2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

fudayl ı doyurdum geldik

nesrin hoşgeldinn
bende dağınıkım eşimde öyle ama sevmiyorum hiç itizim ama üşengeçliğim bastırıyor

nesrin_beyza&berrin

Hoşbuldum Sahracım
Berrin hanım oturmadı yerinde her yeri gittiğimiz yerde de dağıtmak istiyor. Gülfer sen Eciş çok uslu misafirlikte diyordun yanımdan ayrılmaz diyordun hala öylemi? Hiç rahat edemiyorum gittiğim yerde.

Benim Beyzam da dağınıktır ama toplamayı bilir. En büyük yardımcım benim Beyzam. :love9:

Bende hiç sabır yok. Ben iş yapıp o Eşim çocuklarla ilgilenmiyorsa basarım çığlığı. :-[   Neyseki eşim sakindir. ben bağırırım o susar.

< ESLAL >

Nesrincim içinde olmadıktan sonra bağırsamda çığırsamda yine aynı yine aynı bağırıyorum,güzelce söylüyorum yoruldum gücüm yok artık diye tamm diyor 2 gün sonra yine aynı  :dontknow: :dontknow:
annesi çorabını bile giydirirmiş evlenene kadar  :caca: hiç bir şey görmemiş hiç sorumluluğu olmamış şimdi ben çekiyorum işte  :'(

uff kızlar dışarıda inanılmaz bir tipi var göz gözü görmüyor okullarda tatil olmuş ilan verildi şimdi

eşimde gececi elektiriklerde gidip geliyor  :icon_pale:

nesrin_beyza&berrin

Benim de bağırmalarımın faydası yok ama huyum kurusun işte sevmiyorum ama hemen celalleniyorum.

Korkarmısın? Korkma biz burdayız. :opucuk:

DER!N

İnşallah kesilmez elektrik, iyi ki soba yakıyorsun tatlım.

Yok Nesrincim eskisi kadar değil. Önceden hiç kımıldamazdı şimdi alışma evresinden sonra odaları geziyor ama karıştırmıyor yine :nazar:

< ESLAL >

evet canım faydası yok ama insan kendine engel olamıyor  :dontknow:

anneme kızardım ne çok bağırıyorsun diye ben onuda geçtim  :-ooo :k06:

yokk tatlım korkmuyorum üstümde ev sahiplerim var onlar olmasa korkardım  :laughing7:

eşim evde olsada süper olurdu ama  :k06:

sağol canım benim  :opucuk: :opucuk:

inş. gülom sadece bu gibi durumlarda iyi soba yoksa berbat

nesrin_beyza&berrin

Bebiş görmeye gittiğimde oturma odasına gitmiş kumandayı almış lcd yi açmış. :k06: Ay hele evde. Kitaplıktaki kitapları yere atıyor. 5 dkda odayı talan ediyor. :cildir:

nesrin_beyza&berrin

Biraz öncede hareketliliğinden yüz üstü yere düştü. Burnuyla damağı birazcık kanadı. Çok korktum. :honk:

DER!N

Geçmiş olsun tatlım. Dağıtma ecişte de var hele koltuk kırlentlerinden nefret ediyor başka birinin evinde değil ama.

nesrin_beyza&berrin

Günaydın Arkadaşlar :love9:

Nasılsınız? Bebişler nasıllar? Benim bebiş sabaha kadar on kez uyandı :cildir: 8 den sonra dikildi.

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 08 Mart , 2011, 22:11:33
Biraz öncede hareketliliğinden yüz üstü yere düştü. Burnuyla damağı birazcık kanadı. Çok korktum. :honk:

nesrinciğim geçmiş olsun
ınş. bişi yoktur

günaydın bu arada  :opucuk:

çağlar zaten memede uyuyor hiç sormaaaa  ::)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Teşekkür ederim canım.  :opucuk:  Çok şükür yok bir şey yok.

Ben emzirip tekrar yatağına koyuyorum. Birlikte yatmayı sevmiyorum.

DİLVİN

bende sevmıyorum amaaa

havalarda soğukkk diye bıdee yanıma alıyorum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

< ESLAL >

günaydın  :love9:

geçmiş olsn Nesrincim  :opucuk:

kar hala devam ediyor burda dizlere ulaşmış durumda sabah eşim geldi kardan sado olmuş  :k06:

ya kızlar bir kaç gündür ameliyat yerim sızlıyor kızarmış orası soğuktanmı acaba  ???