2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

GÜNAYDIN  :opucuk: :love9:

Hemşom eşimin toplantıları varmış mecburen erteledik yalnız git gel yapamam yollarda diye hem zaten yanımda olmak istedi.

Test sonucumuz falan da alınacak inş. hayırlı haberler vermek nasib olur. :amin:

DER!N

Kaymak kızımın bal kardeşi 4 aylık 

:nazar:   

:occasion14:  :hieyt::occasion14:  :hieyt::occasion14: :occasion14: :occasion14:

:hieyt: :hieyt:

tweety0555

gulfer yaaaaa hayırlı haberle gıder gelırsın umarım ayyy 4 aylık hamıssın sen haaaa...maasallh allahım nazardan saklasın umarım erkektır ...

< ESLAL >

MİNİĞİM NE ÇABUK BÜYÜDÜN SEN  :love9: :love9:

RABBİM O NUR YÜZÜNÜ GÖRMEYİDE NASİP ETSİN SAĞLICAKLA GEL ANNİŞİN KOLLARINA İNŞ.  :amin: :amin: :binkybaby: :aferin:

< ESLAL >

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Rabbim razı olsun her daim... :amin:

Hayırlı sağlıklı olsun Özlemcim hiç mühim değil gerisi.
Erkek bulana kadar devam  :tongue3:  :k06:

tweety0555

:toothy10: :toothy10:
gulferrrrr bende sırf kız bulana kadar devam ederım korkusuna baglattım anacım dusun :k06: :k06: :k06:
bıde eger senınkı kız olursa kızın formulunu sen bana bende sana erkegın formulunu verırım ne dersın:))))

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

Gülfercim hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürüz inş. :amin:

nesrin_beyza&berrin

Slm bayanlar

Gülfercim minnağım ne çabuk büyüdü yaaaa. Rabbim doğduğu günleride gösterir inş.

4. ayınız kutlu olsun  :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :muzz: :occasion16: :wav:

) SaMiRa (

minişimin 4.ayı hayırlı olsun  :nazar: :nazar: rabbim kucağına almayı nasşp etsin canım :amin: :amin:

) SaMiRa (

merhaba kızlarr
çok hastayım öksürmekten boğazlarım çıkacak feci gıcık var boğazımda sesimde gitti tiz tiz konuşmaya çalışıyorum
:y25: :y25: :y25:
yokmu bi formül :sad1:

DER!N

:amin: teseleri Rabbim razı olsun  :amin:

Geçmiş olsun canım, bal+limon karışımı  :igrenc: biraz yakar boğazını tahriş olmuş çünkü ama iyi gelir inş.

DER!N

Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Mart , 2011, 13:06:49
:toothy10: :toothy10:
gulferrrrr bende sırf kız bulana kadar devam ederım korkusuna baglattım anacım dusun :k06: :k06: :k06:
bıde eger senınkı kız olursa kızın formulunu sen bana bende sana erkegın formulunu verırım ne dersın:))))

eşine baskı yap XX göndersin tatlım  :k06:
estağfirullah!..

Rabbim hayırlı evlat versin cümlesine bize de inş. :amin:

Yaşın kaç ki daha tüplerini mi bağlattın sen öyle anladım ama  :icon_scratch:

) SaMiRa (

sağol gülom bal yiyorum bitki çayları içiorum biraz yumuşuyo eskiye dönüyo :sad1:
limonla denemedim ama onuda deneyimm
ya bide karabiber iyi geliyodu onuda yapayım :igrenc: