2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ırmak184

Alıntı yapılan: --€lif-- - 29 Mart , 2011, 09:40:33
günaydın bayanlar

ayşe ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun  :amin:

gülfer çok geçmiş olsun ecişede sanada  :opucuk:

ezgicim ALLAH yardımcın olsun baya sıkıntı çekiyosun birdenbire rahat edersin inş.  :amin:

sahra sizede geçmiş olsun hayırlısıyla atlatır kurtulursunuz inş.  :amin:

kızlar bugün benimde arkadaşın bebeği ameliyat olacak daha 10 aylık doğuştan bir böbreği çalışmıyordu küçülme vardı dr önce kendi kendine kaybolur demişti ama şimdi iltihap yapmış ve oraya yapışmış böbreğini alacaklardı inş. sağ salim kurtulur yavrum annesi çok üzülüyor riskli bir ameliyatmış duaya ihtiyaçları var 
cok gecmiş olsun..inşallah düzelir allah yardımcısı olsun  :amin:

ırmak184

iyi geceler kızlar...

bebişler hep hasta allah sifa versin..sevilcim,nesrincim,baska kim varsa  :amin:
sahracım demek sünnette olacak fudayl..hayırlısı olsun..dedigin gibi büyüyünce sünnet dügünü yaparsınız  :opucuk:

ırmak184

nihayet kızımmmm yürüyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:

nesrin_beyza&berrin

artık pes ettim aramıyorum dereceyi.  Dolven verdim. Düştü biraz. Gözelri açılmayan bebişim biraz açıldı. Ayaklandı. Şimdi ayağına yastık almış eeee eeee diyor.

Maşallah Irmağa.

Kızlar allah razı olsun yalnız olmadığımı hissettirdiniz. Eşime şimdi ulaştım yoldaymış.

ırmak184

ah yavrum kıyamam..kendine geldiyse iyi şükür.belkide cok basit yerdedir derece ama aradınmı bulamazsın zaten.

AککORTįє

çok şükür maşallah aman insin ateşi :amin:

masallah kızıma demek yürüyor  :nazar:

) SaMiRa (

sağol minecim :opucuk:hoşgeldinn
demek pamuk kızım yürüyor maşallah maşallahh :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
fudayl da tık yok hala bir iki adımda salıyor kendini yere :( yürüsede rahatlsam diyorum ameliyattan sonra belki yürür

ayy nesrin şükür çok sevindim

ırmak184

evet teyzeleri yürüyor artık..birkaç adım atıyordu ama bugün kendini bıraktı  :love9: darısı basınıza sahracım  :opucuk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 30 Mart , 2011, 00:16:06
evet teyzeleri yürüyor artık..birkaç adım atıyordu ama bugün kendini bıraktı  :love9: darısı basınıza sahracım  :opucuk:

İNŞALLAH SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUMMM

ırmak184

) SaMiRa (

DİLVİN

günaydın kızlarrrr

demek ırmakkk yuruyorrr maşallahhhhhhhhhh   :nazar: :nazar: :nazar:

darısı fudalye  :amin: :amin: :amin:

nezrinciğim geçmiş olsun ınş. ateşi düşmüştürr  :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

aynen Sahracigim , mervede oyle , hala tik yok ,
ellerini birakiyorum az bi duruyor hemen oturuyor yere cadi , totosu kiymetli kiyamiyor kendini tembel essek :k06: :k06: :k06:

tweety0555

GUNAYDIN ARKADASLAR...AY YURURKEN COK SEKER OLUYORLAR AMA DAHA ZOR ZAMANLAR SIZLERI BEKLIYPOR...
BU ARADA BEN BUGUN GEZMEYE GIDECEGIM YARINDA MISAFIR AGIRLAYACAGIM AKSAM KISMETSE OKURUM ARTIK...HERKESE IYI GUNLER....

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Mart , 2011, 09:52:02
GUNAYDIN ARKADASLAR...AY YURURKEN COK SEKER OLUYORLAR AMA DAHA ZOR ZAMANLAR SIZLERI BEKLIYPOR...
BU ARADA BEN BUGUN GEZMEYE GIDECEGIM YARINDA MISAFIR AGIRLAYACAGIM AKSAM KISMETSE OKURUM ARTIK...HERKESE IYI GUNLER....

senın dersın yokmu özlemcım  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik