2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: DER!N - 22 Mart , 2011, 11:02:25
geçmiş olsun balım inş. bugün uyur biraz o da sen de dinlenirsiniz

benim hanım salncağını çok sevdi salıncak durunca ittirmeye çalışıyor midesi bulanacak diye korkmuştum bana çekmemiş çok şükür  :muzz:
gülfercim salıncakmı aldınız nasıl bişey bende düşünüyorumda  ::)

geçmiş olsun ezgi ALLAH yardımcın olsun  :amin:
benimde uykusuzluktan gözlerime bişeyler batıyor sanki gece uyanıp oyun oynadı bizim zilli  :cildir:

DER!N

Pazar günü bakmıştık canım istediğimiz gibi bulamamıştık netten bakıp alırız diyorduk akşam eşim getirdi koyu pembe-gri, tenteli, bağlantı yerleri bilyeli aşınmasın diyeymiş bizim gördüklerimiz bilyeli değildi. Ev tipi salıncak işte tatlım 5 nokta emniyetli, 3 kademe sırt ayarı, kılıf yıkanabiliyor, 0-7 yaşmış. 140liraymış 120'e almış.
İkitelli organizede çalışıyor eşim, oralarda toptancılar var ordan almış.

< ESLAL >

sağol canım  :opucuk:

uff benim ziltoşta öyle yaptı dün gece uzun zamandır yapmazdı böyle birde hasta olunca hiçç çekilmiyor  :honk:

--elif--

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 22 Mart , 2011, 10:16:16
Günaydın  :love9:
Çocukları kollayacağız. Şu dönem zor. Ben bir yere oturmaya gidince hiç rahat oturamam. Hep peşinden giderim. Olmadı oturduğumuz odanın kapısını kapatırım diğer yerlere gidip karıştırmasın diye. :k06:

Neslihan nasılsın? Ebrar nasıl? Yeme problemi var mı?

Bende yeni eve geçince yatak odası ve oturma odası değişecek. Yatak odasını Rusyadayken gelince kullanmak için geçici olarak kalitesiz almıştım o yüzden şimdi değiştireceğiz inş.

Bu arada berrin kocaman bir bardak kırdı. :cildir:
iyiyim nesrıncim çok şükür sen nasılsın?
ebrarda iyi deyim iyi olsun çok huysuz bugünlerde üst dişlerimize arkadaş geliyo bütün gün mız mız  :cildir:
yemek problemi başlıca sorunumuz zaten  :-\
kahvaltı kesinlikle yemiyor

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim çok geçmiş olsun canım. Allah yardımcın olsun.  :amin:

Neslihan Ebrarın başındaki bere çok hoş. Sen mi ördün? Bende Berrin Hanımın damak tadını anlamaya çalışıyorum. Ona göre her gün farklı şeyler deniyorum. Sonuçta katı şeyleri daha çok seviyor. börek vs. İki gündür kahvaltıda süt veriyorum bayılarak içiyor. :nazar:

Benim kızı bir arkadaşın oğlu kaç kez itti. Anne sorumsuz da değil.  o kadar kolladığımız halde çocuk kaşla göz arasında ittiriyordu. Benim kızda az değil artık saç yoluyor Gülfer görüştüğümüzde Ecişin saçına dikkat et. malum maşallahı var saçların. :k06:

DİLVİN

EZGİ GEÇMİŞŞŞ OLSUNNNNN  :amin: :amin:

ÇAĞLARDA SABAH 2 TANE ÖKSÜRDÜ

İÇİMMMM GİTTİ YAAA

INŞ. HASTA OLMAZZZZZ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

--elif--

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 22 Mart , 2011, 11:40:13
Ezgicim çok geçmiş olsun canım. Allah yardımcın olsun.  :amin:

Neslihan Ebrarın başındaki bere çok hoş. Sen mi ördün? Bende Berrin Hanımın damak tadını anlamaya çalışıyorum. Ona göre her gün farklı şeyler deniyorum. Sonuçta katı şeyleri daha çok seviyor. börek vs. İki gündür kahvaltıda süt veriyorum bayılarak içiyor. :nazar:

Benim kızı bir arkadaşın oğlu kaç kez itti. Anne sorumsuz da değil.  o kadar kolladığımız halde çocuk kaşla göz arasında ittiriyordu. Benim kızda az değil artık saç yoluyor Gülfer görüştüğümüzde Ecişin saçına dikkat et. malum maşallahı var saçların. :k06:
teşekkür ederiz nesrin teyzesi ben örmedim ebrar elime iş almama izin vermiyor
örgücini nikli biri var forumda o bayan idil teyzemiz ördü takım halinde ceketi patikleri ve beresi
resmini çekmiştim ekleyim

nesrin_beyza&berrin

Çoooooooooook tatlı çıkmış Ebrar yerim ben bunu.

Çok hoş olmuşlar. Ne kadar ördü.

--elif--

nesrincim parayla yapmadı ufak bi alışveriş gibi oldu
o arkadaşa giyilmişi eski bebek kıyafetleri lazımmış parasıyla alacaktı
yardımcı oldum para istemediğimi söledim oda böyle bi hediye yaptı ebrara sağolsun   :)
http://orgucinivehobileri.blogspot.com/
bloğuna bi bak muhteşem şeyler var çok orjinal duruyor hepsi
sanırım bana gönderdiği takım 40 lira  :icon_scratch:

< ESLAL >

çokk sağolun kızlar  :opucuk:

bende korkuyorum Liloşa geçecek diye Raabim korusun hepsini hasta olmasınlar  :amin: :amin:

çokk güzelmiş Ebrarın cicişleri ii günlerde kullansın prenses  :love9:

bizim örgü cinimiz babannemiz ilkokula kadar hırka,yelek,elbisemiz mevcut  :aferin:  :k06:

DER!N

Annem de örgü manyağı ben hiç sevmiyorum kendim zaten kullanamıyorum allerji yapıyor Selen'e ördüklerini de yeni yeni giydirmeye başladım.

Lă_Tăhzen!

merhaba arkadaslar

asel hastalandı ya ateşi şuanda 38.8 soguk bez koyayım dıyorum koydurtmuyor çok aglıyor o agladıkca içim acıyor ilaç  kullanıyorum napıcam ben ya  :crybaby2:

AککORTįє

geçmiş olsun canım sakin ol.

benim oğlumunda 1 kere ateşi çıktı ve bez koydurmamıştı

bende 6 saatte bi fitil verdim 4 saat te birde ateş düşürücü

hemen geçiriyor

gülay t.

Geçmiş olsun Nurcum çabucak geçer inşallah. İlaca başladıysan düşer ateşi inş. Bez koydurmuyorsa, sirkeli su yapıp elinle ateşli yerlerini ıslat, özellikle koltuk altını, alnını, boynunun altını, ellerini ıslat bayağı faydası oluyor. Tekrarla bu işlemi birkaç kere kurudukça ıslaklık. İlaç veremediğin zamanlar ya da ilacın süresi dolmadan ateşi yükseldiğinde  sirkeli su yap bir süre sonra düşüyor Allah'ın izniyle.

AککORTįє

ay gülay siz nasıl yapıyorsunuz bunu ya

sirkeli su yaptım ateşi çıktığında deydirmedi bile bi saat ağladı  süreyim dedim

Allah tan 2 gün sürdü fitille şurupla azaldı ateşi valla