2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Hangileri geliyor? Bizim dört azılar çıktı. Köpek dişlerde şiş. toplamda 12 dişimiz var.

Sende Allah'a emanet ol. Allah rahatlık versin. :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirli geceler herkeseeee

naber kizlarrr nasilsinz ne öriyonuz bakim  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Mart , 2011, 22:50:00
Hangileri geliyor? Bizim dört azılar çıktı. Köpek dişlerde şiş. toplamda 12 dişimiz var.

Sende Allah'a emanet ol. Allah rahatlık versin. :amin:

Üst köpek dişleri hariç hepsi canım köpek dişleri çıktı zannediyordum çıkmamışlar henüz.

Günaydınlar  :love9: :love9:

nesrin_beyza&berrin

< ESLAL >

:sad1: kıyamam kuzuma ya çıksınlar artık  :caca:

böyle durumlarda insan çok şükür sadece diş diyor ama bitsinler artık perişan oluyo kuzucuklarım  :honk:

GÜNAYDIN  :opucuk: :love9:

DER!N

inş. canım hayırlısıyla çıksınlar da bebeğim çok zorlanıyor teyzesi damaklarının halini görsen peynir bile yiyemiyor  :(

nesrin_beyza&berrin

Oy kıyamam ben ecişime. Az kaldı neyseki. Bizimkinde öyle problem yok. Sadece iştahsızlık var. Gece çok kalktı bugün. 9 da uyudu sabaha kadar 10 kez uyanmıştır. Liloş nasıl Ezgicim. Dişlerinin hepsi çıktı mı?

< ESLAL >

KIYAMAM BEBEĞİME ALLAHTAN SÜT İÇİYOR BALIM LİLOŞ BÖYLE DURUMLARDA ZIRR AÇ OLUYOR  :sad1:

Nesrincim bitmedi bizimkilerde bikaç tane kaldı en son 16 dıydı şimdi ne durumda bilmiyorum açmıyor ağzını gülerken bakabiliyorum ancak

bu gece Nisada çok huzursuz uyudu sabahta 6 da kalktı  :'(

DER!N

Evet tatlım sütünü içebiliyor çok şükür geçer elbet şu bir haftayı atlatalım da hayırlısıyla

eciş dün klavyenin k harfini koparttı arada ksız yazarsam anlarsınız  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Ay benimkide bir ara takmştı tuşlara. Bir keresinde bir baktım yaklaşık 10 tane tuşu çıkarmış.  :-ooo Neyseki takabildim. Bu aralar unuttu ama gelişi güzel bozuyor. Ekran ters dönüyor daha neler neler...

nesrin_beyza&berrin

Bu arada da güneşi görünce camlara giriştim. :sad1: Çarşamba misafirlerim olacak camlar temiz olmalı. :tongue3:

DER!N

sil de yağmur yağsın erisin şu beyaz örtü  :k06:

kolay gelsin tatlımcım cam silerken Berriş nerde duracak? üşümesin bir de yavruş

Lă_Tăhzen!

Hayırlı günler arkadaslar nasılsınız  :flowers:

Bugün bizim burada çok güzel güneşli  :sunny: benim camlarda silincek ama üşeniyorum

Cam silmek en sinir oldugum iştir  tek bir cam üzerinde bayagı ugrasırım ya çok temiz olcak yada çok kirli  :D

Buarada nesrin sen ruscayı ileri düzeydemi biliyorsun bende derslere başladım ama çok sinirimi bozuyor

zamirler sıfatlar çok karmakarısık seninla arada pratik yapalım  :k06: bende pek sabır yok herhalde yarım kalcak ilerletemicem ben bu işi :)

< ESLAL >

benim cadıda çok meraklı pc ye canına okudu babişimiz çok kızıyor bize mahvettiniz pc yi diye  :tongue3: :tongue3: :suclu:

Nesrincim maşallah nekadar full sün programların hiç bitmiyor yetişebiliyorsun ne güzel biz hep evdeyiz biryere gittiğimiz yok üstelik artık canımda istemiyor evden çıkmaya üşeniyorum çok  :-\

DER!N

bizden geçmiş anacım üşenmenin alasını bana sor  :k06:
dün şiir dinletisi vardı çarşambadan beri gidicem diye nasıl hevesliydim perşembe akşamı ecişin ateşiyle birlikte heves falan kalmadı bir daha ne zaman anılır Mehmet Akif kimbilir  :laughing7: