2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

bende dr gittim iliç verdi iyi gelir inş.
daha da kötü oldum salgın varmış ezom geçmiş olsun :opucuk:
soğol gülom inş çıkmaz  :amin: bişey yemiyo yesede çıkarıyo allah ım şifa versin tez zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:
beni öpmemişin minikin annişi :(

DER!N

) SaMiRa (

< ESLAL >

balımm  :opucuk: :opucuk: :love9:

sizede çokk geçmiş olsun Sahracım  :opucuk:

benimki salgından değil üşüttüm bekliyordum da bu kadar çabuk değil  :-\

Liloşta başladı tek tük hapşurmaya  :sad1: şimdi bişeyler yediricem onada şurup vericem  :-\

sen nasılsın Gülom kızışım nasıl  :love9:

DER!N

İyiyim balım bugün biraz ağrım vardı daha doğrusu sabaha karşı belime kramp girmişti gün boyu onun ağrısını çektim ama daha iyiyim şimdi çok şükür.
Selen iyi hamd olsun hiç bir şey yemese de iyi, sütünü içiyor.
Bugün bir çıktık dışarı salıncak baktık ona ev tipi olanlardan ama hoşumuza giden olmadı. Netten seçip sipariş vereceğiz sanırım bir süre de onunla oyalanır herhalde.

:opucuk:

tweety0555

merhabalar gecmıs olsun tum hastalara aman bız hastalanalım ama bebeler saglam kalsın bende bugun ses gıttı bende hasta olacagım galıba...

< ESLAL >

geçmiş olsun sanada balım o kramplar için magnezum kullanmıyormusun gerçi ben içememiştim midemi çok bulandırıyordu ama rahatlatıyormuş  :dontknow:

olsun en azından sütünü içiyor kızışım aç diye üzülmesin bizimki içmiyor biliyorsun aç geiyor bu aralar  :sad1:

inş. benden geçipte gripte olmaz  :amin: akşam yerde uyaya kalmış yarım saat yatmış öyle üşümüş bugün yeşil kaka yaptı  :'(

bizimde dedemiz almış doğum günü hediyesi salıncak ama bizim ev müsait değil kuramadık duruyor öyle paketiyle yaza bahçeye kurarız artık  ::)

sağol Özlemcim bizde hasta olmayalım kuzularımızda bugün hiç halim yok ilgilenemedim doğru düzgün oda farkında annee annneee diye hep etrafımda döndü  :y25:

nesrin_beyza&berrin

Slm arkadaşlar

Sahracım, Ezgicim geçmiş olsun. :flowers: Rabbim en kısa zamanda şifalar versin. :amin:

Salıncaktan Beyzanın vardı ama çok yer kaplıyor bu sebeple Berrine almadım. Müsait yerde var ama fazlalığı sevmiyorum.

Bizde Adapazarından yeni geldik. Çok güzel geçti. Kartepeye, Sapancaya gittik. Güzel yerleri gezdik.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

zelis

zelis

Ezgicigim gecmis olsun canim ... :flowers:
Sahracigim Peleme de gecmisler olsun , Rabbim sifalar versin  :opucuk:

Gunaydinnn Bu arada ..... :hello: :hello:

DER!N

Günaydın kızlar  :opucuk:

Ezom hamileliğimi öğrendiğimiz ilk kontrolde başladım magnezyuma rahatlatıyor ama geçmiyor maalesef.
İnşallah çabuk toparlanırsın canımcım kuzuma da geçmesin.  :(

Hoş geldiniz Nesrin ablama yakın bir yere gitmişsiniz valla bravo ben kıyışamıyorum hava çok sert.

Özlemcim sana da geçmiş olsun bir şeyler iç de ilerlemesin bari ya

Noluyo herkese pc'den soğuk algınlığımı bulaştırıyonuz birbirinize  :caca:
Rabbim hayırlı şifalar versin.  :amin: :amin: :amin:

DER!N

DİLVİN

eskı şafakları kopyalamışınız yaaa

orda 30 yazıyor  :laughing7:

günaydın bu arada herkese  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

hee :) düştü o halde şafağın kalan 29 :)))

günaydın efenim