2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Hoş geldin Mine, Ve aleykum selam tatlım.

Doğum günün kutlu yeni yaşın hayırlı olsun.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Minik cadı tam ısırmalık olmuş maşallah kızıma benim elbisesi ile tam bir prenses havanı sevim senin içim kaynadı tatlım oku kızısımı.
Rabbim esirgesin nazarlamayayım.

ırmak184

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Mart , 2011, 19:29:46
Gülom ne baharı ya önümüz hafta tüm yurtta kar yağışı varmış  :'(

oyy bebeğim tam prenses olmuşsun MaşAllah sana  :opucuk: :opucuk:  :love9:

Rabbim güzel,uzunn ömürlerler nasip etsin inş.  :amin: :amin:

Minecim seninde doğum günün kutlu olsun yavrunla ve tüm sevdiklerinle nice güzel ömürlere inş.  :amin: :opucuk:

tesekkür ederim ezgicim  :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Mart , 2011, 19:29:46
Gülom ne baharı ya önümüz hafta tüm yurtta kar yağışı varmış  :'(

oyy bebeğim tam prenses olmuşsun MaşAllah sana  :opucuk: :opucuk:  :love9:

Rabbim güzel,uzunn ömürlerler nasip etsin inş.  :amin: :amin:

Minecim seninde doğum günün kutlu olsun yavrunla ve tüm sevdiklerinle nice güzel ömürlere inş.  :amin: :opucuk:

Deme ezom Pazar günü kısmetse ablama gitmeye niyetleniyoruz. 118'e mi sordun yoksam  :k06:

< ESLAL >

ana haber veriyor tatlım şuan pazar günü hava sıcaklığı 8 derece daha düşecek diyor az soğuk ya  :cildir: :cildir:

pazartesi itibari ile kar yağışı başlıyormuş tüm hafta devam edecekmiş  :icon_scratch:

önce bizim burda başlayıp ordan size geçecekmiş  :sad1:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 02 Mart , 2011, 18:13:01
Selam kızlar
Bugün gesmedeydik kızışımla birlikte. Sizde de var mı bilmiyorum ama benim kızın saç çekme huyu var. Bugün ikinci kez aynı çocuğun saçını yoldu. Ama ne yolma. Biz salondaydık çocuk odasında sıkıştırmış yolmuş. :laughing7: Çocuk kendisinden 1.5 yaş büyük. Birde Uzman Pedagog Adem Güneş'in oğlu. İlk yolmasında annesine dedim eşine sorda sebebi ne? dedim. Pedagogda annesi ona tepkiselleşmeyi öğretmiş demiş.  :dontknow: :icon_scratch: ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Benim saçımı da yoluyor. Başımda toka görse onuda çekiyor. Baş örtümüde çekiyor. Ben şöyle düşündüm saçıda örtü gibi çıkabilir birşey düşünüp çıkarmaya çalışıyor. :k06: Sizce?

Ben hiç oyun oynamıyorum. Hiç dikkatimi çekmedi.

Nurcum yaptınmı çiğ köfteni. bulunduğun yerde Allah bilir bulgurda yoktur. Rusyada yoktu. 5 kilo götürürdüm ben burdan. Ama neye yetecek.

yaptım canım guzel oldu bulgur burda da yoktu bu seneye kadar turk marketleri çogaldı masallah istediğmiz herşeyii buluyoruz tabi fiyatları yakıyor   :)

dogum gunun kutlu olsun mine nice yaslara  :flowers:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Mart , 2011, 19:47:15
ana haber veriyor tatlım şuan pazar günü hava sıcaklığı 8 derece daha düşecek diyor az soğuk ya  :cildir: :cildir:

pazartesi itibari ile kar yağışı başlıyormuş tüm hafta devam edecekmiş  :icon_scratch:

önce bizim burda başlayıp ordan size geçecekmiş  :sad1:

Bereket getirsin inşallah.

Sağol ezomcum  :opucuk:

) SaMiRa (

aleyküm selam nesrin
o saç baş ayrıca kulak çekme olayı bizdede var
evet o ne demek??

nur afiyet olsun canım

) SaMiRa (

aleykümselam minecim
kızım ne güzel olmuş maşallah tam prenses hakikaten yerim onun heryerinii :hungry: :nazar: :nazar:
doğum günü tekrar kutlu olsun
başka resim yok mu tatlım yaaa msanızı pastanızı da görseydik ;)

canım dünürüm seninde doğum günün kutlu nice yıllaraaaa :flowers: :flowers: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Minecim bebişin çok tatlı olmuş maşallah :nazar: Tam yemelik. Senin de doğum günün kutlu olsun nice yıllara canım.

Gülfercim negatif yönde diyor. Güya birşeylere karşı tepki vermeyi gayri ihtiyaride olsa öğretmişim. Ben bunu düşünmüyorum ama.

Atalarımız boşuna dememiş Mart kazma kürek yaktırır diye. Ay bahar gelsede gezsek yaaaa.

Nurcum afiyet olsun canım.

DER!N

:))) ÇOCUKLAR HIRSLARINDAN SAÇIMIZI BAŞIMIZI MI YOLUYORLARMIŞ YANİ  :ehi: :ehi: :ehi:

yiyim onun pedagogluğunu

nesrin_beyza&berrin

Hanımı bugün söyleyince ne diyecek bakalım. Namazda bile örtümü çıkarmaya çalışıyor. :-\

Lă_Tăhzen!

benim kızda öyle  basortusu çekme meraklısı namazda secde anını bekler adeta egılsede annem çeksem diye :) ne kendının basında ister sapka bere nede baskasında dayanamaz hemen çeker tokalar cok dıkkatını ceker  birde kendi saçlarını çok çekiyor bunu diş çıkartmaya baglıyorum ben

DER!N

Ben evde örtülü değilim ::) değişik geliyor galiba Ecişe bu hal, dışarı çıkarken illaki bir kez olsun çeker.  :laughing7:
Namazda eşarp çekmekten ziyade sırtıma binmeyi tercih ediyor. Dıgıdık dıgıdık!  :ehi:

Saçları terliyorsa kaşımaya çalışıyor da olabilir. Selen çok koşunca kafasını kaşır mesela.

nesrin_beyza&berrin