2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

aynen Nurcum bizde şuan diş evresindeyiz ve çıldırmak üzereyim  :cildir: mızmızlığı yok dediğin gibi ama yememesi yetiyor  :sad1:

DER!N

:amin: Nur, maşallah.

Selen geçen haftadan beri devam sütüyle besleniyor bazı günler de açma yiyor minicik o dönemden kurtulmak için daha çoooookk üzüleceğiz sanırım. Rabbim kolaylık versin hepsine  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Nur maşallah kızına :nazar: Benim büyük kızımında hiç problemi yoktu. Sadece hasta oldumu iştahı kesilirdi. Diş falan etkilememişti.

Berrin ise anlamıyorum. Katı şeyleri yiyor. Çorba içmek istemiyor.

Sahracım nasıl oldu oğluşun umarım ateşi düşmüştr.

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim sizin eviniz kaç metrekare.

Bizde de değişiklikler oldu bizim evi sattık önceki etaplardan hazır ev aldık. 3 artı 1 ama bana küçük geliyor. Nisanda teslim ediliyor ama biz hazirandan önce taşınamayız. Ama taşınmaktada kararsızım. Salona eşyam sığmaz gibi geliyor.

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 21 Mart , 2011, 23:08:06
Gülfercim sizin eviniz kaç metrekare.

Bizde de değişiklikler oldu bizim evi sattık önceki etaplardan hazır ev aldık. 3 artı 1 ama bana küçük geliyor. Nisanda teslim ediliyor ama biz hazirandan önce taşınamayız. Ama taşınmaktada kararsızım. Salona eşyam sığmaz gibi geliyor.

Hayırlısı olsun inşallah canım.
Bizim evimiz 95 metrekare 2+1, ev boşken bana da sığmaz gibi geliyordu çok eşyam yok ama mobilyalarım modern tabir edilen türden yani iriler ama fıstık gibi oldu yatak odam hariç  :( borcu bitene kadar oturacağız kısmetse sonrası nasib.
Zaten benimki saçma bir mantıktı Kartaldaki evimiz 80 metrekare :) oraya sığmıştı eşya sonra kirada oturduk o 145 metrekareydi oraya da sığdık  bir oda arttırarak :k06: e haliyle 95'e de sığdık.

nesrin_beyza&berrin

Benim koltuklarda iri ve hantal. 3artı 1 ama Brütte 118 mkare. Netini bilmiyorum. Netten salon çok küçüğe benziyor. Koltuklar sığarda mobilyalar kalır gibime geliyor.  Ben birde beylikdüzünden ayrılmak istemiyorum. Karlı bir şekilde satarsak burdan almayı düşünüyoruz kısmet bakalım.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Ay'amadı burada hala, hava kapalı  :(

Nabersiniz?

tweety0555

gunaydııınnnn vallahı evler konusuluyor ıstanbuldakı evlere sasıryorum zaten uafak ama derlı topluyor ve hersey sıgıyor...aman ınsanın bası sokacagı ufakta bır evı olsun allahım herkese nasıp etsın...

bende yenı ev aldım kurbanda yerlestım allaha sukur evım cok buyuk yanlız tabbıkı mobılyalarım 9 sene oncekı modern degıl ama olsun cocuklar buyuyene kadar ıdare etsın artık...bız oncekı sıtemde ne yaprdık bılıyormusunuz boyle sızler gıbı sohbet grubumuz olurdu hepımız aynı anda burada ıken bırımız dıyordukı benım ev cok dagınık oburu benımkıde hadı resım eklıylım hangımızın kı dagınık..yada banyodan bahsederdık hadı foto ne sohbetlerımız olurdu ne cok gulerdık benım evde tek basına kahkalarla gulduguöm olurdu...bende sımdı okulda yukleyemem de eve gıdınce evden yuklım sıze evımın fotolarını...

bu arada mert gene bırsey yemıyor dun 2 de uyanmıs gece 10 du anca uyudu ...osaate kadar cıcıbebe yada azcık da kuru ekmek corba vs hakgetıre...ama donerı azcık bırakıyor cok sevıyor maasallh ama oda hergun hergun olmaz.....

DİLVİN

BIZ DUN DOĞUM GUNUNE GİTTİK
3 TANE ÇOCUK VARDI
BİRİ 1 YAŞINDA BİRİ 6 AYLIK BİRİDE 3 YAŞINDA
ÇOKKKKKKKKKK SINIR OLDUMMMMMM :violent1: :violent1: :violent1:
ÇAĞLAR ÇOCUKLARI ÇOK SEVIYOR VE OYNAMAK İSTIYOR
ÇOCUĞUMLA OYNATMADILAR ÇAĞLAR SARILMAK DOKUNMAK İSTEDI
ELINI TUTUYORLAR KENDI ÇOCUKLARINA BİŞEY YAPMASIN DİYE GERZEKLER
BENDE SINIRLENDIM ÇOCUĞU ALIP EMME BAHANESİYLE ODAYA GÖTÜRDÜM
IZIN VERMEDIM KUCAĞIMDAN INMESINE ASLINDA AKŞAM OLMASAYDI ÇIKIP GİDERDİM DEEE  :BangHead: :BangHead:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Nasib olursa ben de düşünüyorum mobilyaları falan yenilemeyi de sonraki evde kısmetse baştan aşağı yenilemek, o yüzden şimdiki evime çok bir şey yapmayı düşünmüyorum halı almam lazım mecburen aslında perdeye de ihtiyacım var ama kalsın o şimdilik. Dünya para verip Taç'ın tüllerini diktirmiştim kıyamıyorum şimdi değiştirmeye. Daha vakit var o zamana kadar yıpranırlar herhalde.

Mutfağım ufak sayılır enli değil daha doğrusu, köşe istiyordum ama koyunca afaganlar basacak beni yer tutacak o da kaldı.

Allahtan öyle çok hevesli biri değilimdir ille de olsun diye tuttursam çok mutsuz olurdum.
Aldığımız evin antresinde gömme dolaplar var kendi mobilyalarımdan artan oldu haliyle onları ne yapacağım bilmiyorum Selenin odasına koyduk ama Selene oda yapınca onlar ortada kalacak, hatıraları da var  :dontknow:

DER!N

Alıntı yapılan: ((dïlvïn)) - 22 Mart , 2011, 09:35:19
BIZ DUN DOĞUM GUNUNE GİTTİK
3 TANE ÇOCUK VARDI
BİRİ 1 YAŞINDA BİRİ 6 AYLIK BİRİDE 3 YAŞINDA
ÇOKKKKKKKKKK SINIR OLDUMMMMMM :violent1: :violent1: :violent1:
ÇAĞLAR ÇOCUKLARI ÇOK SEVIYOR VE OYNAMAK İSTIYOR
ÇOCUĞUMLA OYNATMADILAR ÇAĞLAR SARILMAK DOKUNMAK İSTEDI
ELINI TUTUYORLAR KENDI ÇOCUKLARINA BİŞEY YAPMASIN DİYE GERZEKLER
BENDE SINIRLENDIM ÇOCUĞU ALIP EMME BAHANESİYLE ODAYA GÖTÜRDÜM
IZIN VERMEDIM KUCAĞIMDAN INMESINE ASLINDA AKŞAM OLMASAYDI ÇIKIP GİDERDİM DEEE  :BangHead: :BangHead:

çocuk onlar bu kadar sinirlenme yazık

DİLVİN

hayır zati çocuklara sınırlenmıyorum
buyuklereeeeeee sınırımmmmmmmmmm  :cussing: :cussing: :cussing:
onlar ayrımcılık yapıyor
sankı benım oğlum canavarrrr :cildir: :cildir: :cildir:

--elif--