2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ırmak184

dogum günü dilekleriniz için tesekkür ederim kızlar  :opucuk:
sevilcim resim eklerim birara  :D annenin umreye gidememesine üzüldüm inşallah baska zaman gider..bende cok istiyorum umreye gitmeyi bakalım kısmet...
sahracım fudayl yürüme calışmaları nasıl gidiyor..bizimki bırakamıyor kendini,biraz ayakta durmaya calıştırsam hemen oturuyor birdahada kalkmıyor..
uyku problemi zaman zaman bizdede oluyor :-\ bir iyi bir kötü gidiyor işte :D dert etmiyorum artık..
biizmkine organlarını ögrettim..gösterebiliyor artık..buaralar bebegini alıyor ayagına salıyor eeee uyutuyor üstünü örtüyor esek.
haftasonu halamın oglunun nişanı var,rizeden misafirler geldi..yarın banada gelecekler var..misafiri severimde,regli oldum hiç halim yok belimde kopuyor  ::)  :suclu:

ırmak184

buarada sayfaları actıgmızda sürekli reklam cıkıyorya gıcık oluyorum  :cussing:

< ESLAL >

off nesrincim ne edicez bu cadılarla bilmiyorum bende bugün Liloşu beşiğine koydum mutfağa gittim geldiğimde odanın ortasında sırıtıyordu  :-ooo :-ooo :-ooo aklım çıktı onu orda görünce Allahım kafa üstü düşse ordan  :honk:
nasıl indin annecim diyorum kanepeyi gösteriyor sonra hooppiii diyor  :dontknow: :dontknow:
birdaha koymadım beşiğe  :-\

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 03 Mart , 2011, 23:00:54
Biz iyiyiz şükür. Sadece Büyük kız öksürüyor.

Annen nasıl oldu canım. umreye gidebilecek mi?

Nurcun sen hangi şehirdesin? Eşim gitmişti bir keresinde Tiflis ve Batuma. Dergiler getirmişti. Çok tuhaf yazısı var. Rusçanın kril alfabesi daha kolay. Ben Rusçayı konuşuyorum iyi derecede. sende öğrenirsin inş.

GÜNAYDINN  :sunny:

BEN TİFLİSTEYİM CANIM EVET HARFLERİ TUHAF AMA ÖGRENINCE KOLAY GELİYOR ARAPÇA GİBİ :D İNSALLAH CANIM İNSALLAH

< ESLAL >

GÜNAYDIN  :love9: :love9:

eşimin hala oğluda Gürcistanda yaşıyor bir ara eşimde niyeti bozmuştu gideceğim diye ben asla dedim ben gideyimde sen gelme dedi (yani mecbur geleceksin anlamında) istediğin yere git ben gelmiyoum dedim baktı ben gayet ciddiyim vazgeçti  :basardim: 

DER!N

Geçmiş olsun Ezgicim o şaşkınlığı nasıl iyi anladım kaç aylıktı hatırlamıyorum da daha 6 aylık mıydı neydi arabasında ayakta bulmuştum nasıl korkmuştum. Rabbim esirgesin  :amin: :amin: :amin:

Nesrincim çok güldüm ya belki sadece bakacaktır Selen klozetin kapağına kendi aparatını takıyor çişşş diyor sonra elini falan sokmaya çalışmıyor. Bence kilitleme tuvaletin ne olduğunu öğrensin ay'ı müsait.

Dalma sorunları için kendi kendilerine uyumayı öğrenmeleri lazım ben öyle çözdüm. Rabbim kolaylık versin.  :amin: :amin: :amin:

Sevilcim hayırlısı böyleymiş çok üzme kendini sonraki dönem nasib olur inşallah.

Biz iyiyiz çok şükür, Selen akşam 8de yatmıştı 4te uyandı yine sol üst azı dişi gelmiş çok şükür yanyana iki dişi oldu yukarıda da arkalardan. Diğer minik var mı yok mu çok anlamıyorum Seleni 12.haftada hissetmiştim bunu daha hissetmedim. 2 hafta kaldı kontrole inş.

GÜNAYDIN HERKESLERE  :opucuk: :love9:

< ESLAL >

sağol canımm  :opucuk:

önceki beşiktende inmişti ayağı kırık ondan diye düşündük yeni aldık yüksekte bu beşik boyu kol hizasında nasıl becerdi bilmiyorum  :-ooo :-ooo
içine koyuyorum in hadi annem diyorum gülerek ıı ııı diyor  :)

DER!N

:k06:

yerim ben kızımdan maşallah

hazırlıklı ol canım kanepelerden de iner çıkar artık cesaret edip yataktan koltuğa geçtiyse artık koltuk tepelerinden kendi iner çıkar.

