2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

< ESLAL >

temem Gülomm azcık sizde azcık Nesrinde bitiririz bu sezonu  :k06: :k06:

mayısta petek döşenecekti bu yıl son diye tesselli ediyordum kendimi ev sahibi sadece kendi katını yaptırcakmış bizimki olmayacakmış nasıl sinir oldum tamamen saçmalık Rabbim herkesin kendine bir ev versin en iyi ev sahibi bile  :caca: :caca:

Nesrincim benim 3 gündür sepette bekleyen ütüm var dedim dillerine düştüm arkadaşların seninkiler haftalıkmış kurtuldum tembel itafından  :k06: :k06:  :opucuk:

Gülom bence akabalarıda beğenmiyecekler oyun filanmı alsan pley steyşın gibi hem bir tane alırsın 2 side kullanır  :dontknow:

bizde çerkezköydeyiz canlar ist 1 saat mesafede her daim bekleriz hepinizi  :love9:

yolunuz düşerse kapımızı çalarsanız sevinirik  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim 3 günlük 1 haftalık tembellik olsun okadar. Birşey olmaz.

Ezgicim bizim ev sahibiz çok iyi yaa. Böyle ev sahibi görülmemiş. 3.5 senedir oturuyoruz. Zam falan yapmadı. Düşük fiyata oturuyoruz. Geçenlerde kombi arızalandı değiştirelim dedik hemen değiştirin dedi. Allah herkese böyle ev sahibi versin.

DER!N

Ya gözü toktur ya cebi dolu Nesrincim şartları uygun olmasa zam da ister gerçi evler çoğaldı kiralar düştü.
Bizimki geçen yıl siz bilirsiniz dedi zam olayında, biz zam uygun gördük  :k06: eşim pek iş güzardır beklermiş o nasıl maaşına zam bekliyorsa ev sahibi de beklermiş. Bizim kiracımız hiç siz de beklersiniz demiyor  :k06: :k06:

Ayakkabı bulamadık daha doğrusu beğendiklerimin 30 ve 32 numaralarını den getiremedik çok da yürüyemedim ağrım oldu geri geldik. Play stationları var canımcım.

< ESLAL >

canım bizde çok şükür bir sorun yaşamadık iyi insanlar üstelik alt üst oturuyoruz 2 yıla yakındır oturuyoruz girdiğimiz fiyattayız hala  :nazar: ama şu kombi konusundaki yaptıkları bencilliğe kızdım  :icon_scratch:
hem bu benim 4. evim diğer ev sahipleriylede oturduğum sürede sıkıntı yaşamadık ama evden çıkarken illa bir pürüz oldu onlardan kaynaklı o sebepten güvenmem hiç birine  :)

yani özeti şuki tatlım Rabbim herkesin kendine versin   :amin: elin iyisi olmuyor    ;)

DER!N

Elin iyisi hiç bir konuda olmuyor ki canım ya, insanlara bir bak aynı sözü biri söyleyince balım kaymağım oluyor başka biri söyleyince tabiri caizse kazıklanmış olunuyor. Bunu yaparken tatlı dille yapmak lazım demekki o zaman at gözlüğünü yana çekmelerine gerek kalmıyor.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Şubat , 2011, 22:13:48
Elin iyisi hiç bir konuda olmuyor ki canım ya, insanlara bir bak aynı sözü biri söyleyince balım kaymağım oluyor başka biri söyleyince tabiri caizse kazıklanmış olunuyor. Bunu yaparken tatlı dille yapmak lazım demekki o zaman at gözlüğünü yana çekmelerine gerek kalmıyor.

haklısın balım kesinlikle çokkk doğru  :icon_thumright:

DER!N

Hz. Ömer devrinde yaşamış olsaydık adil olmanın her şey demek olduğunu daha iyi bilirdik.
Bilerek ya da bilmeyerek vebal alıyor her koyun kendi bacağından tabii sokma akıl kar etmez.

< ESLAL >

nesrin_beyza&berrin

Anlamakta güçlük çektim.   :-\

Bizim ev sahibinin gözüde tok cebide.

nesrin_beyza&berrin

Gül bugün yoktu. Nerdesin GÜLLLLLLLLLL? Aşı yaptıracaktı herhalde. Herşey yolunda mı tatlım?

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 28 Şubat , 2011, 23:18:16

Anlamakta güçlük çektim.   :-\

Bizim ev sahibinin gözüde tok cebide.

İnsanlar nasıl görmek isterse öyle bakar diyorum canımcım. Ev sahibi ile ilgili değildi yazdığım bir mesaja denk geldim de sinirlendim.

DER!N

İyi geceler hanımlar, Rabbim rahatlık versin  :amin:

:opucuk: :love9: :opucuk:

< ESLAL >

Gül formdaydı bir ara sanırım oda buraya uğramak istemeyenlerden  ;)

Gülomm çok iyi anladım kimden neden bahsettiğini  :laughing7:   :laughing7:  :opucuk:

iyi geceler canımmm Allah rahatlık versin  :opucuk: :love9: :love7:

ırmak184

01 Mart , 2011, 00:00:00 #10214 Son düzenlenme: 01 Mart , 2011, 00:07:06 ırmak184
sahracım dogum gününüzn güzel gecmesine sevindim  :opucuk: resimlerinizi bekleriz..
ben ekleyemiyorum nedenini anlamadım...
kimse ugramıyor sayfaya ayse,ilknur,selma.. niye acaba bir sorunmu var anlamadım  :icon_scratch: