2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

geçmiş olsun Sahracım  :opucuk:

evet bal+limon+karabiber çok iyi geliyor tatlım  ;)

ben ikinci bebeğimde kız olsun isterim tabi önce sağlık Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize  :amin:

yaş farkı ne olursa olsun kızlar birbirlerine çok bağlı oluyorlar kız kardeşlerin paylaşımı gibisi yok

DİLVİN

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 18 Mart , 2011, 15:46:17
merhaba kızlarr
çok hastayım öksürmekten boğazlarım çıkacak feci gıcık var boğazımda sesimde gitti tiz tiz konuşmaya çalışıyorum
:y25: :y25: :y25:
yokmu bi formül :sad1:

GEÇMİŞ OLSUN CANIMMM

ACILI TAVUK ÇORBASI   :hungry: :hungry: :hungry:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 18 Mart , 2011, 16:05:26

ben ikinci bebeğimde kız olsun isterim tabi önce sağlık Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize  :amin:

yaş farkı ne olursa olsun kızlar birbirlerine çok bağlı oluyorlar kız kardeşlerin paylaşımı gibisi yok

Yapısal galiba ezocan bu, ablamla aramız 3 yaş 3 ay, ben ablayım o kardeş.
Böyle olmasından ziyade bana yol gösteren biri olsun isterdim.
Hep bir abim olsun istedim kol kola gezeriz hem babamı erken kaybettik bize kol kkanat gererdi falan diye düşünerek ve hep arkadaşlarımın abileriyle olan diyaloglarına özenmişimdir. Nasib tabii.

DER!N

Alıntı yapılan: ((dïlvïn)) - 18 Mart , 2011, 16:06:19
Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 18 Mart , 2011, 15:46:17
merhaba kızlarr
çok hastayım öksürmekten boğazlarım çıkacak feci gıcık var boğazımda sesimde gitti tiz tiz konuşmaya çalışıyorum
:y25: :y25: :y25:
yokmu bi formül :sad1:

GEÇMİŞ OLSUN CANIMMM

ACILI TAVUK ÇORBASI   :hungry: :hungry: :hungry:

Yap da içelim  :k06:

DİLVİN

HASTALARA VE HAMİŞLERE ÖZEL SERVİSİMIZ VAR

BUYRUN GELINNNN  :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

anam uyduruğa bak hele hem servis var özelinden hem de geliyoz  :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

gelın gelınnn beklerımmmmm  :occasion5: :occasion5:

hem bende içmiş olurummm  :tongue3:

çok severım tavuk çorbasını  :hungry: :hungry: :hungry:

DER!N

ben sevmem hiç, ama şimdi bol limonlu güzel olurdu bol maydonoz üzerine  :hungry:

DİLVİN

Alıntı yapılan: DER!N - 18 Mart , 2011, 16:16:22
ben sevmem hiç, ama şimdi bol limonlu güzel olurdu bol maydonoz üzerine  :hungry:
:hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

yarına yapımda içim barııı

umsuruk olmadan   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sen yaaapppp

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: DER!N - 18 Mart , 2011, 16:09:26
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 18 Mart , 2011, 16:05:26

Yapısal galiba ezocan bu, ablamla aramız 3 yaş 3 ay, ben ablayım o kardeş.
Böyle olmasından ziyade bana yol gösteren biri olsun isterdim.
Hep bir abim olsun istedim kol kola gezeriz hem babamı erken kaybettik bize kol kkanat gererdi falan diye düşünerek ve hep arkadaşlarımın abileriyle olan diyaloglarına özenmişimdir. Nasib tabii.

Bende hep abimin olmasını istemiştim. Yokluğunu çok hissettim.

DİLVİN

hımm bu arada maydonoz koymuyorum ben

maydonuzu başka emellerım için kullanıyorum  :k06: :k06: :k06:

< ESLAL >

ben hem abisi hem ablası olan biri olarak çok net söyleyebilirim abla gibisi olmuyor abininde yeri ayrı ama kız kardeş paylaşımı çok farklı  :icon_thumright:
sonra ben aralarındaki farkları yazarım size  şimdi işim var  :tongue3:  :k06:

hmm buarada ben çok acıktım bir porsiyonda ben alim tavuk çorbası  :laughing7:

Liloşla gezdik yine yoruldk  :honk:

DER!N

ohh gezin tozun sonra bizden çorba isteyin ohhh  :tongue3:

naptınız bakim nereleri gezdiniz

< ESLAL >

market açılışı vardı müzik sesleri eve kadar geliyordu oraya gittik Liloş maskotları görsün die çok kalabaydı onlara baktık sonra geze geze evimize geldik

hiç tepki vermedi cadı insan sevinir,ağlar yokk dışarı çıkınca bir karartıyor kendine öyle eve geri dönüyor  :caca:

foto koydum faceye baksana bir palyaçonun kucağında  :laughing7:

DİLVİN

hanı bı reklam varyaaa

hızlı hızlı hareket edıp eve dönuyorlar

ev gibisi yok dıyolar

nisada öle demekkı  :k06: :k06: :k06: