2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

< ESLAL >

DER!N

Günaydın  :opucuk: :love9:

Hoş geldin Minecim  :opucuk:
Siteye ekleyeceksen http://tinypic.com/?t=postupload buradan ekle tatlım ımageden yükleyince çıkmıyorlar.

ilkcemre

ezgicim uğruyorum ben buraya neden öyle dedin ki ...

dün annemlerdeydim. bugünde aşıya gittik geldik. su çiçeği ve hepatit a aşısı olduuk. şuan durum iyi. bakalım sorunsuz geçer inşallah...

nesrincimm  :opucuk: :love9:

DER!N

Geçmiş olsun canım, hoş geldin.

Hepatiti nasıl yapıyorlar?

ilkcemre

Alıntı yapılan: DER!N - 01 Mart , 2011, 11:11:52
Geçmiş olsun canım, hoş geldin.

Hepatiti nasıl yapıyorlar?

sağol tatlım...

hepatiti nasıl yapıyorlar kısmını anlamadım. anladığım kadarıyla cevap veriyorum.

eskiden 2 yaşından sonra vuruluyormuş şimdi değişmiş 12 aylıktan sonra vuruluyormuş... 2 doz halinde. birinci doz şimdi oldu 2. dozda temmuzda olucak. bacaktan vurdular.

su çiçeği de şimilik birnci dozu vuruldu. 2. dozu 7. yaşındaymış sanırım okula giderken yani....

DER!N

Sağol tatlım, bacaktan mı koldan mı diye sormak istemiştim.

ilkcemre

selene nasıl yaptılar peki.

biz bir yaş aşıları için sağlık ocağına gittiğimizde ebe dediki artık büyüdüler koldan yapıcaz aşılarını. bir yaş aşıları koldan oldu. bu aşıları hastanede dru yaptı bacaktan vurdu ... birinin yaptığı diğerini tutmuyo anlamıyorum hiçç :dontknow:

DER!N

Ben daha yaptırmadım canım geçen hafta yaptıracaktım kısmet olmadı.

Suçiçeğini bizim doktor da koldan yapacaktı 1 yaşından sonra koldan yapılıyormuş ama kas varsa, baktı kol kası yok bacaktan yapalım dedi öyle yaptı.  :dontknow:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ - 01 Mart , 2011, 11:01:21

dün annemlerdeydim. bugünde aşıya gittik geldik. su çiçeği ve hepatit a aşısı olduuk. şuan durum iyi. bakalım sorunsuz geçer inşallah...

canım dün akşam online olduğunu görmüştüm  buraya yazmamışsın şu ara sayfamızda göç yaşandı ya seninde bu sebepten yazmadığını düşündüm .. yanılmışım  :opucuk:

inş. sorunsuz geçer bugününüz  :amin: :amin:

ben hala yaptırmadım ya  :cildir:

eşim bugün erken gelirse hemen yaptırıcam yanlız çıkmak istemiyorum evden hava buz gibi Liloşu üşütmekten korkuyorum  :-\

ilkcemre

ben hatırlıyorumda benim yiğenlerime hep koldan yaptılar aşılarını. bacaktan vurma yeni çıktı.  o zamanki bebeklerin kol kasları doğuştan var oluyomuş demekki... her şey sürekli değişiyo kimin ne yaptığı belli değil.

biz ilk zamanlar dr bulamadık doğru düzgün. 6 aylık olana kadar dr aradım keç değişik yere gittik. şimdi sabitledik dru. ne dese yapıoruz. başka drların dediklerini dinlemek istemiyorum kafam allak bullak oluyo. dr ilacı tok içsin diyo eczacı aç ver bunu diyo en basit örneği ...

ilkcemre

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 01 Mart , 2011, 12:00:42
Alıntı yapılan: ❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ - 01 Mart , 2011, 11:01:21

canım dün akşam online olduğunu görmüştüm  buraya yazmamışsın şu ara sayfamızda göç yaşandı ya seninde bu sebepten yazmadığını düşündüm .. yanılmışım  :opucuk:

inş. sorunsuz geçer bugününüz  :amin: :amin:

ben hala yaptırmadım ya  :cildir:

eşim bugün erken gelirse hemen yaptırıcam yanlız çıkmak istemiyorum evden hava buz gibi Liloşu üşütmekten korkuyorum  :-\

ben dün anneme gittim hava süperdi epey bi yürüdük gezdik. alışveriş yaptık kızımla. aşı olcak diye çıkamam bi hafta dedim değerlendirdik. dün hava süperdi montsuz gezdim hep. bugün beter buz gibi. artık hasta olma havaları başladı. hani şu ne giyeyim zamanı... hiç bişey bulamadığımız dönem...

akşam geç döndük eve özel iletilere bakmam gerekiyodu onun için açtım bi yokladım forumu çıktım hemen. bir gün bile girilmese sayfalar alıp başını gidiyo. oku oku bitmiyo. yorum yapılacak bi durum olmuyo yani... ondan  :opucuk:

DER!N

Bacaktan daha iyi gibi geliyor bana hemen üzerine basıyorlar ilaç sanki hemen karışıyormuş gibi hissettiriyor bu bana.
Koldan bir tek Verem aşısını yapmışlardı hatırlamıyorum nasıl bir etkisi olmuştu.

nesrin_beyza&berrin

Geçmiş olsun Gülcüm. İnş sorunsuz geçer.

Bende kafama ne yatarsa onu uyguluyorum.

< ESLAL >

anladım canım  :opucuk:

biz son 1 haftadır güneşi görmedik buz resmen karşı oda - 3 dün gece  :-ooo :-ooo

ya kar yağsın ya yaz gelsin artık dondu totomuzz