2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

acıması soğuktandır herhalde tatlım benim de kasığımda var eskiden kalma, tazeyken ağrırdı üşüttüğümde. Ara sor doktoruna ne olur ne olmaz.

Elektrik falan kesilmedi di mi gece?

< ESLAL >

banada soğuktan gibi geliyor canım dayanılmaz bir acı değil ama huzursuz orası  :-\

devam ederse ararım doktoru zaten doğumdan sonra adetimde arttı miktarı ve zamanı onuda sorucam normalmi diye  ???

kesildi tatlım 11 de yattım bende kızışımla sarıldık uyuduk  :sleepy1: :love9: 

DER!N

yerim ben sizi maşallah  :nazar:

yaaaa ben de sarılıp uyumak istiyorum yemin olsun 1dk.bile durmuyor yanımızda eşşek oyalayabilirsem döne döne 3-4 dakika duruyor kurtlu mudur nedir

< ESLAL >

:opucuk: :love9: :love9:

bende yerinde uyusun istiyorum Gülom böyle onu kollayacağım diye uyur uyanık sabah oluyor hiç uyumamış gibi kalkıyorum  :sad1:

DER!N

ilkcemre

selam herkese...

kar fırtınası var burda... totomuzzz doniiiiii  :laughing7: :laughing7:

--elif--

kızlar bişey soracam ya tam 1 yaşında bir aşı yaptırdık ya ondan kaç ay sonra diğeri çıldıracam ya ne biçim bunlar bidahaki geliş tarihini yazmıyorlar aşı kartına bende yazdı sanmıştım sormadım şimdi ebrar 1 yaş 2 aylık ne zaman yaptıracam bidaha  :dontknow:

nesrin_beyza&berrin

Canım 18 aylıkken var bir aşı özel aşılar dışında

ilkcemre

bir yaş aşısından sonra su çiçeği ve hepatit a var .
bir yaş aşısından en az 1 ay sonra 15. aya kadar. bu aşı özel.
bundan 6 ay sonrada rapel aşısı var. bunu devlet karşılıyo.
hepatit a aşısı eskiden 2 yaşından sonra yapılıodu şimdi bir yaşına çekilmiş. netten araştırırsanız kafanız karışmasın...

--elif--

özel aşılarıda yaptırıyomusunuz kızlar

ilkcemre

ben yaptırdım geçen haftalarda.
rota virüsünü yaptırmamıştım ama drumuz pek gerekli görmedi. zaten bizde kaçırmıştık. sonrdan sorduğumuzda çok önemli değil demişti.
bunlar önemli mi bilmiyorum ama drumuz yapılmasında fayda var dedi. yaptırdık. bizde dr ne derse o. onunda bebeği var cemre kadar. bebeğine ne uygularsa bizede onu söylüyo.

--elif--

bende bi sorayım bakayım 15 inde rutin kontrole gidecez herkes bu kız büyümüyor diyo sinir oluyorum  :cildir:  :cildir:
boyu kısaymış,zayıfmış,gelişmiyomuş hiç benmde kafamı karıştırıyolar  :violent1:  :violent1:  :violent1:

ilkcemre

millet konuşmaya yer arıyo... dilleri şişiyo demzlerse... ne kadar zor büyüyolar halbuki... al sen bak dicen geçcen  :caca: :caca:

--elif--

Alıntı yapılan: ❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ - 09 Mart , 2011, 12:54:00
millet konuşmaya yer arıyo... dilleri şişiyo demzlerse... ne kadar zor büyüyolar halbuki... al sen bak dicen geçcen  :caca: :caca:
demi yaa valla didik didik arıyolar bi açık buldumu çeneleri kapanmıyo  :violent1: 
varyaa çocuk doğurmaya korkuyom valla herşey başa döncek diye doymuyo bu çocuk,üşüyo,sütünü beğenmiyo,gazı çıkmamış v.s adamın kafasını şişiriyolar bu defa tecrübe kazandım
yapıştırcam lafı ağzılarına öbüründe  :cussing:  :cussing:

nesrin_beyza&berrin

ebrarın boyu ve kilosu kaç canım. Benim kıza hep zayıf diyorlar. Dedikleri zaman canım sıkılıyor ama kafama takmıyorum. Sağlıklı olsunlarda kilo önemli değil. Birde zayıf ama nedenlerini sormadan zayıf diyorlar. :cildir: Mesela benimki o kadar hareketli ki hiç durmuyor. İkincisi sık büyük tuvaletini yapıyor. Günde 3 kez yapıyor.