2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Selamun aleykum hanimlarr

Uzun suredir girmedim forumaa tum bölumleri dlasayim selam vereyim dedim, insaallah anneler ve bebekleri iyilerdirr

biz iyiyiz :)
:love9: :flowers:

) SaMiRa (

hoşgeldin canım
bizde iyiyiz çok şükür sağolasın :opucuk:

ve aleyna aleykümselam

< ESLAL >

aynen öyle yapıyor canım  :)

bugün dışarı çıktık Liloşla marketin önünden geçiyoruz o ara kucağımdaydı kocaman öptü beni noldu annem dedim merketi gösterip ıh ıhh mama al dedi  :k06:
girdik aldık artık baştan yapıyor pazarlığını seçenek yok yani  :laughing7:
dün gece o geziniyor odada eşimde kanepede yatıyordu bende uzandım yanına hemen geldi dikildi başıma hmm seni seni diyor el  :nono: :nono: böyle  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 05 Mart , 2011, 23:13:29

Uzun suredir girmedim forumaa tum bölumleri dlasayim selam vereyim dedim, insaallah anneler ve bebekleri iyilerdirr

[/b]

ve aleykümselam canım  :opucuk: hoşgeldin iyi olmanıza sevindim bizlerde iyiyiz çok şükür  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 06 Mart , 2011, 00:08:19
aynen öyle yapıyor canım  :)

bugün dışarı çıktık Liloşla marketin önünden geçiyoruz o ara kucağımdaydı kocaman öptü beni noldu annem dedim merketi gösterip ıh ıhh mama al dedi  :k06:
girdik aldık artık baştan yapıyor pazarlığını seçenek yok yani  :laughing7:
dün gece o geziniyor odada eşimde kanepede yatıyordu bende uzandım yanına hemen geldi dikildi başıma hmm seni seni diyor el  :nono: :nono: böyle  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 05 Mart , 2011, 23:13:29

[/b]

ve aleykümselam canım  :opucuk: hoşgeldin iyi olmanıza sevindim bizlerde iyiyiz çok şükür  :amin:
Ya bu liloşşş tatlı cadıııı. Yerim onu ben.

Sahra benim işim bitmez hiç. Ben sabahtan akşama kadar toplarım süpürür silerim. Akşamdan sabaha kadar da dağılır. O yüzden hadi bakem hergün aynı iş. Pazt. dip bucak olur diğer günler yüzeysel.  Haftada bir ütü.  :( :sad1:

Dün Venice gittim yeni şeyler gelmiş. Fiyatlarda uygun duyurulur.

Arkadaşlar bu dönem çok zor. Her an sabırlı olamayabiliyoruz. Rabbim sabırlar versin. Hele 2 yaşından sonrada minik ergenlik başlayacak. :k06: Vay halimize.

Gülfer taşındı herhalde bu sefer. Sesi çıkmadığına göre.

Bu arada GÜNAYDIN :love9:

< ESLAL >

GÜNAYDIN tatlım  :opucuk:

hem ne cadı teyzesi  :k06: afiyet olsun açık büfe liloşşş  :ehi:

taşındı sanırım canım gerçi hafta sonu ablama gitme niyetimiz var diyordu  :dontknow: azönce aradım teli kapalıydı inş. ras gelmiştir işleri  :amin: :amin:

burda venice yok yaa  :icon_scratch: çok güzel indirimler oluyor orda ablam,kayınvaldem BLK den alıyorlar topluca getiriyorlar bize  :D sağolsunlar  :opucuk:

< ESLAL >

vuuuu kimsecikler uğramamış nerdesiniz hatunlarr  :director: :director: :director:

nesrin_beyza&berrin

Çok yorucu bir gün geçirdim. AKşam misafirim vardı. Sabahtan Dolma doldurdum. Avm ye gittik. iki çeşit börek yaptım. Pasta yaptım, salata yaptım. Biraz önce gittiler. Şimdide dinleniyorum. Sizler ne yaptınız?

< ESLAL >

gelmiş geçmiş olsun canım çocukla misafir ağırlamak çok zor  :icon_scratch:

biz koca gün evdeydik Nisayla eşim çalıştı bugün hiçbir iş yapmadım bol bol telefonla konuştum can sıkıntısına  :k06:

Gülomun dün eşyaları taşınmış bugünde gezmelerdeymiş ;)

Selmacımda oğluşuyla keyif yapıyormuş  :laughing7:

işte eyle yani

nesrin_beyza&berrin

Günaydın :love9:

Berrin sabah 6.30 da uyandı geride uyumadı. Bugün temizlik günüm. Üzerimde miskinlik var.  :sleepy1:

DİLVİN

GÜNAYDIN NESRİNCİĞİMMM   :opucuk:

KOLAY GELSINNNN   :k02:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Günaydın hanımlar  :opucuk: :love9:

Ctesi günü eşyalar zor belada olsa taşındı sitenin önünde toprak yığınları vardı büyük kamyon dolu bir de patinaj yapa yapa inebileceği yere kadar indi adamlarda önceki haftadan daha azdı 3 kişi getirmiş bir de şoför geçte geldiler 4te başladılar 9da  bitti elektrikte bağlı değil merdivenlere mum yaktık romantik romantik taşındı öğleden sonra bir de soğuk çıktı adamlar nasıl taşıdılar off Allah c.c. razı olsun. Baştan yok taşımayız dediler geri gidecekti eşyalar ama her hafta 500lira vermek çok zor ben arabada oturdum eşim de ufak tefek yardım etti oturmaktan yoruldum arabayı bir çalıştırıyorum bir durduruyorum soğuk biryandan araba ısınsın diye işte. Çok şükür eve attık eşyaları.

Pazar sabahı da İzmite gittik çocuklar çok mutlu oldu Selen de ilk kez bu kadar yakın olmuş oldu kendi yaşına yakınlarla. Baranla Devran kuzenim kuzenim diye etrafında fır döndü bir de gelip gidip ya teyze 1 yaşında çocuk yürür mü diyorlar sanki kendileri o halleriyle doğmuşlar gibi.  :k06: :k06:

Hediye paketlerini Selen açtı, abileri pastanın mumlarını Selene söndürttüler bayağı bayağı abilik yaptılar. Diğer arkadaşlarından sakındılar Seleni, büyüğü 9'a küçüğü 8 yaşına bastı.  :nazar:

< ESLAL >

GÜNAYDIN  :love9: :love9:

kolay zor çok şükür eşya işi hallolmuş balım bundan sonra yavaş yavaş yerleşir Allahın izniyle  :amin:

oyy kuzum nasıl mutlu olmuştur Nisada bayılıyor çocuklara çok mutlu oluyor ama onların oyununu bozuyor bolca benimle ilgilensinler diye  :k06:

şimdiden kolay gelsin Nesrincim bizim babişimiz evde bugün iş yapamayız hala uyuyor Liloşta uyumak üzere sanırım o uyuyunca bende yatıcam   :suclu:

ayy sabah müthiş kar yağdı lapa lapa pamuk gibi Liloş camda deli oldu karı görünce şimdi daha ince yağıyor ve güneş çıktı  :dontknow:

DİLVİN

kolay gelsin gülferrr

ev taşıma işi çokk berbatttt ben bide tek başıma yerleştirmiştimmm  :'(

burdada kar yağıyrrrrrrrrrrrrrr  :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Sağol Ezom  :opucuk: :love9:

Hoş geldin Selocan  :opucuk: :love9: ben yerleştirmeyeceğim, eşim haftasonları kardeşimi alıp gidecek belki ben de giderim onlar yerleştirecek.

Burada da kar var, bir yağıyor bir duruyor.  :)

DİLVİN

OHH NE GÜZELLLLL

INSANIN KARDEŞİNIN YANINDA OLMASIIIII  :occasion5: :occasion5: :occasion5: