Acısız Normal Doğum Videosu

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:48:30

« önceki - sonraki »

kardelensevgi

aaaaaaayyyyyyyy hiç bakamadan kapattım ben çok korkuyorum sezeryan olurum heral de bende önce şu üç ayı atlatmayı düşünmüyorumda doğumu düşünüyorum

efsane

BURDADA HER NORMAL DOGUM YAPANA BELINDEN IGNE VURUOLARMIS AGRISIZ OLSUN DIE AMA UST KATTAKI KOMUSM DIOKI O IGNEYI VURDURMAK DAHADA ZOR YA BIDE BURDA DOGUMA 7 SULELEN GIRIO BEN ISTEMM OLE YA HERKES GIRSIN BUYUK KONISMIYIM AMA IGNEDE VURDURMAK ISTEMM IGNESIZ DOGURANLAR NASIL DOGURUO RABBIM VERIR KOLAYLIGINI ALLAH TUM HAMISLERIMIZE KOLAY DOGUM NASIP ETSIN :amin: :amin: :amin:

seyda

Lalecim,
dogum sancilarin basladiktan sonra nerde o igne diye sorarsin ve yapan doktoru da kalkip öpmek istersin bence:) tecrübeyle sabittir yani. bide o igneyi beline yapiyolar ve sen görmüyosun ki artik etraftakiler düsünsün :suclu:

nryldrm77

merhabalar ben size birşey soracagım bu epidural anestezi ile normal dogumu hangi hastanede yaptınız cunku daha turkıyede her hastanede uygulanmıyormus bunu cok merak edıyorum sımdıden tesekkur edıyorum .

mavili

merhaba canım ben epidural anestezi ile normal dogum yaptım samsunda ama özel hastanede
devlette henüz yok sanırım
yine dogurmayı düşünsem yine epidural anestezi ile normal dogum yaparım

@ssemra@

Arkadaşlar merhaba, bende epidural ile doğum yapmayı düşünüyordum ama çok baş ağrısı yapıyomuş diye duydum ve korktum. Dr'um doğumdan sonra en az 3lt su içersen hiç bişi olmaz diyo, epidural yaptıran arkadaşlar doğrumudur sizce?? Yani sadece su mu? Baş ağrısı çekenler yeteri kadar su içmeyenler mi??

burcum

süper birşey gözlerim doldu  :y25: ALLAH ım bize de nasip et o anı yarabbim  :amin:

Pınar86

ayy icim tuhaf oldu...  :y25: nasıl aglıyor öyle yavrucak içim parçalandı  :y25: Ya bide anneyi bayıltmışlarmı siz kıpırdamıyordu...
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

CixY

:igrenc: :igrenc: :igrenc: maşallah o neydi öle yaaa bittim ben burda  :honk:

mavili

semra merhaba canım benim dogumdan sonra hiç başım agrımadı sadece belim agrıdı ama dayanımaz degildi

bende çok su içmiştim sütüm olsun diye
ama baş agrısını engelledigini şimdi okuyunca duydum
öyleyse eger benim içtigim su sayesinde başım agrımadı

@ssemra@

saol canım ama gerek kalmadı doğurdum bile :)

..eLif..

aaaayyyyyyyyyyyyyyyyy inanmıyorum bendemi böle doğurmuşum aaaaaaaaa   :y25:
görmeyince insan daha rahat yaaa  :D
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

..eLif..

o güne geri döndüm ve şuan ağlıyorum Allah ım çok teşekkür ederim..
Allah ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

vadi= muge & melis

ay kolları elleri ne masum melek melek ınanın gozlerım olduuuuu  :y25:

her seyın normalı ıyıdır tabıı dogumun da Allah cc bızı boyle yaratmıs

DER!N

Ayy ne değişik, içim bir tuhaf oldu annenin çığlığı vs. hiç  bir şey  duymadım bu kadar mı kolay oluyor normal doğum  :nazar: İlk kez izledim.