< ESLAL >

o işi çoktandır yapıyor canım  :laughing7:

çokta tedbirli davranıyor inerken mutlaka arkasını dönüp önce totoyu itiyor aşağı sonra hopppiiiii diye iniveriyor  :k06:

bir kaç uçuştan sonra bu yöntemi buldu  :laughing7:

DER!N

o zaman diğer level cam kenarlarındaki kanepeler hedef seçilip peteklerin üzerine çıkmak :)

) SaMiRa (

ben geldimmm
minecim fuaylda öyle taytay duruyor bir adım attı hop kucağıma geldi yürümüyor oturuyor tekelinden tutunca gidiyor sadece...bizimkide inşallahöğreneek organlarını.
maşallah fıstığıma :nazar:

fudaylı yıkadın uyuttum 1 saat uyudu uyandı kucağımda depiniyorr o yazcakmış :k06:
ezom yaa mAşallah iyi düşmemiş

seleninde dişi gelmiş maşallah geriside sıkıntısız çıksın  :amin:
ben bu yaştan sonra ağlama yöntemini kullansam... :icon_scratch:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Mart , 2011, 10:13:19

eşimin hala oğluda Gürcistanda yaşıyor bir ara eşimde niyeti bozmuştu gideceğim diye ben asla dedim ben gideyimde sen gelme dedi (yani mecbur geleceksin anlamında) istediğin yere git ben gelmiyoum dedim baktı ben gayet ciddiyim vazgeçti  :basardim: 

öylemi evlimi peki yani eşiylemi yasıyor burda belki tanıyorumdur  :k06: çucku burda turkler nerdeyse hep birbirini tanıyor benimde tanımadıgım yok :D ne iş yapıyor peki??

ay ne guzel gelin valla komsu oluruz  :k06: gezeriz bol bol  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 04 Mart , 2011, 13:18:35
ben geldimmm
minecim fuaylda öyle taytay duruyor bir adım attı hop kucağıma geldi yürümüyor oturuyor tekelinden tutunca gidiyor sadece...bizimkide inşallahöğreneek organlarını.
maşallah fıstığıma :nazar:

fudaylı yıkadın uyuttum 1 saat uyudu uyandı kucağımda depiniyorr o yazcakmış :k06:
ezom yaa mAşallah iyi düşmemiş

seleninde dişi gelmiş maşallah geriside sıkıntısız çıksın  :amin:
ben bu yaştan sonra ağlama yöntemini kullansam... :icon_scratch:

sağol canım ecmain inş.
biraz daha akılları eriyor artık kaş yapayım derken göz çıkartma istersen ters teper falan
selen 7,5 aylıktı bir şeyler anlıyordu tabii ama şu dönemki kadar değil
belki yatağına bırakıp ağlayarak uyumasını denersen çaresizlik falan yaşayabilir
doktorlar sitesi falan var ya canım istersen bir uzmana danış

) SaMiRa (

bi ara sordum dra normal uyuması güzelse sorun yapmayın demişti
zaten uyuyunca iyi uyuyor uyuyana kadar zor oluyor hem ona hem bize kendi drumuza sorayım bide

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 04 Mart , 2011, 12:41:18

o zaman diğer level cam kenarlarındaki kanepeler hedef seçilip peteklerin üzerine çıkmak :)

bir sonraki leveli alalım peteğimiz yok kanepeler duvara sıfır  :laughing7:

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 04 Mart , 2011, 14:33:55
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Mart , 2011, 10:13:19

öylemi evlimi peki yani eşiylemi yasıyor burda belki tanıyorumdur  :k06: çucku burda turkler nerdeyse hep birbirini tanıyor benimde tanımadıgım yok :D ne iş yapıyor peki??

ay ne guzel gelin valla komsu oluruz  :k06: gezeriz bol bol  :k06:

Abim evli değil tatlım ama uzuncaa bir süredir birlikte olduğu biri var ismi kety tanıdığını sanmıyorum onlar yılın yarısını burda yarısını orda geçiriyorlar işleinden sebep ;)

ayy yok ben almim Türkiye sınırını geçmediğimiz halde gurbette olmak yetiyor bana fazlası ağır gelir  :k06: