2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

NaZ 1986

Alıntı yapılan: Cigdem (>.<) Melissa - 21 Temmuz , 2010, 12:34:07
hamisler bir sorum olcak ya
ben sik sik kabus gordugumu fark ettim
hemde genelde bebisimle ilgili oluyor
her seferinde ya birileri bebegime zarar vermeye calisiyor karnimda iken
yada erken dogum yapiyorum :(
nefes nefese uyaniyorum cok kotu etkileniyorum
boyle seyler normalmi basina gelen varmi neden oluyor  :sad1:
valla benim hic basima gelmedi hic bir bilgim yok canim
icini ferah tut rüya sonucta bisey olmaz allahin izniyle

NaZ 1986

arkadaslar benim de bir sorum olacak
benim oglusum bir gün cok haraketli
ertesi gün nerdeyse hic hisetmiyorum
ve cok korkuyorum bu normalmi sizce
mesela iki gün önce acayip hareketliydi
ama su iki gündürde nerderyse hic hisetmiyorum
benimle ayni durumda olan hamisler varmi?
cevaplarinizi bekliyorum

❤ հმzεlἶო ❤

nazcim o dedigin durum bendede oluyor
bunu sorusturdum ve tamamen normal bir durummus
bebeginde bizim gibi bazi dinlenme gunleri oluyormus
her zaman aktif olmuyorlarmis
ben dinlendigi gunler bazan 3 gune kadar sadece dondugunu hissediyordum gunde bir kez falan
bu sekilde iyi oldugunu anliyorum  :laughing7:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gulsahcr

Kızlar merhaba bugün kontrole gittim. Bebeğim normalde 23+4 çıkması gerekirken bugünkü kontrolde 22+4 çıktı. Sİzce neden olabilir doktor normal dedi geliişimi iyi dedi ama ben çok üzgünüm:(

klmasm

Alıntı yapılan: gulsahcr - 24 Temmuz , 2010, 00:43:02
Kızlar merhaba bugün kontrole gittim. Bebeğim normalde 23+4 çıkması gerekirken bugünkü kontrolde 22+4 çıktı. Sİzce neden olabilir doktor normal dedi geliişimi iyi dedi ama ben çok üzgünüm:(
takma tatlım.benim önceki haftalarda 2 hafta kadar geri çıkıyordu.hatta amniyosentez yapalım dediler ben izin vermedim.şimdi maşallah kuzucum.31 haftalık ve haftası haftasına uyumlu çıkıyor.yakalar haftasını beslenmene dikkat et ve stres yapma.bende boşuboşuna üzülmüştüm.

NaZ 1986

saol canim ya icimi rahatlatin persembe günüde doktorda terminim var
onada soracaktim cok heycanliyim oglusumu görücem acaba kac kilo oldu
birde masallah bügün pek hareketli cigdem teyzesi demekki senin dedigin gibi
iki gündür iyi dinlenmis enerji toplamis tekmeleri baya sert :laughing7:
sen nasilsin senin bebis nasil?

gulsahcr

Alıntı yapılan: klmasm - 24 Temmuz , 2010, 10:54:35
Alıntı yapılan: gulsahcr - 24 Temmuz , 2010, 00:43:02
takma tatlım.benim önceki haftalarda 2 hafta kadar geri çıkıyordu.hatta amniyosentez yapalım dediler ben izin vermedim.şimdi maşallah kuzucum.31 haftalık ve haftası haftasına uyumlu çıkıyor.yakalar haftasını beslenmene dikkat et ve stres yapma.bende boşuboşuna üzülmüştüm.

canım benim çok teşekkür ederim...

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: NaZ 1986 - 24 Temmuz , 2010, 23:17:37
saol canim ya icimi rahatlatin persembe günüde doktorda terminim var
onada soracaktim cok heycanliyim oglusumu görücem acaba kac kilo oldu
birde masallah bügün pek hareketli cigdem teyzesi demekki senin dedigin gibi
iki gündür iyi dinlenmis enerji toplamis tekmeleri baya sert :laughing7:
sen nasilsin senin bebis nasil?

masallah nazcim insallah hep sorunsuz gecer hamileliklerimiz sonuna kadar.
benim kizda 3 gun sessizdi ama dun aksam saatlerce durmadi.
hatta elimle nereye dokunsam oraya tekme atti resmen oynadik birlikte.
cokk guzeldi.  :nazar:  :nazar:
bugun dogum yapacagim hastaneye gittik esimle bizi gezdirdiler.

o kadar guzelki otel odasi gibbi odanin cift kisilik yatagi ve banyosu var. odada havusda var kucuk dougum icin. ister suda yapicam istersem yatagimdarahatca yatarak yapicam. esimde gece yanimda kalabilecek  :laughing7:

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Gülfer                        45  gün sonra  bebeğin kucağında  :binkybaby:   (erkek)   :love9:

Nagis                         55  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:   (erkek)    :love9:

Naz                           65 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)   :love9:

Klmasm                       65 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:   (kız)    :love9:

Serap                         70 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:   (kız)    :love9:

