2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 09 Mart , 2011, 22:19:41
ezom  :opucuk:

bırak dursun biraz, kendini tehlikeye atacak bir şey yoksa uzanacağı yerlerde bırak dursun belki uyur kendi kendine

:opucuk:

yok balım tehlikeli bir durum tedbir alıp bıraktım 1 saattir duruyor bakalım nekadar daha dayanacak arada ağlıyor susuyor anne gel beni al diyor  :-\

Alıntı yapılan: ღ♥ღ ĕЪ®u ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 22:22:09
aynen bide sennki yürüo bnmki de dha küçük

sürekli bnmle ilgilen dio hiç bi iş yapamıom :-[

senn kız sallanmayı istio bnmki sallanmaktan nefret edio ayakta

sadece memede uyuyo yada babasıyla çingene salıncağı olur ya

o şekilde napalım böle böle büyücekler ama bzmde tabiri caizse

anamızı ağlatcaklar ::)

Ebrucum bu ziltoşta doğdu doğalı böyle hep uykusuzdu saatlerce ayağımdan indirmeden salladığım oluyordu oluyor hala daha sallayıp uyuduğunda yerine koyunca uykuya devam etse canım kurban hep ayağımda kalmak istiyor  :caca:

°o.O євяυ O.o°

senn kızda betülü görüorum vlla uykular

hiç derin değil sanırsam bzim gbi rezene

ve anasona başladım dün gece daha iiydi

bugnde verdim bakalmm ::)

dene istersen cnmm :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

< ESLAL >

rezene,papatya,iyigeceler,anason,baybay damla,ıhlamur hepsi denendi canım bir fark olmadı bizde baybayla,anasonu ilk verdiğimde iyi gibiydi sonra yine aynı oldu  :'(

ağlama tonu artıyor  :sad1:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

Alma Ezom, karnı toksa bir ihtiyacı yoksa bırak ağlasın şiddetli ağlamanın ardından uyuyacak, yarın da koy yatağına aynı saatte daha kısa ağlayıp uyur, 3.gün biraz daha uzun ağlar 5.günün sonunda öğrenmiş olur azıcık dayan lütfen

< ESLAL >

uyur belki uyku sıktı iyice ay inş. uyur kendiliğinden
anneeee geliyoooooooooooo diye bağırıyor  :-[

Alıntı yapılan: DER!N - 09 Mart , 2011, 22:38:10
Alma Ezom, karnı toksa bir ihtiyacı yoksa bırak ağlasın şiddetli ağlamanın ardından uyuyacak, yarın da koy yatağına aynı saatte daha kısa ağlayıp uyur, 3.gün biraz daha uzun ağlar 5.günün sonunda öğrenmiş olur azıcık dayan lütfen

yok Gülom almadım acıkmamıştır herhalde daha 8,30 gibi 1 muz,5-6 cicibebe 1 kaşık pekmez karışımı yemişti hemen uyur diye o saatte verdim

hey allam ya :) söylenip söylenip ağlıyor  :sad1:

< ESLAL >

çokk ağladı karnımı açki diye mama yapıp girdim yanına kucağıma bir aldımki kaka yapmış ondan ağlamış okadar  :sad1:

altını değiştirdim azcık mama yedireyim dedim midesinde ne varsa kustu geride yemedi kucağımda sızdı aç aç yattı gecede yemez birşey  :cildir:
:cildir: :crybaby2:

nesrin_beyza&berrin

Canımmmmmmm. İnş. sabaha kadar kalkmadan uyur mışıl mışıl. Berrinde öksürmeye başladı. :(

Beyzada yemekten sonra kustu. :honk: İnş. gece kalkıp kusmaz. :amin: Berrinin öksürüğü de yeni geçmişti. Tekrar başladı.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ღ♥ღ ĕЪ®u ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 22:22:09
aynen bide sennki yürüo bnmki de dha küçük

sürekli bnmle ilgilen dio hiç bi iş yapamıom :-[

senn kız sallanmayı istio bnmki sallanmaktan nefret edio ayakta

sadece memede uyuyo yada babasıyla çingene salıncağı olur ya

o şekilde napalım böle böle büyücekler ama bzmde tabiri caizse

anamızı ağlatcaklar ::)

:k06: :k06: :k06:

a.s canlarim  :opucuk:

< ESLAL >

inş. canım inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy inş. hasta olmazlar böyle zorlar hastayken dahada zor birde ikisi birden diyorsun Rabbim tutulmadan geçirsin inş.  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 10 Mart , 2011, 00:10:38
inş. canım inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy inş. hasta olmazlar böyle zorlar hastayken dahada zor birde ikisi birden diyorsun Rabbim tutulmadan geçirsin inş.  :amin: :amin:

amin ins cnm

DER!N

nesrin_beyza&berrin

Günaydın Arkadaşlar.

Gecem çok kötü geçti. Bu sefer kalkan berrin değil Beyzaydı. Kaç kere kustu. Sabahda babası doktora götürdü. Kusmanın yanında ishalde başlayınca rotadan korktum.  :honk: Dr. korkulacak birşey yok demiş. Yediği birşeyden etkilenmiş demiş. Berrin son gaz hareketliliğe devam. Çok şükür. Sabah çldırmak üzereydim. Berrin altını üstünü batırmış. Onu temizliyom sonra beyza odasının halısını nevresimi battaniyesini batırmış onu temizliyorum.  :cildir: :BangHead:

Başınızı ağrıttım kusura bakmayın arkadaşlar. Siz ve bebişleriniz iyisiniz inş.

DER!N

Estğ.tatlım, büyük geçmiş olsun rota olmamasına çok sevindim  :nazar:

Büyüselerdi hayırlısıyla  ::)

İyiyiz biz çok şükür.

< ESLAL >

günaydın fıstıklar  :opucuk: :love9:

geçmiş olsun Nesrincim inş. hemen düzelir fıstık  :amin:

gece 1 kaç kez uyandı liloş çünkü çok açtı bomboş mideyle uyudu gecede birşey yemez öyle durdu sabaha kadar  :'(

sabah 8.30 babasının teline uyandı  :caca: şimdi yeniden uyudu inş. uyur azcık  :amin: