENIM KIZIMIN BURNU BUYUK BILMEM NE BIR MASALLAH BILE DEMEZDI  :cildir: DUN GORDU YINE AYNI TERANE BIKMADAN USANMADAN SOYLUYODU  :violent1:  :violent1: AL ISTE DUSTU MAHFOLDU KIZIMIN BURNU BI YERINE KINA YAKSIN PISLIK  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynurum geçmiş olsun canım,üzülme düşe kalka büyürler melekler,anne yüreği dayanmak zor olur ama Allah daha kötüsünden korusun canım,nazar ayeti faan oku bol bol
cevşen tak meleğime,felak nas oku bol bol kimse bişey yapamaz

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 01 Ekim , 2010, 19:02:02
aynurum geçmiş olsun canım,üzülme düşe kalka büyürler melekler,anne yüreği dayanmak zor olur ama Allah daha kötüsünden korusun canım,nazar ayeti faan oku bol bol
cevşen tak meleğime,felak nas oku bol bol kimse bişey yapamaz
SAGOL CANIM  :opucuk:  AMA BURNU COK KOTU OLDU YAAAAAAAAAAAAAAAAAA FINDIK BURUNLUM  :y25:  :y25:  :y25:  :y25: OKUYORUM MELEGIME INSALLAH DAHA DIKKATLI OLMAM GEREK  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAH NAZARDAN KORUSUN HALAM ŞOYLE DERDI BIZLERI SEVINCE: ELEMTERE FİŞ KEM GÖZLERE ŞİŞ DİYE  :ehi: :ehi: :ehi: YANLIŞ YAZMADIYSAM BOYLEYDI  :k06: :k06:
ALLAHA EMANET OLSUN GUZEL KIZIM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

>>>Gök_ŞeN<<<

aahh bebeğim çoook geçmiş olsun yavru kuşa...
allah tez zamanda  iyi etsin inşalaahh :amin: :amin: :amin:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥¸.•*´PA®İSS♥¸.•*´ - 01 Ekim , 2010, 19:20:45
ALLAH NAZARDAN KORUSUN HALAM ŞOYLE DERDI BIZLERI SEVINCE: ELEMTERE FİŞ KEM GÖZLERE ŞİŞ DİYE  :ehi: :ehi: :ehi: YANLIŞ YAZMADIYSAM BOYLEYDI  :k06: :k06:
ALLAHA EMANET OLSUN GUZEL KIZIM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

SAGOL SIBELCIM  :-* EVET AYNEN OYLE  :ehi: BU KADIN MASALLAHI BILOMIYO  :violent1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: >>>Gök_ŞeN<<< - 01 Ekim , 2010, 20:54:41
aahh bebeğim çoook geçmiş olsun yavru kuşa...
allah tez zamanda  iyi etsin inşalaahh :amin: :amin: :amin:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :amin: SENINDE BWBISIN OLUR INSALLAH  :amin:

SiRiNe

Ayyy aynur canim cok uzuldumm cok gecmis olsunn Allah nazarlardan korusun yaaa

bende sumeyyemi dun yerde buldum babysitterinde oturuyordu ama cok alcak yani dusmemiste surunerek inmis ve masanin altina girmisti yine cok korktum artik haraket ediyorlar emekleme dönemleri
kemer varsa seninde bagla kizi babysitterlerinde baglaniyor ama unutmustum dun

yaaaa nazar ha adami bile öldururu nazar aman kizini uak tut gidince bisi derse masaallah dermisiniz de ben öyle diyorum ;D demezlersede ben kendim diyorum

insaallah bir daha olmaz :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagol duygucum kemerini takmamistim bundan sonra daha dikkatli olcam insallah  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

07 Ekim , 2010, 20:35:07 #114 Son düzenlenme: 07 Ekim , 2010, 20:38:24 kardelen@ AZRA
10 ekim pazar gunu saat 9da ispanyadan gitmis olucagiz  :amin: bu kizimin dogduktan sonra ilk uzun yolculugu ve tatili olacak oncekini karnimdayken yapmisti  :k06:  :muzz: once almanyaya kizimin amcalarinin yanina gidecegiz hepsi kizimi ilk defa gorecek  :k06: ondan sonra turkiyeye sanliurfaya dogru ucacagiz  :amin: ordada kizim babaaannesinin buyuk dedesinin yengelerini bitanecik kuzenini iki kucuk amcasini ve babasinin tum akrabalarini gorecek ilk defa  :muzz: sonrada adanaya dogru gidecek yolculugumuz burdada anneannesini dedesini dayilarini kucuk teyzesini ve benim tum akrabalarimi tanicak  :muzz: aslinda bu yolculuk kizimin yalniz olmadigimizi ne kadar kocamaaaaaaaaaaaaaan bir aile oldugumuzu gormesiyle buyuk bir heycan tasimakta  :love9: insallah kazasiz belasiz gider geliriz  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: uzun bir sure sayfamiza yazamicaz dondugumuzde kizim kocaman olucak  :amin:  :nazar:  :nazar: dondugumuzde tum gelismelerimizi yazmak dilegiyle hoscakalin  :wave:  :wave:  :wave:  :wave:

SiRiNe

hayirli yolculuklar aynurcum ve tatli prensess  azraaa gule gule gidin gule gule gelin insaaallah :opucuk: :hello:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 07 Ekim , 2010, 20:37:27
hayirli yolculuklar aynurcum ve tatli prensess  azraaa gule gule gidin gule gule gelin insaaallah :opucuk: :hello:
sagol duygucum isallah  :amin:   :amin:

Balböceği

Gule gule Aynur...

insallah sagsalim gidersiniz guzel bi tatil yaparsiniz azramiz biraz daha buyumus olur o zaman  :amin:

......veeeeeeee Aramiza tekraR donersin insalah  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 07 Ekim , 2010, 20:42:39
Gule gule Aynur...

insallah sagsalim gidersiniz guzel bi tatil yaparsiniz azramiz biraz daha buyumus olur o zaman  :amin:

......veeeeeeee Aramiza tekraR donersin insalah  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sagol sekerim insallah tatlim insallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: opuyoruz seni  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

NE GUZEL YAAA SENIN KADAR HEYCANLANDIM HAYIRLI YOLCULUKLAR CANIM ALLAHA EMNAT OL SAG SALI GIT VE GEL