Sebahat                     71  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Selin                          74 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Kybele                       82   gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: (erkek)    :love9:

Yasemin                     87 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)    :love9:

Tezcan                      92 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)    :love9:

Ebru                          95 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: (kız)    :love9:

Havuç                        105 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: (kız)   :love9:

Yıldız                          107 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby: (kız)   :love9:

Findik kurdu               110 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:  (kız)   :love9:

Gülsahcr                     118 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: (kız)   :love9:

Esincik                        118 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby: (erkek)   :love9:   

Cigdem                       118 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby: (kız)   :love9:   

Mavera                       123 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby: (erkek)   :love9:

Tuğba                         125 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:           :love9:

Nestur                        125 gun sonra bebegin kucaginda     :binkybaby:           :love9:

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Gülfer                        44  gün sonra  bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Nagis                         54  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (erkek)   :love9: 

Naz                           64 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (erkek)    :love9:

Klmasm                       64 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)     :love9:

Serap                         69 gün sonra bebeğin kucağında     :binkybaby:  (kız)    :love9:

Sebahat                     70  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Selin                          73 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Kybele                       81   gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:  (erkek)  :love9:   

Yasemin                     86 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)    :love9:

Tezcan                      91 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)    :love9: 

Ebru                          94 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)    :love9:

Havuç                        104 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)    :love9:

Yıldız                          106 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:  (kız)    :love9:

Findik kurdu               109 gun sonra bebegin kucaginda     :binkybaby:  (kız)    :love9:

Gülsahcr                     117 gün sonra bebeğin kucağında     :binkybaby: (kız)    :love9:

Esincik                        117 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:  (erkek)    :love9:   

Cigdem                       117 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)     :love9: 

Mavera                       122 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Tuğba                         124 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:          :love9:   

Nestur                        124 gun sonra bebegin kucaginda      :binkybaby:          :love9:

NaZ 1986

insallah canim amin hep böyle devam eder.
ne güzel hastaneymis anlatigina göre mübarek 5 yildizli otel
yatinca cikmasinda ordan ha tatilemi gittin dogumami ayirt edemesin :ehi:
hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip eyle ya rabbim.

❤ հმzεlἶო ❤

herkes nerelerde bakim
konumuz cok bos kalmis :(

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

Gülfer                        40  gün sonra  bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Nagis                         50  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (erkek)   :love9: 

Naz                           60 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (erkek)    :love9:

Klmasm                       60 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)     :love9:

Serap                         65 gün sonra bebeğin kucağında     :binkybaby:  (kız)    :love9:

Sebahat                     66  gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Selin                          74 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Kybele                       77   gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:  (erkek)  :love9:   

Yasemin                     82 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)    :love9:

Tezcan                      87 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)    :love9: 

Ebru                          90 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)    :love9:

Havuç                        100 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)    :love9:

Yıldız                          102 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:  (kız)    :love9:

Findik kurdu               105 gun sonra bebegin kucaginda     :binkybaby:  (kız)    :love9:

Gülsahcr                     113 gün sonra bebeğin kucağında     :binkybaby: (kız)    :love9:

Esincik                        113 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:  (erkek)    :love9:   

Cigdem                       113 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:  (kız)     :love9: 

Mavera                       118 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:  (erkek)    :love9:

Tuğba                         120 gun sonra bebegin kucaginda    :binkybaby:          :love9:   

Nestur                        120 gun sonra bebegin kucaginda      :binkybaby:          :love9:

gülfer

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr nerdesiniz ya kimse uğramıyo buralara

herkes tatilde galiba bende gidicem ama 2 günlüğüne allah izin verirse.

gülfer

NAZAR DUASI

Gülfer                        37  gün sonra  bebeğin kucağında   :binkybaby:    (erkek)  :love9:   

Nagis                         47  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (erkek)   :love9:   

Naz                           57 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:    (erkek)    :love9:

Klmasm                       57 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:    (kız)    :love9: 

Serap                         62 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:     (kız)   :love9:   

Sebahat                     63  gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (erkek)   :love9:   

Selin                          71 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (erkek)   :love9:   

Kybele                       74   gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:   (erkek)  :love9:   

Yasemin                     79 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:    (kız)  :love9:   

Tezcan                      84 gün sonra bebeğin kucağında  :binkybaby:      (kız)  :love9:     

Ebru                          87 gün sonra bebeğin kucağında    :binkybaby:   (kız)   :love9:   

Havuç                        97 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (kız)   :love9: 

Yıldız                          99 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:   (kız)   :love9:   

Findik kurdu               102 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:     (kız)   :love9: 

Gülsahcr                     110 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (kız)   :love9: 

Esincik                        110 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:    (erkek)   :love9:     

Cigdem                       110 gün sonra bebeğin kucağında   :binkybaby:    (kız)   :love9:     

Mavera                       115 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:    (erkek)  :love9:   

Tuğba                         117 gun sonra bebegin kucaginda   :binkybaby:         :love9:       

Nestur                        117 gun sonra bebegin kucaginda  :binkybaby:       :love9:

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin: