2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

:amin: inş.

Tüm gece inledi ateşi yoktu ağrısı var diye Dolven verdik biz yatarken buna rağmen inledi doğru düzgün uyuyamadı. 5 buçukta uyanmış ben duymamışım bu kez eşim bakmış ateşi var ölçmüş 39.5 soymuş uyandırdı beni şurup verdik yine düştü çok şükür. Kahvaltı etmedi yine, yatıyor şimdi.  :(

Günaydın cümleten bereketli Cumalarımız olsun inşallah.

Dertlilere deva, hastalara şifa, borçlulara ödeme kolaylığı ver Allah'ım!
Soframızdan bereketi, evimizden huzuru, kalbimizden rasulullah sevgisini eksik etme!
Aşkınla yak bizi, senden başka kimsemiz yok affet bizi!

:amin: :amin: :amin:

DİLVİN

ECRENMİ HASTAAAA  :sad1:

SAYFALARI OKUMAMIŞTIMMMM

ÇOKK GEÇMİŞŞŞ OLSUN YAAAAAA

SOĞUK FELANMI ALDI  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

yok balım hasta değil elhamdülillah, 5 diş birden çıkartmaya çalışıyor ateşi var

tweety0555

gunaydın hayırlı cumalar...
hasta bebıslerımıze gecmıs olsun....
arkadaslar gece uykularınız nasıl mert hala gece en az 6 kere uyanıyor...
bu arada sız memeden kestınız mı....

DİLVİN

ABOO 5 DİŞMİİİİİİİİ  :-ooo :-ooo :-ooo

ÇAĞLARIN DAHA 6 DİŞ VAR

SÜREKLİ EMIYOR GECE ETLERIM AĞRIYOR ARTIK  ::)

tweety0555

ya arkadaslar ben adlarınızı bır turlu ogrenemedım kusura bakmayın...
mert ın de usten 4 dısı patladı sonrada kenardan azıları patlamıs onları farketmedım ...
alttanda hala 3 dısı var...
sureklı meme derdınde bızımkı...

DİLVİN

BIZ SENINKINI ÖĞRENDIK AMAA  :ehi:

ÖZLEMMMMMM ÖZLEMMMMMM ÖZLEMMMMMMMMMMMMM  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

VALA AYNI ŞEYLER BENDEDE VARRR SÜREKLİİİİİİİİİİİ MEMEEEEEE MEMEEEEEEEEEEEEEEEEE

tweety0555

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
cok utandım yaaaa:((((
haklısınız ama en kısa zamanda ogrenecegım soz sız bır kere yazın unutmayacagım soz:))))

Angel

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Mart , 2011, 08:43:46
:amin: inş.

Tüm gece inledi ateşi yoktu ağrısı var diye Dolven verdik biz yatarken buna rağmen inledi doğru düzgün uyuyamadı. 5 buçukta uyanmış ben duymamışım bu kez eşim bakmış ateşi var ölçmüş 39.5 soymuş uyandırdı beni şurup verdik yine düştü çok şükür. Kahvaltı etmedi yine, yatıyor şimdi.  :(

Günaydın cümleten bereketli Cumalarımız olsun inşallah.

Dertlilere deva, hastalara şifa, borçlulara ödeme kolaylığı ver Allah'ım!
Soframızdan bereketi, evimizden huzuru, kalbimizden rasulullah sevgisini eksik etme!
Aşkınla yak bizi, senden başka kimsemiz yok affet bizi!

:amin: :amin: :amin:

cok yuksekmis atesi   :sad1:  cok gecmis olsun hayirlisiyla cikartsaydilar su disleri yarabbimm

amin amin ecmain   :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

:k06: :k06: :k06: :k06:

SELMA BEN

DERİN GÜLFER

ASORTİ İLKNUR

LAVINYA AYŞE

ESLAL EZGİ

IRMAK MİNE

SAHRANIN NIKI NEYDI BILMIYORUM SAHRA İŞTEE

NESRİN

NESLİHAN

ANGELDE TÜLİN   :k06:

AKLIMA GELENLER BUNLAR  :tongue3:

tweety0555

selma nıckını degıstırmıssın...sagol canım benım yazdıgın ıcın...
bızımkı dıs cıkartırken allaha sukur ateslenmedı...ates cok zor allah yardımcınız olsun...

Angel

tweety0555

bence de tulın ıyı bır alkısı hakettı :flowers:
bu arada cevaplarda cıkan reklamlar ne kotu ya ınsanın dıkkatını dagıtıyor...
bılıyormusunuz ben suanda dersteyım ve yazılı yapıyorum suan cocuklar kopya cekseler farkında olmam :-\

DER!N

:laughing7:

Bırak çeksinler :))
Hoş geldin bu arada  :flowers:

Sağol Tülincim  :amin: inş.

Mersi Selocan  :opucuk: :love9: ellerine sağlık