2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

nesrın ben buyuk oglumu 17 ay emzırdım ama bır gunde kestım bu hıc bırakmayacakmıs gıbı gelıyor vallahı bııde artık yakamı acıp ellerını fılan sokup tacız edıyor benı :ehi:
ayyy zaten 13 kısılık sınıf dolasmama gerek yoktu sımdı okuyorum yazılıları...
yok ya cekmemısler sahra...

DER!N

Ayy kızlar ya hava mis gibi karnım büyümeden, bahar da kendini göstermeye başlamışken buluşalım mı

Selen elhamdülillah gece uyudu, ağlamadı hiç öndeki diş mi yapmıştı onca sıkıntıyı anlamadım o çıktı rahat etti diğeri de böyle yapmıştı

tweety0555

gulfer yaaa ne buyuk heyecan var demı sımdı sende ne guzel yenıden hamıslık yasayacaksın...aaayyyy bebe kokusu gercı daha derını unutmadan oldu bu ama  olsun...ve bence oglan olacak...

DER!N

kanmam bu kez :) Selene doktoru bile erkek demişti  :k06: hayırlısı olsun inş.

henüz heyecanlı değilim  :icon_scratch: Selende de değildim  :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

Bence olaarrr. AMa ben senin karınının büyümüş halini de görmek isterim.

Ay benim kız saat 4te kalktı. Altını kirletmiş. 5'e kadar uğraştım sonunda uyudu. Yerine koydum uyandı. Bende almadım. Mızırdadı sonrada kendi kendine uyudu. Uykum var. :sleepy1:

Gülfercim kesinlikle diştir. Ay bitsede kurtulsalar bizde kurtlsak. Rabbim başka dert vermesin. :amin:

Özlem aynı benim kızda elini sokuyor karıştırıyor. :ehi:

DER!N

Kısmet olursa sen zaten görürsün tatlımcım hani hareketlerim kısıtlı olmasın diye şeediyom

Bu ctesi değil de doktor randevum perşembeden ctesiye alındı sonraki haftasonlarından birinde buluşalım herkes müsait olursa 

) SaMiRa (

nesrin_beyza&berrin

Nerede canım? Uzak olursa ben olamayabilirim.

nesrin_beyza&berrin

Sahracım Nisanda Bursaya geliyorum. Bizde orda buluşuruz olur mu?

zelis

Gunaydin kizlar.....

burda da hava guzel bu gun , 16 derece olcak dedilerde ,  :sunny:

bizde 8 de kalktik , mama icti , simdi birazda kahvalti yapti , 12 de falan da uyur ins.

Ozlemcigim , bizim zamanimizda da int, olsaydi keske , ogretmenimiz int . yaparken cok fena koya cekerdim  :k06:

senin ogrenciler uslu demekki  :k06:

zelis

Hollanda ya gelen yokmu kizlar aranizde  ;D ;D
gelinde accik da burda gezek olmami  :opucuk:

tweety0555

ZELIŞ VALLAHI BEN GELIM ANAM BENI AL HOLLANDAYA :ehi: :ehi:
SAMSUN DA GUYA AYSE ILE BULUSACAKTIK FIRSAT OLMADI BU ARADA NIYE AYSE GIRMIYOR BIRSEY MI OLDU....

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 15 Mart , 2011, 12:13:15
Nerede canım? Uzak olursa ben olamayabilirim.

:dontknow:

sen ben Mine başka kim var ki zaten İstanbulda  :icon_scratch:

DER!N

) SaMiRa (