2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Tekrar gecmi olsun Gulfercim ,
Iyi olmaniza sevindim .....

Ozlemcim sanada kolay gelsin canim , su yeme islerini hic sorma son gunlerde bende ne bulduysam goturuyorum  :hungry:
asiri derecede istahim acildi , bahar bana yaradi galiba  :ehi: :ehi:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim geçmiş olsun tekrardan canım. Bu kalan aylarıda sıkıntısız geçirirsin inş.

Özlemcim benim kızda memeci. Beni görünce hemen bana gelip meme istiyor. Allah yardımcımız olsun.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hemsom ya cinsiyeti halen belli degil miii ßßßßß

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

GÜNAYDIN KIZLAR

TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN GÜLFERCIMMM  :opucuk:

GÜNAYDIN JOSEEEE  :opucuk:

ÇAĞLARDA ÖLE SÜREKLİ MEMEDE ÖZLEMMM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Artık gösüslerim acıyor.

Bıraksa artık ya ikincinin ağzına emzirmeden ylancı memeyi ve biberonu tıkicam :cildir:

DİLVİN

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 04 Nisan , 2011, 09:27:32
Artık gösüslerim acıyor.

Bıraksa artık ya ikincinin ağzına emzirmeden ylancı memeyi ve biberonu tıkicam :cildir:

AYNENNNNNNN  :k06: :k06: :k06: :k06:

ZATEN BEN ÇOK SEVERİM EMZIK EMEN ÇOCUĞU

CUK CUK CUKKKKKKK  :binkybaby:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

GUNAYDIIIIINNNNNN :occasion14: :occasion14:

:muzz: :muzz:BUGUN OGLUM 15 AYINI BITIRMISSSS SUPPERRRR  :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:OY YERIM BEN ONUN TOTOSUNU OYYYY KUZUM BENIM....

DİLVİN

tweety0555

SAGOL SELMACIM TICKERDA GORDUM ACIKCASI FARKINDA BILE DEGILIM:))))

мiŁenα.

Ayınız hayırlı olsun cnaaım..

Benim oğlan azucuk emdi bende seviyorum.İkinciye aynen tıkıcam  :k06:

tweety0555

SAGOL CANIM...
BNDE SEVIYORUM EMZIRMEYI AMA YAISINCA ZOR OLUYOR HELE GECEEE AMAN ALLAHIM...

DİLVİN

мiŁenα.

DİLVİN