2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

:k06:
benim kızda bilğisayar masasının altına girip kablolarla oynamaya bayılıyor  bakıyorum ortalıkta yok kesin orda asel nerdee diye sesleniyorum biraz bekliyor sonra cıkıyor meydana burdayım dercesine aa asel burdaymış diyorum gulucukler atıyor cok hosuma gidiyor  :k06:

buarada merhabalar  :opucuk:

DER!N

Nurcum saklambaç oynasanıza ikiniz de eğlenirsiniz sonra oyuncaklarını saklayıp bulmaca oynayın falan çok seviyorlar.

Asel yürüyor mu?

nesrin_beyza&berrin

:k06: çok komikler bunlar yaa...

Biraz önce tuvalet eğitimnde ilk adımı attık. Ama şimdilik başarısız. :icon_scratch: Pes etmek yok.  :tongue3:

Ya benim kızlar çok meraklılar. İkiside öyleler. Her yeri karıştırmak istiyor. Ben hep ortalık toplamakla meşgulüm. :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydin herkese...

adet oldum dün aksam bi kasiklarim agriyor ki anlatamam catlyiorum resmen yaaaa :BangHead:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: DER!N - 05 Mart , 2011, 12:51:36
Nurcum saklambaç oynasanıza ikiniz de eğlenirsiniz sonra oyuncaklarını saklayıp bulmaca oynayın falan çok seviyorlar.

Asel yürüyor mu?

hmm denicem iyi fikir  saol   ;)

henüz yürümüor canım bi kaç gündür  tuturak yürümeye çalısıyor

zelis

selam millet..

Gulfercigim nettin canim , tasinabildinmi ...
yoksa esyalar bi kez daha mi hava almaya ciktilar  :ehi:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 05 Mart , 2011, 00:35:15
evet canım çerkezköydeyim muhtamalen yakınızdır sanayi büyük ama yerleşim küçük burda yürüyerek heryere gidilebilir yani inş. bir günde seninde yolun düşer misafir etmek isterim seni  :opucuk:

benimde dayım Bursada oturuyor ama annemler uzun yıllardır görüşmüyor o sebepten gelmiyoruz artık Bursaya önceden çok gelirdik  :'(

canım benim yaaa  :opucuk:
gelsem ilk sana haber veririm allah razı olsun
heee ben gelirsem gtmem eee

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 05 Mart , 2011, 11:05:47
Günaydın :love9:

İnşallah herşey yolunda gider bu sefer yerleşirsiniz canım. Bugün hava güzele benziyor. Ne güzel güneş var. :sunny: İşimi bitirsemde berrişi parka çıkarsam diyorum.

Ezgicim Kepsutu duymadım ben. Edremit, Burhaniye vs. onları biliyorum.

kız hergün ne işi yapıyon sen anlat bakimm
ilham alim senden :k06: ;)

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 05 Mart , 2011, 22:27:00
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 05 Mart , 2011, 00:35:15
evet canım çerkezköydeyim muhtamalen yakınızdır sanayi büyük ama yerleşim küçük burda yürüyerek heryere gidilebilir yani inş. bir günde seninde yolun düşer misafir etmek isterim seni  :opucuk:

benimde dayım Bursada oturuyor ama annemler uzun yıllardır görüşmüyor o sebepten gelmiyoruz artık Bursaya önceden çok gelirdik  :'(

canım benim yaaa  :opucuk:
gelsem ilk sana haber veririm allah razı olsun
heee ben gelirsem gtmem eee

inş. bir gün kısmet olur tatlım  :opucuk:  :love9:

gitme canım benim  başımla beraber gezeriz çarşı pazar ohh günümüzü gün ederiz  :occasion5:  :k06:

) SaMiRa (

ohhh ne güzel olur inşallah kısmet olurr :amin:
çok isterim sizlerle tanışmayı burdkai arkadalarla...

selmalar bu aradaaa

< ESLAL >

inş. tatlım  :amin: bende isterim tanışmayı sizlerle Rabbim büyük belki birgün olur  ;)

sanada SELMALAR  diyeceğimde selmacım yok şuaralar forumda facede takılıyor arkadaşım SELAMLARLA idare etsek olar dime  :opucuk: :ehi:  :ehi:

) SaMiRa (

ay nesrinn yaa çocuk işte napsınnn bizimkide ayakkabılara gidiyo alıp inceliyo tuvalat kapısında bekliyo giren olunca falan
bizimkide çok meraklı çok
ecişte pek merak yok sanırsam ama ona hayranım ben çok seviyimm :k06:büyümüşte küçülmüş sanki
gülfercim senin yaklaşımında çok güzel ben öyle yapamıyorum galiba yapmıcağı şeyi yaparsa kızıyorum :(
sonra kendime kızıyorum üzülüuyorum sinirli bir insan oldum çıktım yaa kendime çeki düzen vermem lazım daha fazla etkilenmesin çocuk

sveil geçmiş olsun canım iyi olmuşundur inş.

gülo kolayladınızmı ev işini

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 05 Mart , 2011, 22:43:57
inş. tatlım  :amin: bende isterim tanışmayı sizlerle Rabbim büyük belki birgün olur  ;)

sanada SELMALAR  diyeceğimde selmacım yok şuaralar forumda facede takılıyor arkadaşım SELAMLARLA idare etsek olar dime  :opucuk: :ehi:  :ehi:

olar olarr :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

:toothy10: :toothy10:

uff Sahracım bende sakin olamıyorum dediin gibi çok sinirli biri oldum çıktım kızıyorum bende Liloşa üzülüyorum sonra  :y25:

birde benim kızım pek yalaka oldu azcık kaşımız çatılsa hemen gelip öpüyor,sarılıyor yapmaması gereken birşey yapacaksada önce öpüyor sonra gülerek gidip yapıyor aklınca izin alıyor sanırım  :dontknow:
ne yaptın kızım niye yaptım diyorum aaaaaaaaaa diyor eli ağzında sanki ben yapmışım gibi  :laughing7:
ben uykusuzluktan çok sinirli oldum Nisa düzenli uyuduğunda çok iyi anlaşıyoruz kuzumla da uykusuz günlerde sakin olamıyorum  :sad1: ve malesef Nisada kızmayı öğrendi benden istediği birşey olmayınca elinde ne varsa o an hemen fırlatıp atıyor  :'(
işte eyle yani  :dontknow:

) SaMiRa (

liloş szi elinizde oynatıyor baksana :ehi:

sorma yaaa aynen fudaylda öyle sinirli oldu bağırıyor eşşek kızıyor ve numaran ağlıyor istediği olmayınca.bazen elindeki aatıyor sonra bide dönüp bakıyor nerreye gitti diye :k06: başka şeyle ilisini dağıtıyorum..hiç hoş değil vazgeçirmek lazım sinirinden ama çocuk benim yüzümden oldu snaırsam :y25:
çocuk yetirştirmek çoooook zor bi zanaat allah hepimize kolaylık versin :amin: :amin: