2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Normalse  iyi.Ben bundan sonra herşeye hayır demicem.

Biraz daha sabırlı olucam.

Dikkat dağıtacam.

Zor bir dönem en sağlıklı şekilde atlatalım :amin:

GÜNAYDINNNNNNN :love9:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Alıntı yapılan: -Josєpнiиє- - 01 Nisan , 2011, 10:27:39
Normalse  iyi.Ben bundan sonra herşeye hayır demicem.

Biraz daha sabırlı olucam.

Dikkat dağıtacam.

Zor bir dönem en sağlıklı şekilde atlatalım :amin:

GÜNAYDINNNNNNN :love9:

GUNYADINNNNNNNNNNNNNN AYSECIMMM...
GUNYADINNN MILLLET..

ozlemcim ne anlatcan kis  :k06: :k06: :k06: :k06:.

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: §ệļmã - 01 Nisan , 2011, 10:00:17
Alıntı yapılan: tweety0555 - 01 Nisan , 2011, 09:56:50
GUNAYDIN CANLARIM HEPICIGINIZE :flowers: :flowers:
BEN OKULDAYIM OGLENI EDERSEM BANA BIR SEY OLMAZ HIC SEVMEDIGIM BIR KONUYU ANLATACAM AZ SONRA GERILDIM....
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
NE GULUYON YAWWWW  :-\ :-\
OHHH ATLATTIM GITTI ISTE :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz:DARISI PTESIYE... :ehi: :ehi:

BUGUN KISECIKLER UGRAMAMIS...
KIZLAR MARKAFONI DIYE BIR SITE VAR UYE OLUP ALISVERIS YAPAN VARMI...BEN UYE OLDUM COK BUYUK INDIRIMLER VAR BIR ARKADASIN ESI TUM KIYAFETLERINI AYAKKABILARINI ALIYORMUS SIZLERDENDE VAR MI ALISVERIS YAPAN...

) SaMiRa (

tünaydınnn :k06:
ayşecim fudyalda öyle oluyor bazen bende sesimi yükseltiyorum biz ayakkabıları içeride çıkarıyoruz 1 metre kadar yer var ayakkabılar için işte hep oraya gidiyo kapıyı açıp çıkcakmış bende kızıyorum bide geldiğimi hissttği gibi patır patır kaçıyo
hiç istemiyorum ama böyle böyle yavaş yavaş öğrenecek yoksa ilerde başa çıkamam

canlarım teşeşkkür ederim inşallah atlatıcaz bunuda  :amin: :amin:ALLAH bana güç versin :amin: :amin: :amin:
nesrin geçmiş olsun canım
uff gülferi merak ediyorum son durum ne acaba ???

özlem ben üyeyim canım oraya alışveriş yapıyorum arada en son iç çamaşırı almıştım :k06:
bide trendyol var ben heryere üyeyim ;D

nesrin_beyza&berrin

SAhracm teşekkür ederim canım. Bugün daha iyi çok şükür.  Rabbim sizede şifa versin inş. Benimkide ayakkabılarla oynamaya bayılıyor. Ayakkabı dolabına güvenlik kilidi taktım bir açık görsün hemen ayakkabıları alıp oynuyor. Bilhassa kendi ayakkabısını alıyor giyip atta gidecekmiş. :k06:

Gülferi aradım. Çok şükür prblm yokmuş. Herşey yolundaymış. Ecişimizde iyiymiş  :nazar: Allahım esirgesin.

Kızlar nerdesiniz?  :director:

Özlemcim sevmediğin konu neymiş bakalım? Ben Dilbilgisindeki etken-edilgenleri İngilizceden  Active-Passive voicelerden öğrenmiştim. :k06:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: §ệļmã - 01 Nisan , 2011, 09:02:28

vs vs ınş. çok uzun surmeden bu devreyıde atlatırızzz  :amin: :amin: :amin:

Selmacım hiç heveslenme çabuk atlatırız diye. Daha herşey yeni başlıyor. EN kolayı bebeklik halleri. 2 yaşında minik ergenlik başlayacak. Herşeyde ben ben ben. Allah yardımcımız olsun. Sabır versin bizlere. Bizde onları anlayışla karşılayalım.

DİLVİN

MRB NESRİNCİMM  :opucuk:

YA COCUKLARIMIZ IYI OLSUNDA NAPALIMMMM AYAK UYDURCAAZZ  :)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizlarrr gülferin kanamasi mi varmis ????

nasil simdi bilgisi olan cabuk aydinlatsin beni nasil simdiiii
:sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hamilelikde  kanama   konusunu duydumu cok kötü oluyorum ilk düsügüm ilk bebisim gelyior hemen aklimaaa
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

nesrin_beyza&berrin

Sevilcim geçenlerde kontrole gidiyorlardı ya dönüşte eciş Gülferin karnına hızlıca oturmuş o sebepten olmuş kanama. Çok şükür bir problem yokmuş.

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 31 Mart , 2011, 20:47:24
Selmacigim  :opucuk:
Aysecigim   :opucuk:
Sahracm  :opucuk:
sevilcigim  :opucuk:
Gulfercigim  :opucuk:
Ilknurcugum  :opucuk:
Ezgicigim  :opucuk:
Nesrincigim   :opucuk:
Gozdecim  :opucuk:
Ozlemcigim  :opucuk:
Duygucugum  :opucuk:
Irmakcigim   :opucuk:

:opucuk:   :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 02 Nisan , 2011, 00:09:34
Sevilcim geçenlerde kontrole gidiyorlardı ya dönüşte eciş Gülferin karnına hızlıca oturmuş o sebepten olmuş kanama. Çok şükür bir problem yokmuş.

AY ICIM RAHATLADI VALLAHI COK SKR YAAA :amin: :amin: :amin: :amin:

zelis

Alıntı yapılan: ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥ - 02 Nisan , 2011, 00:08:14
hamilelikde  kanama   konusunu duydumu cok kötü oluyorum ilk düsügüm ilk bebisim gelyior hemen aklimaaa
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ay bende kotu oluyorum , benimde 2 hamileligim dusukle sonuclanmisti . cok uzucu bi sey /. :y25: :y25: :y25:

Lă_Tăhzen!

YENİ OKUYORUM GEÇMİŞ OLSUN GÜLFER İNSALLAH HERŞEY YOLUNDADIR :amin: