2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

elhmd. olmadı. Kalın bardaktı çokta dağılmadı hemen süpürdüm.

nesrin_beyza&berrin

ayyy şimdide çiğ yumurta kırdı. :cildir: halının üstünde düştü.

biz kahvaltı ediyoruz. :hello:

DER!N

bırak çocuğu bi dağıtsın rahat etsin  :toothy10:

zelis

gunaydin kizlar...

birakin kaynassin cocuklar , cokda  muadeheleci olmayin , dokunmlarina izin verrin ,
baktiniz karsidaki cocuk zara verecek gibi ondan sonra mudahele edin derim ,
sonucta dokunarak ve diger cocuklari inceleyerek ogrenecekler .....
benim kiz cok mazlum baska cocuklarin yaninda, hic kimseye zarar vermez , bende yaklastiririm cocuklari dururum baslarinda
baktim sorun yok cekilirim bi muddet yanlarindan , tabi gozlemlemeye devam cok ta uzak kalmadan .....

zelis

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 22 Mart , 2011, 10:29:12
ayyy şimdide çiğ yumurta kırdı. :cildir: halının üstünde düştü.

biz kahvaltı ediyoruz. :hello:

afiyet olsun canim ,

ayy ne gicikti o cig yumurtayi temizlemesi , kolay gelsin  ;D

zelis

doktorumu izliyorum ,

"Sivri uclu ayakkabilar serce parmagini seklini bozuyor" mus.......

bilginize  ;D

zelis

ayy Merve grip oluyor , gece 2 de uyandi 4 e kadar uyumadi , sut icmek istiyordu ama burnu tikanmis icemedi ,
gece gece babamizlan kalktilar biraz oynadilar , sonrada sabaha kadar ara ara uyandi .... simdide hapsurmaya basladi ...
ne yapsam da ilerlemeden onlemini alsam ki ...

DİLVİN

Alıntı yapılan: zelis - 22 Mart , 2011, 10:40:33
ayy Merve grip oluyor , gece 2 de uyandi 4 e kadar uyumadi , sut icmek istiyordu ama burnu tikanmis icemedi ,
gece gece babamizlan kalktilar biraz oynadilar , sonrada sabaha kadar ara ara uyandi .... simdide hapsurmaya basladi ...

GEÇMİŞŞ OLSUNN ZELİŞİMMYAAA  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

Alıntı yapılan: ((dïlvïn)) - 22 Mart , 2011, 10:46:29
Alıntı yapılan: zelis - 22 Mart , 2011, 10:40:33

GEÇMİŞŞ OLSUNN ZELİŞİMMYAAA  :sad1:

cok sogal selmacim , insallah iyice ilerlemez .... :opucuk:
pasam nasil , kara behlulum  :D

DİLVİN

KEŞİFTEE O  :k06:
DÜN DRMUZLA KONUŞTUM DURUMUNU
YANI ARTIK BUYUYOR BUYUDUĞUNUN FARKINDA OLMANIZI İSTIYOR DEDI
BİŞEYLERİ KENDI BAŞINA YAPMAK İSTİYOR DEDIM
IZIN VER YAPSIN DEDI
HAVALAR ISINACAK PERŞEMBE GUNU
SIKILDILAR ICERDE İCEEEE
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

günaydın  :love9:

biz fenayız Hilal akşam hiç uyumadı bizide uyutmadı  :cildir: hastalıktan ağran başım uykusuzlukla 2 ye katlandı  :sad1:

hmmm çocuk kollama konusunda bende oldukça hassasım Nisa daha 1 kaç aylıktı arkadaşım geldi onun kızı 1 yaşındaydı ozaman ayy bebek die sevmek istedi benim içim gidiyor tabii bişey yapacak die çünkü annesi çok ilgisizdir  :caca: annem sev kızım sen diyor başımda biran kafamı başka tarafa çevirdim ve döndüğüm gibi Deva'nın parmağı hilalin gözünde  :-ooo :-ooo

geçen gün hemen yanımıdaki eve bir bayan taşındı oturup görüşmüşlüğüm yok ama tanıdığım biri 3 yaşında oğlu var Hilalde çocuklara bayılıyor bu sebepten görüşmek istedim uğradım 5 dk hoşgeldiniz diye 5 dk 3 kez itti Hilali sonuncuda fena çarptı sırtı dolaba annesi sevecen bir ifadeyle çocuk işte dedi  :caca: :caca:
hemen Hilali alıp çıktım oda anladı kızdığımı komşuya demiş Ezgi gelmiycek herhalde bir daha bana hiç sevmem çocuk için tavır yapanları  bende sevmem ama göz göre göre çocuğumun canını nie yaktırayım senin eşkiya çocuğuna yapma etmede demiyor çocuk işte diye lafmı olur olmayacak biryeri çarpsa Allah korusun neolacak  :dontknow:

velasıl bende çok kollarım Hilali heleki annesi rahat çocuklardan

zelis

kasif caglar  :ehi:

ay havalar isinsinda cocuklar bi gorse nerde ne var , kus nedir , bocek nedir .... ;D

Bizde dun ciktik , her gordugumuz parkin yanindan ayrilmak istemedi , arabasinda oturdugu yerden seyre daldi kizim ..

bide kuslari cok seviyoruz............

Gecmis olsun Ezgicigim ....

dedigin gibi ilgizis ve de acittigini bilmeyen cocuklardan kollayalim , ama once bi sans verelim cocuklara...

DER!N

geçmiş olsun balım inş. bugün uyur biraz o da sen de dinlenirsiniz

benim hanım salncağını çok sevdi salıncak durunca ittirmeye çalışıyor midesi bulanacak diye korkmuştum bana çekmemiş çok şükür  :muzz:

DER!N

Ben o şansı başkalarının çocuklarına verdim daha iltimas yok bende  :laughing7:

Selen de mesela, cici yapmayı bilmiyor cici yapayım derken eli nereye denk gelirse  :k06:
öpeyim derken de çok içten yapıp ısırıyor emiyor falan
gözgöre göre Seleni de kendinden ufaklara o derece yaklaştırmam şahsen şuan.

Vay haline miniğimin

ağlayan bir bebeği var alıyor hemen göğsüne pat pat vuruyor sakinleştiriyor güya  :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

sağoln canlar  :love9: :love9:

aynen aynen Güloma katılıyorum çocuk nihayetinde ne yapacağı belli olmuyor malesef bende başka çocuklara karşı çokk hassasım gözüm hep Hilaldedir başkasının çocuğunada yakınlaştırmam çünkü benim bücüründe ne edeceğini bilemem Aşee yi sevmelerinden sonra  :laughing7: yakınlaştırmam derken çocuk görünce kaçırmıyorum tabiki zaten Hilal bayılıyor çocuklara ama öptürmem dokunmasına izin vermem yani çünkü öpmenin kararını bilemiyor henüz ve Liloş öpmeyede bayılır heleki yaramazlık yaptıysa yapacaksa  :laughing7: :laughing7: