2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

çok saolun malesef koymaya calısıyorum ama koydurtmuyor bezı görunce baslıyor aglkmaya suyun içine soksun elini alıstıra alıstıra yaoauım dıyorum ama kokrttu bı kere  bende 4 saat arayla verıyorum ates duşurucu ayakları ılık elleri ılık vucudu ve alnı yanıyor ya anlamadım

AککORTįє

canım eller ayaklar soğur buz gibi oluyor hatta ateş olunca 

ilaç verdiysen yavaş yavaş etkisini gösterir inş merak etme

ama ilaç derken şuruptan bahsediyorsan fitil daha etkili oluyor

yoksa hemen bi tane al eczaneden

Lă_Tăhzen!

canım burda doktora gıtmeden kafana göre alamıyorsun ilaç fitil bi doktoru arattırayım ne önercek

< ESLAL >

çok geçmiş olsun Nurcum inş. hemen düşer prensesin ateşi  :amin: :amin:

Gülayında dediği gibi sirkeli su çok iyi geliyor bez koyma elini sirkeli suyla ıslatıp sil alnını eklem yerlerini sever gibi yapıp bizde bi kaç kez ateşlendik çok şükür Nisa ağlamıyor bez koyunca  :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Mart , 2011, 16:03:48

Gülayında dediği gibi sirkeli su çok iyi geliyor bez koyma elini sirkeli suyla ıslatıp sil alnını eklem yerlerini sever gibi yapıp bizde bi kaç kez ateşlendik çok şükür Nisa ağlamıyor bez koyunca  :amin:

ÇOK SAOL CANIM İŞE YARADI BEZ KOYMADAN SUYLA ISLATMAK VUCUDUNU  :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Canım çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin. Dra götürdünüzmü? Belki dişi çıkıyordur. Onun ateşidir.

Lă_Tăhzen!

sıkıntısı diş zaten nesrincim çok saol canım  2 diş gelıyor  dun göturduk doktora doktorda sizin dediginizi benim bildigimi söyluyor ekstra bişey söylese şaşarım zatn  :-\

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Mart , 2011, 16:15:55
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Mart , 2011, 16:03:48

ÇOK SAOL CANIM İŞE YARADI BEZ KOYMADAN SUYLA ISLATMAK VUCUDUNU  :opucuk:

:opucuk: :opucuk: inş. geceyide sıkıntısız geçirirsiniz tatlım ateş geceleri yükselir daha çok doktora danışıp bir fitil edin istersen ilknurunda dediği gibi fitil daha etkili

Angel

cok gecmis olsun nur insallah sirkeli su iyi gelir  :amin:

sahradan haberi olan varmi fudayl inda atesi vardi dun merak ettim

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Geçmiş olsun Nur, Allah c.c. şifa versin.  :amin:

DİLVİN

fudalyi iyimişş
tahlıllerı temız çıkmış
dün hastanelerdemış
şimdi ılermışşşşş  :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

gülay t.

Alıntı yapılan: AککORTįє - 22 Mart , 2011, 15:55:48
ay gülay siz nasıl yapıyorsunuz bunu ya

sirkeli su yaptım ateşi çıktığında deydirmedi bile bi saat ağladı  süreyim dedim

Allah tan 2 gün sürdü fitille şurupla azaldı ateşi valla

İlknurcum elini sirkeli suya sok, su ılık olsun istersen soğuk su belki ürpertir. Sonra elinin ıslaklığıyla ateşli yerlerini sil  veya ovala. Senin elin olduğu için olumsuz tepki vermeyecektir büyük ihtimal.

Ama yine de istemiyorsa  her çocuk başka anacığım sen başka çözüm bul :k06: Fitil de çok iyi geliyor ama bazen gece ateşlenince  uyandırmak ve soymak zor oluyor kıyamıyorum, çok yüksek değilse ateşi  uyur halde alıyorum kucağıma hem sallayıp hem sürüyorum sirkeli suyu, ateşi düşene kadar yapıp dereceyle ölçüyorum içim rahat edince de koyuyorum uyumaya.

zelis

Nur  cok gecmis olsun canim ,
Rabbim acil sifalar versin , bi an  once atlatir insallah yavrum....
bizimde olmustu gecen ay , hem dis hemde karin gribi ....bizde sadece fitil verdik belli araliklarla ,
iki defa doktora goturmeme ragmen ilc vermemislerdi , 3 gun ates normalmis , 3 gunu gecerse ondan sonrasina bakarlarmis..
Ilknurunda dedigi gibi yap en iysi ,
Fitil gibi agri kesicileri doktor yazmadan nasil vermezlermis  :icon_scratch:
burda alabiliyoruz biz , fitil ve agri kesicileri...(hollanda) .