2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 24 Mart , 2011, 21:09:27
MRb arkadaşlar
Zelihacım geçmiş olsun. Dikkat et kendine aman.

Sahracım sarı Paşam inş. daha iyidir.

İlknurcum ve Ayşecim bu sayfada sizleri gördüğüme çok sevindim. Paşalar nasıllar? Eymen Paşanın da doğum günüsü kutlu olsun inş.

Diğer arkadaşlarıda  :opucuk:

cok sagol canim , simdi daha iyiyim ...

zelis

selam millet ...

Gecmis olsun dileklerinde bulunan butun arkadaslarima cok ama cok tesekkur ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BU gun doktora gittim , yanlis hareket yapmisim , ismi siyatik mi ne oyle bi sey , cok agir bir agri kesizi ve mide koruyucu verdi ..

simdi daha iyiim hamd olsun....

zelis

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Mart , 2011, 21:54:42
kızlar asel iki elini kulaklarına gotuyor vuruyor falan acaba kulak iltihabımı oldu nedenı ne olabılı sizce

gecmis olsun canim , benim kizda hic olmadi ,
huzursuzluguda varmi  , atesi falan ??

zelis

Aysecigim Eymen pasamain dogum gunu kutlu olsun canim , nice yaslara ...
Face den kutlamistim ama burdan kutlamak daha bi guzel  ;D

flowers

Alıntı yapılan: zelis - 24 Mart , 2011, 22:02:27
Resimdeki ufakLık favoRim yaaaaa baılıorummm zeliŞee Çok tatLıııı inan resimlerine baktıgımdaaa allahım nolur banada bölesine şeker bişi nasip et diordummm bebişlerin hepsi çok tatLı Çok güzel ilk baştaa küçük birer melekler amaaaa bu bıcırkkk bitirio beniii rabbiim nazarlardan korusunn maşallah süphanaLLahhhhhh

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: zelis - 24 Mart , 2011, 22:00:51
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Mart , 2011, 21:54:42
kızlar asel iki elini kulaklarına gotuyor vuruyor falan acaba kulak iltihabımı oldu nedenı ne olabılı sizce

gecmis olsun canim , benim kizda hic olmadi ,
huzursuzluguda varmi  , atesi falan ??

ateşi yok şukur artık ama huzursuzlugu aldı basını giidyor  çok huysuzlastı  :'(

tweety0555

merhaba arkadaslarrrr...
ne yaptınız ya bırgunde 7 sayfa helal sıze vallahı...
ben dun tum gun temızlık yapıldı aksamda gunum vardı mısafır agırladım..gece mert bır aglama gormenız lazım herhalde dıs deyıp agrı kesıcı verdım sonra uyudu ama iç çekerek.sabah hemen dr a goturım dedım ben cok terlıyorum dıye gıttım tahlıl ıstedı troıde bakalım dedı...merteıse dıs dedı...off cıksada bebeler kurtulsa...
sonar bugun ılk kez keyfım ıcın anneme cocugu bırakıp gune gıttım 5 e kadar bır yerde 5ten 7 ye kadar dıger baska gunde ıdım sonarda eve geldım mert uydu benımde cok uykum var....
dıger sayfalarda ne var ne yok okuyamadım kusura bakmayın...ama sızler ıcın foto ekleyecegım uygun oldugumda:)))

arkadasım ASEL eger elını kulagına sureklı goturuyorsa mutlaka agrıyordurr ama bu agrı ıltıhaptan olmaya bılır diştende olabılır...gecmıs olsun

zelis

Alıntı yapılan: flowers - 24 Mart , 2011, 22:05:48
Resimdeki ufakLık favoRim yaaaaa baılıorummm zeliŞee Çok tatLıııı inan resimlerine baktıgımdaaa allahım nolur banada bölesine şeker bişi nasip et diordummm bebişlerin hepsi çok tatLı Çok güzel ilk baştaa küçük birer melekler amaaaa bu bıcırkkk bitirio beniii rabbiim nazarlardan korusunn maşallah süphanaLLahhhhhh

Ay canim benim . cok tesekkur ederiz teyzemiz , :opucuk:
Rabbim insallah seninde gonlune gore verir canim ...... :amin:

zelis

Alıntı yapılan: tweety0555 - 24 Mart , 2011, 22:09:26
merhaba arkadaslarrrr...
ne yaptınız ya bırgunde 7 sayfa helal sıze vallahı...
ben dun tum gun temızlık yapıldı aksamda gunum vardı mısafır agırladım..gece mert bır aglama gormenız lazım herhalde dıs deyıp agrı kesıcı verdım sonra uyudu ama iç çekerek.sabah hemen dr a goturım dedım ben cok terlıyorum dıye gıttım tahlıl ıstedı troıde bakalım dedı...merteıse dıs dedı...off cıksada bebeler kurtulsa...
sonar bugun ılk kez keyfım ıcın anneme cocugu bırakıp gune gıttım 5 e kadar bır yerde 5ten 7 ye kadar dıger baska gunde ıdım sonarda eve geldım mert uydu benımde cok uykum var....
dıger sayfalarda ne var ne yok okuyamadım kusura bakmayın...ama sızler ıcın foto ekleyecegım uygun oldugumda:)))

arkadasım ASEL eger elını kulagına sureklı goturuyorsa mutlaka agrıyordurr ama bu agrı ıltıhaptan olmaya bılır diştende olabılır...gecmıs olsun
oncelikle gecmis olsun canim , Insallah bi an once cikar dislerde sende bebisinde kurtulursunuz...
masalah iki gune neler sigdirmissin  ;D
bizimde var gunumuz ama biz oglumun okulundaki annelerle yapiyoruz , okuldaki kahve odamiz var orda toplaniyiroz...

flowers

Alıntı yapılan: zelis - 24 Mart , 2011, 22:13:06

aminn Cnmm inşaLLahh egerr gebe kalırSamm boL boL şu cimcimeye bakıCamm Bidee hep kızım oLsun istiorum yaa aLLah biLirr (ondan gelene Çok ŞüküR) KoCamannnnnnn Öp oLurmu anneSiiii :opucuk: 
:opucuk: 

zelis

Alıntı yapılan: flowers - 24 Mart , 2011, 22:18:58

aminn Cnmm inşaLLahh egerr gebe kalırSamm boL boL şu cimcimeye bakıCamm Bidee hep kızım oLsun istiorum yaa aLLah biLirr (ondan gelene Çok ŞüküR) KoCamannnnnnn Öp oLurmu anneSiiii :opucuk: 
tamam canim uyandiginda senin icin KOCAMAANNN opecem ,  :opucuk:
Tabi Ondan gelene cok sukur , ama kul olarakta gonlumuzden geceni isteyebiliriz hayirlisindan ...
benim bi oglum var , kiz cocugum olmasini cok istemistim , Rabbim gonlume gore verdi hamd olsun...
2 sene bekledik bu nazli kizi .....
Insallah seninde gonlunden gecen olur....

flowers

Alıntı yapılan: zelis - 24 Mart , 2011, 22:26:59
Alıntı yapılan: flowers - 24 Mart , 2011, 22:18:58

tamam canim uyandiginda senin icin KOCAMAANNN opecem ,  :opucuk:
Tabi Ondan gelene cok sukur , ama kul olarakta gonlumuzden geceni isteyebiliriz hayirlisindan ...
benim bi oglum var , kiz cocugum olmasini cok istemistim , Rabbim gonlume gore verdi hamd olsun...
2 sene bekledik bu nazli kizi .....
Insallah seninde gonlunden gecen olur....
inşaLLahhhh Cnm aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1 dkk mervemii Bunun aDıııııı yaa bnmdeee merveeeeeeeeeeeeeeeee bende diom nie bukadar ıSındımmmmmmmm adaşmıŞız yaa ama bnm nurumda var merve nuR onundaa varmııı bakk Sen yaa inan yeni farkettimm haaaa

zelis

Evet canim adi merve ,
ama nurumuz yok sadece merve  :laughing7:
kizimin adasi..... demekki ondan icin kaynadi ,  hani kan cekti derler ya , senide ad cekti herhalde  :laughing7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 24 Mart , 2011, 21:09:27
MRb arkadaşlar
Zelihacım geçmiş olsun. Dikkat et kendine aman.

Sahracım sarı Paşam inş. daha iyidir.

İlknurcum ve Ayşecim bu sayfada sizleri gördüğüme çok sevindim. Paşalar nasıllar? Eymen Paşanın da doğum günüsü kutlu olsun inş.

Diğer arkadaşlarıda  :opucuk:
sağol hayatım  :love9:  napalım yuvarlanma koşturma tam gaz devam  :laughing7:

sizde iyisinizdir inş

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 24 Mart , 2011, 21:58:08
selam millet ...

Gecmis olsun dileklerinde bulunan butun arkadaslarima cok ama cok tesekkur ederim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BU gun doktora gittim , yanlis hareket yapmisim , ismi siyatik mi ne oyle bi sey , cok agir bir agri kesizi ve mide koruyucu verdi ..

simdi daha iyiim hamd olsun....
tekrardan geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim  :opucuk: