2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Ayy Özlemcim okurken ben yoruldum. Dersin yok muydu bugün?

Kızıma tarhana çorbası yaptım ama zorla iki kaşık yedirdim. :cildir: Birde makarna yapıyorum onu severek yer inş.

tweety0555

nesrın cım ben koy okulunda calısıyorum 18 saat dersım var sagolsun mudur 3 gune sıgdırdı...
carsamba persembe gunlerım bos :muzz: :muzz:
yarında gezecegım ınsaalh hava guzel olur.... :hello2: :hello2:

nesrin_beyza&berrin

Oh ne güzel. Benim idealimdi Özlemcim English Teacher olmak. AMa ben gayret göstermediğim için olamadım.

Minecim güzel yerde oturuyorsun. Kale cafe oraya yakındı dimi. Nasıl gelineceğini bilsem orda buluşalım derdim. MAnzara süper. Irmağın boyunu kilosunu ölçtüler mi? Hepimizde diş sıkıntısı var ama az kaldı neyse ki.

< ESLAL >

bende yoğun ve yorucu bir gün geçirdim kızlar Liloşu uyutacağım şimdi sonra gelirim  :opucuk: :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

HUHUUUU

KIMSECIKLER YOK MUUU

GÜLFER YARIN GIDICEN DEMI KIZZ DOKTOR AMCAYA  :k06:  MERAK ICINDEYIM BANA HEMEN FACEBOOKDAN YAZ OK CATLARIM BAK CEPTEN GIRIYORUM FACE AMA FORUMA GIREMIYORUM

nesrin_beyza&berrin

Sevil nerelerdesin yaaaaaaa. Dr amca değil dr abla. nasılsın ne yapıyorsun? Eciş nasıl?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Mart , 2011, 23:46:35
Sevil nerelerdesin yaaaaaaa. Dr amca değil dr abla. nasılsın ne yapıyorsun? Eciş nasıl?

buralardayim cnm ya inan bazen giriyorum sayfalar cok birikmis oluyor okumaya üseniyorum yaa bu aralar cok yorulyuorum cokk ...

ecrin iyi teyzesii uyuyor suan kuzulari sayiyor...

demek dr. ablamizzzzz bende alisdim ya amcalara  :k06: :k06:

siz nasilsinz bakim ne var ne yokkk

nesrin_beyza&berrin

Ne olsun diş sıkıntısı var. Mızmızlık var. Seninkinin ek gıdalarla arası nasıl?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Mart , 2011, 23:55:37
Ne olsun diş sıkıntısı var. Mızmızlık var. Seninkinin ek gıdalarla arası nasıl?
DIS SORUNU BIZDEDE VAR YAA  :cildir: :cildir:

ISTAHIMIZ IYI COK SKR ;)
ECRININ ZAYIF DURDUGUNA BAKMAYIN ISTAHI IYI MASALLAH AMA COK HAREKETLI ERITIYOR

) SaMiRa (

ben geldimm :muzz:
minecim sağol canım bi gelebilsem keşke  :amin:
eşime diyorum bugün oğlun istanbula gitmek istiyomuş  :k06: gülüyoooo
meleğiimin kilosunu boyunuda yaz canım
fudayl aşıya gittiğimizde 11.800 kiloy 86 cm boyundaydı ama hemşire boyunu yanlış ölçtü ben baktım 92 falandı 6cm birden düştü :-ooo evde de ölçeyim bakim kaç
anlaşıan bugün herkes tarhana yapmış bende yaptım öğlen içinede havuç rendeledim şehriye attım tel bide sarımsak akşamda yedi bi tabak :nazar: sonra yoğurt verdim az öncede mama içti...
hoşgeldin sevilll
ay özlem valla ben de yorulum okurkenn ne güzel izinlerinde var oohhhh
gülom nerde ezom nerde zelişşşşş ve diğerleriii :director:

) SaMiRa (

boğazımdada bi gıcık gitmedi yaaa gripten sonra maraz kaldı öksürük başladı şimdide bi tomar tüy varmış gibi ne yapsam gitmiyoooo deli olcam :cildir: :cildir: :cildir:

ırmak184

bende geldim  :hello2:
daha yeni uyudu bizimki  ::) akşam alışverişe gitmiştik gidip gelene kadar uyudu uykusunu aldı..şimdide zor uyuttum..inşallah yine gece 4 de kalmaz  :cildir:
sahracım boyu 80 cm kilosu 11600 canım..fudaylde iyiymiş boyu kilosu  :nazar:

) SaMiRa (

hoşgeldin canımcımmm :opucuk:
meleğimede maşallahhhhh :nazar:
sorma yaaa bizde öyle 2/3 gün 4 te falan kalktık ama bizim diş değil hiç kabartı yok bu sabahta 6 da kalktı allahtan uyudu...
bugün sabiha paktunayı dinledim gece kalkan bebekleri yanınıza alın diyor anneye ihtiyacı varmış korkuyormuş hakaten öyle bence fudayl uyanınca yanıma alıyorum nasıl sarılıyor yavrum yüzümü seviyor uyuyor sonra tekrar yerine koyuyorum..

ırmak184

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Mart , 2011, 20:38:17
Oh ne güzel. Benim idealimdi Özlemcim English Teacher olmak. AMa ben gayret göstermediğim için olamadım.

Minecim güzel yerde oturuyorsun. Kale cafe oraya yakındı dimi. Nasıl gelineceğini bilsem orda buluşalım derdim. MAnzara süper. Irmağın boyunu kilosunu ölçtüler mi? Hepimizde diş sıkıntısı var ama az kaldı neyse ki.
güzel canım bizim buralar sessiz,sakin,denize yakın,sahilimiz var..mesela ümraniye yada bagcılar tarafına gittigimde ben oralarda oturamam diyorum...cok kalabalık evler,sokaklar içiçe...sen beylikdüzünde oturuyorsun sanırım..o taraflarda güzel...kale cafe sanırım rumeli hisarındakini diyorsun..arabayla 20 dk gidebiliyoruz..cok güzel yer hele manzarası..

) SaMiRa (